Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kuzumm sende terketme bizi daha cok ihtiyacimiz var sana.tecrubelerini esirgeme bizden :KK5:

:)))) hehe bende de ne tecrübe varyaa:))) anca deneme yanılma yöntemi işte, sora sora bağdat bulunur misali, ee sen de koç oldun artık, sorunlarını sorun olarak algılamıyorum çünkü hepimiz yendik diye hemen sorunsuz devam etmiyoruz zaman oluyor resmen olmuyor ama bu başa dönmek değil, sonrakinde olur ama olur illaki :)

bim bam bom olduuuuuuuuuuuuuuuuuuu kızlar sonunda çok şükür,çooooook mutluyum çoook inşallah devamı da gelir..:KK66::KK66: :KK66:

emeği geçen herkese çoooook teşekkürler...

Cnm herkesler kurtulsun benim düsmanim yok insallahta olmaz ...ama derlerya rabbim dusmanima vermesin die cok sikintili bi surec yaaa off..neyse simdi senin mutlu gunun :))) hdi anlat pozisonu hemen:KK1::KK1:

Kafamı biraz toparlayım yazıcam hemen diğer tarafa ama kendini sıkmazsan çok kolay oluyor sıkarsan yine girmiyor...

bim bam bom olduuuuuuuuuuuuuuuuuuu kızlar sonunda çok şükür,çooooook mutluyum çoook inşallah devamı da gelir..:KK66::KK66: :KK66:

emeği geçen herkese çoooook teşekkürler...

tebrikler... sanırım ilkbahar ve sonbahar vaji.nin çözümünde etkili oluyor:).. mayıs ayı da çok bereketliymiş.. kızlar öyle diyordu.. şimdi de eylül ayı.. maşallahh:nazar::nazar::nazar:her gün gelinlerimiz olur inşallah:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Cnm kisaca şööööyle bi ustten geç:KK1: tamaaaaam merak ettigim seyi sorucam ....altmi ustmu:KK52:

cnm 10 cm az geldi bana 11 cm e geçtim ilk başta zorlandım sonra baktım rahat oluyor biraz içerde tuttum onu falan bu arada rahat çalışma yapıyım diye eşimi banyoya gönderdim ,o gelene kadar mumla çalıştım en rahat yapabileceğim pozisyonu seçtim ve belimin altına büyük bir yastık koydum baktım oluyor,eşim banyodan çıkınca yaptık ve oldu ,ben üstte hiçbirzaman aşama katedemedim ne zaman denesem olmadı...

tebrikler... sanırım ilkbahar ve sonbahar vaji.nin çözümünde etkili oluyor:).. mayıs ayı da çok bereketliymiş.. kızlar öyle diyordu.. şimdi de eylül ayı.. maşallahh:nazar::nazar::nazar:her gün gelinlerimiz olur inşallah:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

canım mayıs geliniydim eylülde hallettim nişan yıldönümüme günler kala,bu arada haftaya tatile gidicez gerçek balayı olacak bizim için inşallah..

X