Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

zerr teşekkür ederim arkadasım...bizim zar olayı gitmişti zaten onu başarabildik kanamamam olmuştu ama çok ağrımıştı ondan sonrada denedik olmadı canım.....şimdi eşim doğuda görev nedeiyle temmuz gibi izne gelicek bende o zamana kadar ona süpriz olsun diyorum..)) egzersizleri ne sıklıkla yapmak faydalı olur sizce?

Merhaba arkadaşlar , bugun deli gibi temizlik yaptım ancak bitrdim ve geldim. Tabii eğzersize başlamadım çünkü daha krem ve jel almadım bebe yağı mantar yapabilir denilmiş. Acaba vazelinle yapsam olmaz mı ki ?

Merhaba arkadaşlar , bugun deli gibi temizlik yaptım ancak bitrdim ve geldim. Tabii eğzersize başlamadım çünkü daha krem ve jel almadım bebe yağı mantar yapabilir denilmiş. Acaba vazelinle yapsam olmaz mı ki ?

mrb arkadaşım,vazelin de mantar yapıyomuş ama bende vazelin kullanmıştım ,vazelin le başardımm,,tabi su bazlı bi jel alana kadar bi başla istersennn,,,Allah yardımcın olsun,,inşlh en kısa sürede sende yenersinnna.s.

ne kadar sürede başardın arkadaşım ve kaç saat günde eğzersiz yaptın ?

ben 1 haftada yendim ,, tamamen vajiyi bitirmiştim kafamda,,,arkadaşların gazına geldim heraldee,,,2 kez egzersiz yaptımm,,,1 parmak 1 boğum sadece,,,ama benim gibi yapan hiç yok buradaki arkadaşlardann,,,,3 parmak,mum vs ...alan arkadaşlar var,,,benimki tamamen şanstı diyebilirimmm

arkadaslar ben parmak egzerisizne yeni geçmiştim ama parmak yapamayan arkadaslar için yazıorum.....bende asla yapamıodum dokunamıyodum bile neyse doktor bir ilaç verdi şimdi ilaç adı vermem doğru olmaz diye yazmıorum ama ilk akşam ilaçla denedim baya gevşedi beynim öyle denedim küçük parmak sonra ilaçsız denedim diğer gün...zaten bir kez olabildiğini görünce cesaret geliyor tabiki burda okuduklarımın da verilen cesaretin de payı çok çok büyük....benim şuan tek sıkıntım egzersizde hala fazla olmasada ağrı duymam....herkese bol şanslar kızlar

arkadaslar ben parmak egzerisizne yeni geçmiştim ama parmak yapamayan arkadaslar için yazıorum.....bende asla yapamıodum dokunamıyodum bile neyse doktor bir ilaç verdi şimdi ilaç adı vermem doğru olmaz diye yazmıorum ama ilk akşam ilaçla denedim baya gevşedi beynim öyle denedim küçük parmak sonra ilaçsız denedim diğer gün...zaten bir kez olabildiğini görünce cesaret geliyor tabiki burda okuduklarımın da verilen cesaretin de payı çok çok büyük....benim şuan tek sıkıntım egzersizde hala fazla olmasada ağrı duymam....herkese bol şanslar kızlar

kayganlaştırıcı kullanıyormusun,,bolca kullan ,derin nefes al ver ,,,nefeslerle kaslarını gevşetiyosuunn,,,ağrı olmuyoo,,birde yönü popoya doğru bu da çok önemliiii

kad_er teşekkür ederim kayganlaştırıcı da kullandım ama sanırım az miktarda bide içeri doğru mu sürcez?.....ben daha yeniyim sanırım ondan da heycam yaptım içerde hareket ettiremedim çok fazla

kad_er teşekkür ederim kayganlaştırıcı da kullandım ama sanırım az miktarda bide içeri doğru mu sürcez?.....ben daha yeniyim sanırım ondan da heycam yaptım içerde hareket ettiremedim çok fazla

içeri doğru sürebilirsinn,..hemen ilk aşamada hareket ettiremeyebirsin ,biraz daha orayı açmalısınn,,parmağın içerideyken acısada çıkarma bekle,,,derin nefes al ver,,yavaşça ittir,kolay gelsinn,,Allah yardımcınız olsunn

kad_er canım çok sağol ya aslında sevindim başardığıma hatta mumla da yaptım 7-8 cm kadar ama işte çok hareket ettiremiyince üzüldüm bide ilk girişte sanki bi duvar gibi bişe var onu geçince biraz daha kolay ilerliyo o zaman bu aşamada normal dimi hareket ettiremem ve ağrı olması

kad_er canım çok sağol ya aslında sevindim başardığıma hatta mumla da yaptım 7-8 cm kadar ama işte çok hareket ettiremiyince üzüldüm bide ilk girişte sanki bi duvar gibi bişe var onu geçince biraz daha kolay ilerliyo o zaman bu aşamada normal dimi hareket ettiremem ve ağrı olması

duvar dediğimiz kaslar rahatlayınca gevşiyoo,,ve ilerliyoo,,çok normalll ,,bende ilk başardığımda hemen hareket ettiremedikk,,genişleyince rahat rahat hareket olurr,,,acele etme,,oda olucakkk herşey normal şu aşamada

slm canım benimde iki parmakta çok yanma olmuştu zaten bir kez yaptım sonra p....s denemedi yaptık çok rahat oldu hiç yanma filan olmadı meğer kendimi çok kasmışım ondan yanma olmş nefes alıp ver verirken yavaş yavaş ittir rahat ol herşey beyinde bitiyor

kadiye ve kad_er kızlar gerçekten çok sağolun inanılmaz moral aldım yazdıklarınızdan benim eşim temmmuzda gelicek o zamana kadar yeneyim şunu diyorum.......sizce temmuza kadar ne sıklıkla yapayım bu egzersizleri........kızlar çok sağolun allah hepimizin gönlüne göre versin hepimiz mutlu olalaım inşallah

kadiye ve kad_er kızlar gerçekten çok sağolun inanılmaz moral aldım yazdıklarınızdan benim eşim temmmuzda gelicek o zamana kadar yeneyim şunu diyorum.......sizce temmuza kadar ne sıklıkla yapayım bu egzersizleri........kızlar çok sağolun allah hepimizin gönlüne göre versin hepimiz mutlu olalaım inşallah

canım ben 3-4kez yaptım ve başardım önce hiç dokunamıyrdm bile ama burası sayesinde birden gaza geldm ve hala inanamıyrm yendiğime inşallah eşin geldğnde halletmiş olursn canım

oooo bence temmuza kadar çoktan halledersin egzersizlerii,,,hemen hergün yap egzersizz,,en kısa sürede yenersin sende inşlhh,,,

İlaç ismini verebilirmisin bişey olmaz herkes bir ilaç ismi veriyor en azından ilacın içeriğini nette bakarız olur mu?

kızlar sağolun cesaret için en azından haftada 1 yapsam yeterli olur sanırım çünkü fazla yapmak da enfeksiyona sebep olabilir diye korktum açıkcası....

ada sen yapabiliyormusun parmak egzerisiz? ben yapamadığım zaman demek istedim ilacı yani cesaret amaçlı

X