Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

:KK52: halaylar bana :KK52:
full jinekolojik muayene oldum. smear verdim. ultrasonu soktum icime kukinin derinliklerini gördüm: (ehehe kendim soktum yav) sappi sappi. :KK64::KK64::KK64::KK64:
doktor sarildi bana, ilk defa vajinismus gecmisi olan bir hastayi muayene edebildim, sen de benim ilkimsin dedi. :KK52::KK53::KK53:

tebrikler zeala darısı bana perşembeye bende muayene olucam

full jinekolojik muayene oldum. smear verdim. ultrasonu soktum icime kukinin derinliklerini gördüm: (ehehe kendim soktum yav) sappi sappi. :KK64::KK64::KK64::KK64:
doktor sarildi bana, ilk defa vajinismus gecmisi olan bir hastayi muayene edebildim, sen de benim ilkimsin dedi. :KK52::KK53::KK53:

Superrrsinnn gecmos plsnn bide ben gidebilsem ya ;(
Nasildi muayene ne soktu icine yumrtalik falan baktim ne dedi bide yasn kacti cnm..

Ee sen yenmemişmiydin zaten?

:nazar::nazar::nazar:Tebrikler !! Bunu da atlattın dilerim, bir dahakine bebek için gidersin :81:

Smear filan nasıl bakılıyor anlatır mısın biraz ?

Ben de gideceğim ama çok merak ediyorum..

Superrrsinnn gecmos plsnn bide ben gidebilsem ya ;(
Nasildi muayene ne soktu icine yumrtalik falan baktim ne dedi bide yasn kacti cnm..

ben basinda söyledim, böyle böyle tekme atmisligim var doktora (hehe tekme attigim da senin doktorundu bu arada), ona göre nazik davranin lütfen dedim. ciktim catala. hazirim dememi bekleyin dedim, sonra bi ara hazirim dedim. adam da biliyorum parmagim icinde dedi. ben de kac parmak diye sordum :KK9:. yani anlamadimm bile. sonra spekulum kardesle tanistim, smear aldi. ikisini de cok hissetmedim. ultrasonla da bakildi yumurtaliklarima ve uterusa el salladim. sorun gözükmüyor dedi. MMR ve baska hastaliklar icin kan verdim, anti-body var mi bakilsin. kedim de var benim. risk almamak icin korunuyorum. yani korkulcak bisi yokmus. cidden cok rahatladim. 30 yasindayim. geciktirme git vallahi, ziplaya ziplaya geldim eve.

ben basinda söyledim, böyle böyle tekme atmisligim var doktora (hehe tekme attigim da senin doktorundu bu arada), ona göre nazik davranin lütfen dedim. ciktim catala. hazirim dememi bekleyin dedim, sonra bi ara hazirim dedim. adam da biliyorum parmagim icinde dedi. ben de kac parmak diye sordum :KK9:. yani anlamadimm bile. sonra spekulum kardesle tanistim, smear aldi. ikisini de cok hissetmedim. ultrasonla da bakildi yumurtaliklarima ve uterusa el salladim. sorun gözükmüyor dedi. MMR ve baska hastaliklar icin kan verdim, anti-body var mi bakilsin. kedim de var benim. risk almamak icin korunuyorum. yani korkulcak bisi yokmus. cidden cok rahatladim. 30 yasindayim. geciktirme git vallahi, ziplaya ziplaya geldim eve.

Cokkk guzell ya cok sevindimmm suleuman beyimi tekmeledin :))
Bende oyle bi dr ariyorm asama asama ilerleyeck beni anlayacak.. Cookk gecmiss olsnn artttii gozunaydin hersey normal cikmss ilk muayene onemli istee dr korkutursa bidaha adim atamazdin simdi korkmadan gidersin..hamilelik dusunuomusun

:nazar::nazar::nazar:Tebrikler !! Bunu da atlattın dilerim, bir dahakine bebek için gidersin :81:

Kuzumm hg yaa sende git ersata soyle sende ben vajiliyim nazik davranabilirmisinz die bakalim nasil davranacak gerci oda cok nazikk ama ne bilim.hic icime bise sokark muayene olmadm ne zaman gitcenn

