Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Arnavutkoyde bi iki doktora gttim 4piskologa gittim 3kere hocaya gittim evde egzersizler yaptim nisantasinda süleyman engin akhan diye bi doktora gttim simdi ise son umudumuz olan bakirkoyde bi hastaneye gidicez 30mayisa verdiler randevuyu korku var bende cok korkuyorum sadece iki kere beraber olduk esimle dahada yapamiyorum

bakirkoyde'ki doktorun/hastanenin adi ne canim?

ben 3 yıla yakındır uğraşıyorum.bu siteyede yaklaşık 2 yıldır üyeyim.burda söylenenlerin hepsini yaptım baya ilerledim ama başaramadım.yani anlayacağın bi psikiyariden yardım almak şart.o seni yavaş yavaş ilerletiyor bu yüzden korkmuyosun.ve bu bi ödev olduğu içiin erteleyemiyosun bi düzenin oluyo.biliyosunki vajinusmus korku ve erteleme hastalığı.ben şu an 16.seanstayım ve eş denemesi ödevimiz.haftada bir gidiyorum.

Cnm benimde aynı senin gibi 3yıl olcak bununla uğraşyrm çok doktora gittim hepsi egzersiz diyo İnan su h.dümen reçetesini denemek İstyrm egzersiz hiç yapmadım bi türlü cesaretimi toplayamıyorjm bebekte İstyrm bi taraftan çok zor Rabbim kimseye vermesin ama bu site bana cesaret veriyo reglm bitsin başlıcam inş offf ya napcam böle çok düşünüyrm bi yensekkkkk inş yeneriz valla yuvam yıkılacak nerdeyse

kızlar mesajları acamadim açıldığı an döneceğim sizlere takildiginiz yerde soru sorabilirsiniz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar ben işaret parmağını sonuna kadar alabiliyorum bebe yağıyla ama iki parmak alamıyorum. Denedim bi kaç kere girmiyo gibi. Bi de tek parmağım kızlık zarından içeri giriyo ama iki parmakla kanama olsun istemiyorum. Belki duygusal düşünüyorum ama onu eşimle yaşamak istiyorum. Eşimle biraz denemiştik baya oldu gibi hatta Dr gittim zarın zedelenmiş dedi. Tam olacakkrn ben durdurdum. Tekrar denicez eşimle. Çok zor bi durum Allah herkese yardım etsin bana da dua edin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

geçmiş olsun canım esinle denerken kasma olursa kan gelir yenersin inşaallah

kızlar bi konuda yardım istiyorum.. emla kremi okudum bu sitede .. uyuşturuyormuş galiba
kullanıp faydalanabilen varmı.. tam olarak ne işe yarıyo.. bi deneyeyim dedim ama çok pahalıymış.. muadili falan varmıdır acaba.

Slm arkadaslae sitede dolanirken konuyu gördüm.ben tam 6 sene savastim bu problemle. 6 sene kardes gibi esimle ayni evde.cok zordu pisikolojikmen mahfoluyor insan ve sunu söyleyebilirim su an o kadar stres yapmaya 6 sene beklemeye deymezmis cok büyütüp korkutmusum kendimi. 6 sene denemedigimiz yöntem kalmamisti doktorlar, kas gevsetici ilaclar, uyusturucu jeller, kayganlastiricilar ama yok hic biri ise yaramamisti. Birgun esim bir ilacla geldi. uyku ilaci halsizlik yapan birsey. Koydu önume deneyelim diye o gunde hastaydim ama kendi kendime ya simdi ya hic dedim megerse esimde kendi kendine olmazsa bugunde artik bitecek demis. Ve oldu ilki öyle olduktan sonra gerisi kasilmalarla yavas yavas duzene girmeye basladiki hamileyim;-) sükür rabbime. Simdide bu problemi doktorda alttan muaynelerde yenme gibi bi sorun var tabi.;-) ben cok büYütmüOrum korkutmuyorum kendimi ama doktorlar fazla büyütüyorlar bu vajinismus rahatsizligimi.sunu anladimku bu sadece güven meselesi.bir kez güvenip atlatinca huvendiginiz insanla sorun olmaktan vikiyor bu durum.bende hikayemi anlatmak istedim size. Allah kolaylik ve tez zamanda yardim etsin hepimize insallah

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

geçmiş olsun canım esinle denerken kasma olursa kan gelir yenersin inşaallah

İnşallah canım yani kasmamaya çalışıyorum ama tam olacakken eşime dur diyorum. Bi de emlayı denemiştim bi kere çok yandı diye hemen yıkadım. Yine mi denesem

Doktorun ismini vermediler bakirkoy mazhar osman hastanesinden cinsel islev bozukluklari bolumunden aldik bizede bu hastaneyi gittigim bi piskolok onerdi hastaneyi biz martta aradik 30mayisa randevu verdiler ogleden sonraya doktoru hastaneye gttigmzde yonlendiriyolarmis

Hayal2011 bunca yol katetmisin neler yapmisin buna ragmen hala olmadimi parmaklarinla yapiyosan penislede yapabilirsin ben dokunamiyorum bile

