Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

superrrrrrrrrrrrrr ...kız sesın solugun cıkmıyoduuuuualkisalkisalkisalkisalkisalkis

canım takip ediyordum ama fazla gelişme olmadığından yazmıyodum gecenlerde mumu yarıya kadar alsım orta boydu o uzun mumdan değilidi am dar yerii mumu cevire cevire orayı biraz açtımmmmm sonra ben üstteyken kayıverdiii yaaaacımaddıı aceba bundan sonrası nasıl olurkiiii
çünkü ben mumu ve parmak egzersizlerini tamamlamadımm

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederimmmmm evet sonunda bitti
derinin dediğ-i gibi bumymuş dedimmmmm

baharcımmm mumla egzersiz yaptımmm fazla gelişme olmuyodu o dar yede tıkanıyodumm ama öylesine se...me sonrasında eşim çok telkin verdi nasıl olduğunu anlamadım bielleeee

rabiacımmm çok teşekkür ederimm

Gerçekten kendimizi o kadar çok acıyacak diye programlıyoruz ki kendimiz bile şaşırıyoruz ortada hiç acı olmadığını görünce :)
Kurtulmana sevindim...

Gerçekten kendimizi o kadar çok acıyacak diye programlıyoruz ki kendimiz bile şaşırıyoruz ortada hiç acı olmadığını görünce :)
Kurtulmana sevindim...

çok sağol canım bende o dar yer de zar ve çok sert psikolojisi vardı o korkutuyordu mumu aldığım pozisyonda eşimin p..sni elimle yerleştirdim oda itti ve hepsi olduuu sanki p..s mum gibbiii oldu

mumun gidiği kadar girsin dedim içimden sonra birden oldu halbukiiiii yarım saat önce ben altayken sadece ucunu alabilmiştimm ben yaptıysammm hepiniz yaparsınızzz

umarım sonrakilşerde böyle kolayy olurr
zemuszemus

çok sağol canım bende o dar yer de zar ve çok sert psikolojisi vardı o korkutuyordu mumu aldığım pozisyonda eşimin p..sni elimle yerleştirdim oda itti ve hepsi olduuu sanki p..s mum gibbiii oldu

mumun gidiği kadar girsin dedim içimden sonra birden oldu halbukiiiii yarım saat önce ben altayken sadece ucunu alabilmiştimm ben yaptıysammm hepiniz yaparsınızzz

umarım sonrakilşerde böyle kolayy olurr
zemuszemus

Aslında kadın üstte olduğu zaman girmesi daha zor oluyor ben onu farkettim altta olmaya alışmak lazım :kedi:
Bazen yarısı olmuş gibi hissediyoruz ama aslında tamamı oluyor bize öyle geliyor...
Bi defa olduya sonrası daha kolay olucak artık canım takma kafana...

kızlaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

oldu en sonuda oldu bim bam bommmmmmm

hayallerim gerccek olduu bim bam bommmmmmm

duyduk duymadık demesin hiçç kimse işte ialn ediyorum herkeseeeeeeeeeeee

olduuuuuuuuuuuuuuuuuu

BAŞARDIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

pek bişey anlamdım ama az öncee p..s tamamını aldımmm acı yok kırmızıı yokkkkkkkkk

hala inanamıyorum hepinize teşekkür ederimmmmm özellikle sdkx arkadaşım sanaaa:lepi::lepi::lepi:

Tebriklerrrr canimm...ne mutlu sana..kurtuldun..darisi bize..buarada bayildim yazina..bim bam bomm :nazar::nazar::nazar: ins en kisa zamanda bizlerde boyle uzun uzun basardim yazabiliriz..:1hug:

olduuuuuuuuuuuuuuuuuu

pek bişey anlamdım ama az öncee p..s tamamını aldımmm acı yok kırmızıı yokkkkkkkkk

hala inanamıyorum hepinize teşekkür ederimmmmm özellikle sdkx arkadaşım sanaaa:lepi::lepi::lepi:

tebrikler cnmhihoyyythihoyyythihoyyyt

olduuuuuuuuuuuuuuuuuu

tebrik ederimmm sositososito
Allah mutluluğunu daim etsin arkadaşım....
ayy böyle hiç anlamadık falan yazıyosunuz ya hemen deniyesi geliyo insanın....
darısı bizim başımıza.... hihoyyyt

tebrik ederimmm sositososito
Allah mutluluğunu daim etsin arkadaşım....
ayy böyle hiç anlamadık falan yazıyosunuz ya hemen deniyesi geliyo insanın....
darısı bizim başımıza.... hihoyyyt

canmm sağol sende basaracaksın hem senin egzersizleri iyi ben cok zorlanıyordum parmakta falan sen hiç duymuycan bilekaydirigubbakcemile5