Kuzumm anlat muayene nasildi neyle bKti ne dedi.zormuydu gitmeden once hic egz yaptinmi ben tirsiom.yas kacti bide.. Spekulm nasil aciomu

kk'da topik var da yönlendirmiyorum cünkü biz hassasiz zaten. yani söyle diyim, baskalari tirsabilir ama biz egzersiz yaptigimiz icin spekulum ve ultrason nasil desem 5 ile 6 cmlik aparat gibi. tek disi kalmis canavar dahi olamaz. hic korkmayin. ben bi de plastik spekulum varsa onu alayim dedim, hehe yokmus. jelsis melsiz seytti yani, hissetsem viyaklardim burda. spekulumun gagasini sokuyor rahatca, acildigini falan anlamiosun. cünkü his olan yeri gecmis oluyor. süprüntüyü alirken de icinde bisi var onu hissediosun ama gidiklanma gibi yani aci maci yok. zaten burda, elvan, sela ve cileklipuding de yazdi muayenelerini. ben onlari okuyup gaza geldim. bu kadar kisi yaniliyor olamaz. yeminle bisi yok. he koltuk sevimsiz. muayene olacagimi bilmedigim icin egzersiz yapmadim ama farketmedi. yapicaksaniz egzersiz jelsiz yapin. prezervatifle yapin sadece.

zaten yendiğinde halayını çekememiştim( forumu henüz bulamamıştım).. iyi oldu bu şimdi:)tebrikler.. miki korksun senden:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Kuzumm hg yaa sende git ersata soyle sende ben vajiliyim nazik davranabilirmisinz die bakalim nasil davranacak gerci oda cok nazikk ama ne bilim.hic icime bise sokark muayene olmadm ne zaman gitcenn

Gidicem canım da bu hafta izinliydik dişlerden fırsat bulup gidemedim bi türlü bugün randevum vardı ama çok ağrım oldu gidemedim yarın da dişçideyim aradım erşatı taa haftaya randevu verdi sekreter hatun izin alabilirsek geleceğiz bakalım.

kk'da topik var da yönlendirmiyorum cünkü biz hassasiz zaten. yani söyle diyim, baskalari tirsabilir ama biz egzersiz yaptigimiz icin spekulum ve ultrason nasil desem 5 ile 6 cmlik aparat gibi. tek disi kalmis canavar dahi olamaz. hic korkmayin. ben bi de plastik spekulum varsa onu alayim dedim, hehe yokmus. jelsis melsiz seytti yani, hissetsem viyaklardim burda. spekulumun gagasini sokuyor rahatca, acildigini falan anlamiosun. cünkü his olan yeri gecmis oluyor. süprüntüyü alirken de icinde bisi var onu hissediosun ama gidiklanma gibi yani aci maci yok. zaten burda, elvan, sela ve cileklipuding de yazdi muayenelerini. ben onlari okuyup gaza geldim. bu kadar kisi yaniliyor olamaz. yeminle bisi yok. he koltuk sevimsiz. muayene olacagimi bilmedigim icin egzersiz yapmadim ama farketmedi. yapicaksaniz egzersiz jelsiz yapin. prezervatifle yapin sadece.

Oh sen atlattın darısı bize :) 5-6 cm ise kolaydır daha kalınlarını aldık ki biz :KK53: ben korkmuyorum aslında sadece çekiniyorum önceki doktorum bayandı bu gideceğim arkadaşımın babası :KK1: ama sadece annesi tanıyor babası bilmiyo beni neyseki..

Kaçış yok ama gidicez illaki incimm..Sana da tekrar geçmiş olsun zealea bi sorun olmamasına sevindim..

stres uzuntu yokkk canım elınde sonunda olucakkk ya . ben hıc kocamı kovalamıyorumm hala o ıstıyooo cunku onun geldıgı satte uyuy a kalıyorumm:)kaldırıyo ama yarı uyuya yarı uyanık oluyo bızım ısss:)umursamayınnn ustune dustukceee bu sefer onlar ıstemıyooo ben gıyınıyorummm herzamankı gıbıı aradıgı zaman gec kalma beklıyorum dedıgım zaman uyuma sakın dıye yazık yavrum benımm ama nerdee uyuyakalıyorummm umutcumm umursamıyomus gıbı yap bakalım bı kac gunn yaklasma napıcakkk?:KK54:

neye benzio biliomusun canım 90 dakıka 1_0 maglup oynuosun mac bıtmesın dıee duaa ediosuun 90 artılarda 2 gol buluosuun..bu seferde bi türlü o uzatmalar bitmiyooooo:KK37: neyse cok cok ne kadar uzar diye beklioruz......

tebrik ederim canııımm...ohhh kökünü kuruttun bu işin bende yoktum senin halayında sımdı cekiyiiiiim :KK23: :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

oleeeyyyyy, foruma dönüşüm halayla olduuuu, hadi gözünaydın, geçmiş olsun :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

bak bunu da bildim artık tarikatımı kuruyorum. adı da sela ağa tarikatı :)))) müritlerim el kaldırsın :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: gezegenin en eğlençeli tarikati :KK52::KK52::KK52:

X