Merhabalar..ben de 9 aydir bu meretten muzdariptim taki dun aksama kadar..yendim sukurler olsun ve ben de her yenen gibi bumuymus dedim..simdi size nasil basardimi anlatmak istiorum...once parmakla basladim sonra muma gectim ve dun gece dedim ben bunu yenicem yaptigim tek sey esimin penisinden az biraz kalin bi aparatla denedikten sonra akabinde esimle hemen oldu ve sukurki hic sikinti kalmadi ne aci ne de o kasilmalar.
.o kadar rahatimki istediim an tik oluo sorunsuz acisiz zevkle hemde..yani demem o ki mutlaka once mumla vb. ile egzersiz yapip sonra esinizin penisinden az biraz kalin aparatla deneyip hemen esinizle faaliyete gecin ....aci yok uydurmusuz hep kafamizda...ve popoya yastik birde ben bebe yagiyla basardim tavsiyelerim bu kadar ve ben gizli takipcileriniz olarak hepinize tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim...sizlerinde corbamizda tuzunuz oldu ziyadesiyle...vajinismussuz gunler diliyorum allah yardimciniz olsun

bende kurtulmak istiyorum bu dertten ama yapamiyorum hamile oldugunu yazmissinmin ilk gününden beri aynı problemi yaşıyorum çok fazla kasılıyorum ilişkiye giremiyoruz eşim anlayışlı ama doktora gitme konusunda pek taraftar değil
2 ay önce bende vajınusmusun üstesinden gelmek adlı kitabı aldım kendi kendime dedim okuyacam uygulayacam tam okumaya başlamıstım şubat ayında hamile oldugumu ögrendim eşim duyunca şok oldu tabi:) inanamadı
1 ay boyunca mide bulantıları tansiyon düşmeleri çektim 9 .haftanın başında kontrole gittim bebeğin ölmüş dedi doktor:KK43: tam bir hayal kırıklıgı yaşadım inanamadım başka doktorlara gittim evet ölmüş dediler 8 gün önce yani geçen hafta perşembe günü kürtaj oldum.İlişkiye giremeden hamile kaldım,okadar bulantı kusma çektim,hemşireler kürtajdan önce genital bölgeden ilaç koymak isttediler koyamadılar tabi:teytey: o an aklımdan nhiç gitmiyor zaten kürtaj olma üzüntüsü var bide o eklendi üstüne bütün her tarafım kasıldı, kürtaj oldum tabiki kürtajda kızlık zarımda gitti,psikolojik olarak zorlu günler geçirdim dün kontrle gittim doktora doktor kendi başınıza çözemezsiniz psikologa gitmen lazım dedi eşini ikna et dedi birde botoks var dedi ama biraz masraflı dedi sadece 1 ignesi 500 bulur dedi panrmak egzersizlerini dene dedi
artık buna bir çare bulmak istiyorum tavsiyesi olanlardan yanrdım istiyorum

Nasil oldu yenebildinizmi bende. Cocugum olsun istiyorum ama bu hastaliktan kurtulamiyorumm[/QUOTE]

Cnm hiç üzülme inş tekrar bebeğin olur zaten kızlık zarını almışlar bence beynine daha çok yer etmesi lzm daha kolay olur gibi geliyo tabi söylemek kolay bende aynı senin gibiyim ama basarıcaz inş peki nasıl hamile kaldın cnm yani penis ne kdr girmiştiki

İnşallah canım yani kasmamaya çalışıyorum ama tam olacakken eşime dur diyorum. Bi de emlayı denemiştim bi kere çok yandı diye hemen yıkadım. Yine mi denesem

önce yanma yapıyor ama sonra feci şekilde uyusturuyor canım kvajina kağıt gibi oluyor hiçbirşey hissetmiyorsun ben 1 kez kullandım çok uyusturuyor bi daha kullanmadim

günaydın...

benim sorunum daha farklı:KK43: eşimin dokunmasına izin veremiyorum bile. acıbadem hastanesinde psikolog ve psikiyatr tedavisindeyim ama psikiyatr sadece parmak egzersizleri aşamasıyla ilgileniyor zaten onda sorun yok parmak egzersizleri bitti penisle denemelere geçmiştik ama eşim işini kaybedince 3 hafta evde oturunca dengemiz bozuldu. alkol vs başladı 3 hafta sonra iş bulunca alkol bitti o ayrı ama ben unutamıyorum. psikolog 4 seans sonunda bir sorunun yok bir de eşini dinleyim dedi ama bana " eşinin kendini tatmin etmesine izin ver" diyen bir psikologa güven kaybettim. bu mu ya çözüm yolu? neyse...

eşim vucuduma dokundugu an elektrik çarpmışa donuyorum. ne önerirsiniz arkadaşlar, eşim masaj kremime kadar aldı değişik yollardan yaklaşmayı deniyor ama olmuyor. "aklında başkası mı var" sorusunu bile duydum o da haklı şımarıklık yaptığımı düşünüyor ama değil işte.

