Kaymaz Halı Kullanan var mı

xixtxixr&buse

Sana ait bütünüm :)))
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
1.183
2
Arkadaşlar kaymaz halı dedikleri altı beyaz halılardan alıcam ama kullanışlı mı bilmiyorum
yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar kaymaz halı dedikleri altı beyaz halılardan alıcam ama kullanışlı mı bilmiyorum
yardımcı olursanız sevinirim

ben kullanıyorum arkadaşım bu ince olup altı beyaz halılardan mutfağımda ve holumde bunlardan var çokta memnunum kirlendikçe makineye atıp yıkayabiliyorum kısa bi süredede kuruyor zaten. mutfak için çok ideal bence ama bu halılarında çeşitleri var alırken kalitelisine ve makinede yıkayıp yıkayamıyacağını dikkat et. a.s

benım de mutfak ve holumde var çok memnunum mutfakda bişe dökulse hemen siliyorum leke falan kalmıyo

benimde var ben hiç memnun değilim kaymama özelliği çok güzel benimki 2, 5 m makinaya atmadım o konuda bir şey diyemiyorum.benim ev alttan ısıtmalı o yüzdenmi bilemiyorum mutfağı silmek için her kaldırdığımda beni çok fazla elektirik çarprıyor.inanın bir sopayla önce kaldırıyorum elektiriği gidince elimle kaldırıyorum.başkasından duysam inanmam ama inan beni çarpıyor

bende kullanıyorum vede çok ama çok memnunum kirlenincede makinaya atıyorum 2 senedir kullanıyorum benim için çok ama çok ideal temizliği kolay oluyor vede benim oğluma bile dayanıyor kaymıyor rahat yani

X