Tebriklerrrr canimm...ne mutlu sana..kurtuldun..darisi bize..buarada bayildim yazina..bim bam bomm :nazar::nazar::nazar: ins en kisa zamanda bizlerde boyle uzun uzun basardim yazabiliriz..:1hug:

böyle herkese tek tek yazıyoprum cevabı hepsini alıntı yapamıdıkkkk

canımmmm benimm yaa hepiniz kardesm gibisinzzzzz olacakkk olacakkk sennn kurtul beeğimmm sanada yazarım bennn edebiyatçıyım yaaa şiir bilem yazarımmmkaydirigubbakcemile2

tebrikler cnmhihoyyythihoyyythihoyyyt

zehracımmm çok saollll... önceki sayfalardaki yazılarını okudummmm..... ve gecen gün aklıma sen geldin napıyosundur diyeeee sana dua ettim Rabbim yanında olsun diye eşinin işini okumuştum inanıyorum kiii en yakın zamanda hayırlısı olacakk bebişşş kısmetini beraberinde getireck bi atasözü var bilmeme bilir misin" ağılda oğlak doğsa ova da otu biter" diye sen rahat ol herşey güzel olacak sadce karsılatığız kötü şeylere sabretmeliyizzzz KISKANÇ AKRABALARA DA........

olduuuuuuuuuuuuuuuuuu

Tebrikler canım :lepi: Allah mutluluğunu daim etsin darısı bizlerin başınaaklinialirimsmile sen üsttemi başardın biraz anlatırmısın?Bu arada arkadaşlar 1 hafta kadar olmayacağım eşim izine çıkıyor tatile gideceğiz kısmetse.Dualarınızı esirgemeyin regl bitti bugün.Denemelere devam anlayacağınız:hulya: allah emeklerimizi boşa çıkarmaz inşallah:Saruboceq: Öpüyorum Allah'a emanet olunolumunekankayizsmile

canmm sağol sende basaracaksın hem senin egzersizleri iyi ben cok zorlanıyordum parmakta falan sen hiç duymuycan bilekaydirigubbakcemile5

çok sağol verdiğin moral için canım... :eek:
allah biliyo benden önce başarmasını istediğim (egzrszlere çok önceden başladığnz için)sen ve de crescent84 vardı...ben zaten şu an reglim ya bişi yapamyrm...inş crescent de tatilde halleder opuyorumnanaktan
teker teker çözülürüz yaza kadar.... hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

olduuuuuuuuuuuuuuuuuu

tebrik edrim canım

kızlar,

nasılsınız bakalım maşallah nonstop devam ediyo herşey. Ben giremedim bir kaç gün şimdi okuduğuma göre gelişmeler var ayaznaz tebrikler canım birdaha yaşatmasın Allahım. Nehircim seni de tebrik ederim çok sevindim, inşallah benim de olur yakın zamanda...

Yav bundan güzeli mi var yav? :eek: Haydin kızlar görem sizi. kaydirigubbakcemile3 Güzel gidiyorsunuz, tebrikler. alkisalkisalkis
a.s.

böyle herkese tek tek yazıyoprum cevabı hepsini alıntı yapamıdıkkkk

canımmmm benimm yaa hepiniz kardesm gibisinzzzzz olacakkk olacakkk sennn kurtul beeğimmm sanada yazarım bennn edebiyatçıyım yaaa şiir bilem yazarımmmkaydirigubbakcemile2

:))))))) tamam canim ins,,unutma ama bak ins yendigimi yazdigim gun senden guzel bir siir beklerimm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan tekrar MUTLULUKLAR canim ...

X