Hayal2011 bunca yol katetmisin neler yapmisin buna ragmen hala olmadimi parmaklarinla yapiyosan penislede yapabilirsin ben dokunamiyorum bile

Krıkkalp istersen sana bendeki aparatları gönderiyiö zaten bakırköyede gitsen oda aynı egzersizlrri verecek bende interntten araştırmıştım en son bakırköy kalmıştı aklımda... Dediğim gibi bendeki aparatları gönderim sana mayısın 30 una kadar yenersin zaten ... Yada sen istemiorsan bi başkasına da yollayabilirim ücretsiz tabi

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

günaydın...

benim sorunum daha farklı:KK43: eşimin dokunmasına izin veremiyorum bile. acıbadem hastanesinde psikolog ve psikiyatr tedavisindeyim ama psikiyatr sadece parmak egzersizleri aşamasıyla ilgileniyor zaten onda sorun yok parmak egzersizleri bitti penisle denemelere geçmiştik ama eşim işini kaybedince 3 hafta evde oturunca dengemiz bozuldu. alkol vs başladı 3 hafta sonra iş bulunca alkol bitti o ayrı ama ben unutamıyorum. psikolog 4 seans sonunda bir sorunun yok bir de eşini dinleyim dedi ama bana " eşinin kendini tatmin etmesine izin ver" diyen bir psikologa güven kaybettim. bu mu ya çözüm yolu? neyse...

eşim vucuduma dokundugu an elektrik çarpmışa donuyorum. ne önerirsiniz arkadaşlar, eşim masaj kremime kadar aldı değişik yollardan yaklaşmayı deniyor ama olmuyor. "aklında başkası mı var" sorusunu bile duydum o da haklı şımarıklık yaptığımı düşünüyor ama değil işte.

Doktor sürtünme yoluyla da olsa kendine yanaştır tatmin olmasına izin ver demiştir.... Aklında başkası mı var sorusunu kim sordu sana.... Görücü üsülüylemi evlisinix

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Doktor sürtünme yoluyla da olsa kendine yanaştır tatmin olmasına izin ver demiştir.... Aklında başkası mı var sorusunu kim sordu sana.... Görücü üsülüylemi evlisinix

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

hayır sürtünme yolunu demedi, kendi kendini tatmin etmesine izin ver sen de yanında ol dedi. iyi hoş onu da dese şuan yapamıyorum. başkası mı var sorusunu eşim sordu iş arkadaşım olan biri hakkında olumlu yorum yapınca. oysa ben kocamı gerçekte seviyorum şüphe bile duymam. 5 yıl evlilik öncesi var. 2 yıldır da evliyiz. tam cinsel birleşme dışında herşey yaşanmıştı, beraber tatile gittik birbirimizin evinde kaldık vs... ama ilk başta çok korkuyordum eşim farklı pozisyonlardan oluşan cinsel ilişkiden bahsediyordu sanırım daha narin cümlelerle yaklaşsa böyle olmayacaktı. ya da suçu üzerimden atıyorum. ablamın cocugu oldu kaynanam başladı darısı size vs diye. kocam tapıyor ablamın cocuguna kokluyor kucagındna dusurmuyor biz eve gelıyoruz ıkı yabancı gibi. psikologa gidiyorum o soruyor bana "neden" diye... yahu bilsem sorar mıyım ben bu koltuğa oturur muyum dıyemıyorum. psikologa da kızamıyorum herşey düzgün hayatımda iş hayatım,kocam ailelerimiz vs... cocukluguma vs dönüyor ama zaman kaybı gibi geliyor bana.

bazen sabah aradan sarılıp uyandırıyor penisini sert hissetmek çok itici geliyor öpüşme vs iğrenç geliyor, birşey var işte kilitleyen ne bilmiyorum.

Sen eşinden mi soğudun acaba ... İstemiormusun artık onu

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Krıkkalp istersen sana bendeki aparatları gönderiyiö zaten bakırköyede gitsen oda aynı egzersizlrri verecek bende interntten araştırmıştım en son bakırköy kalmıştı aklımda... Dediğim gibi bendeki aparatları gönderim sana mayısın 30 una kadar yenersin zaten ... Yada sen istemiorsan bi başkasına da yollayabilirim ücretsiz tabi

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Arkadaşım aparatını nerden aldın ? hangi siteden

ince bir çizgi bu. arkadan sarılmasına bayılıyorum:) ama penisini hissettirmediği sürece. vucudumu okşamasına bayılıyorum ama goguslerıme dokunmadıgı surece. yuzume ufak opucukler kondurmasını sevıyorum ama dudaga gelmedıgı surece... kocamla değil cinsellıkle sorunum var benım.

ancak alkol kullandıgı donemden kırgın oldugum dogru. belkı de bılıncaltımda boyle cezalandırıyorum onu. eve gelip sıddet uygulamadı sesını bıle yukseltmedı alkol yuzunden ama onu işini kaybettı dıye alkole sıgındıgını dusunmek benı hayal kırıklıgına ugrattı.

X