banuozk'dan bebek giyim ürünleri - "hoşbulduk" demek için

banuozk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
135
0
Herkese merhaba...

Bazı üyeler özelden yaptığımız yazışma ve alışverişlerden dolayı beni tanıyorlar ama ben daha çok yeniyim forumda. Başka yerlerini incelemiş olmama rağmen ilk defa mesaj yazıyorum ve bunu da forumun en çok ziyaret ettiğim yerine yapıyorum !

Minik miniminik bir kızım (2 aylık) ve bana kızımdan sonra artık kocaman gelen bir oğluşum var (6 yaşında) var.

Bu topic altında sizinle bebek ürünlerini paylaşacağım. Umarım beğeneceğiniz ürünler sunabilirim. Hepinize çok çok sevgilerimi gönderiyorum.

Bu turuncu hakim elbise de kolsuz; tam yaz aylarına göre... 4 TL

dsc01085ft9.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok tatlı, kırmızı, polar atkı-bere-eldiven takımı... 3 yaşına kadar kullanılabilir.
5 TL

atkbereeldivenfg4.jpg

w640.png

3-4 yaşa uygun, fuşya pantolonun paçalarında yırtmaçlar var. Hem paçasındaki işlemeleri hem de kemeri ile çok çok şık. Bu da yeni; sarı takımı getiren arkadaşların "aman büyük olsun, ne olur?" dedikleri cinsten :a015: Benzerini mağazada 19.95 TL'ye gördüm indirimde. Ben de 10 TL'ye veriyorum.

7 TL'YE DÜŞTÜ !!!

dsc01077nl0.jpg

Son düzenleme:
Kot elbise Cichlid marka, kaliteli ve sadece bir kez kullanılmış. 6-9 aya uygun. Benzeri ürünler bende bir dolu olduğu için bir kısmını elden çıkarayım dedim. 4 TL

2,5 TL'YE DÜŞTÜ !!!

dsc00926de1.jpg

Son düzenleme:
Pijama takımını dükkanını bozan bir tanıdığım set halinde getirdiği eşyalarla beraber vermişti. Mağaza ürünü ve çok kaliteli bir penyesi var; hatta bir de battaniyesi var ama onu kullanıyorum. 6-12 aya uygun; tek sorunu çok hafif bir renk solması var. Bu nedenle 4 TL

2,5 TL'YE DÜŞTÜ !!!

dsc01195xz4.jpg

Son düzenleme:
Sadece kızlara değil, erkek bebeklere de bir yığın şey var. ızlemeye devam edin.

Örneğin :

6-12 ay için, yazın rahatça giydirebileceğiniz, yeni, hiç kullanılmamış takım 7 TL

5 TL'YE DÜŞTÜ !!!

ilktakimjf5.jpg

w480.png

2-4 yaş arası çocuklar için (ben oğluma giydirmiştim ama renk itibariyle belki kızlara da giydirilebilir) ince polar uyku tulum 5 TL

4 TL'YE DÜŞTÜ !!!

dsc01080yl4.jpg

Son düzenleme:
3 yaş için yılın modası mor-eflatun renkte, beli kemerli, göğsü simli yazılı elbise. Etiketi üzerindedir. Kuzenimin kızına hediye geldi ama bedeni ayarlayamamışlat... 9 TL

5 TL'YE DÜŞTÜ
morelbise3yadk2.jpg

Son düzenleme:
0-3 ay için, Sarı takım, hiç kullanılmadı. Hastane çıkışı gibi bir setin parçası idi ama başlık ve eldivenlerini kullandık. Yanında yine hiç kullanılmamış, etiketi üzerinde bir penye sweat ile beraber. Tümü 8 TL

5 TL'YE DÜŞTÜ

SUPERMOM ıÇıN AYRILDI
sartakm03ayca8.jpg

w640.png

Son düzenleme:
KAZAKLAR HARıÇ HEPSı SATILDI !!!!

Burada kazaklardan renkli çizgili olan Peros marka, yeşil olan ise LC Waikiki. ıkisi de 4'er TL :icecream:

Lacivert kollu, üzerinde "I'm as cool as my dad" yazan üst aslında pijama üstü idi ama oğlum onu eşofman üstü olarak kullandı. Tam ona uygun bir eşofman altımız var; onun da resmini çekip ekleyeceğim. Tek üst olarak bu 3 TL; alt eşofmanla beraber 6 TL MEMREM ıÇıN AYRILDI

Çizgili turuncu ağırlıklı polo yaka tişört Mamma Ramma, çok kaliteli. 4 TL MEMREM ıÇıN AYRILDI

45yagrup3ff5.jpg

Son düzenleme:
6-12 ay için süper kullanışlı takım; pırıl pırıl durumda 5 TL

4 TL'YE DÜŞTÜ
69ayeklaf5.jpg

Bu takım yumuşak kadifeden, hem sıcak tutuyor, hem de cilde batmıyor. Altının paçasında çok şirin bir fiyonk var; üstünün desenleri ve eteğine de gören bayıldı. 2-3 kez giyilmemiştir bile, malum sıra gelmiyor. 8 TL

6 TL'YE DÜŞTÜ

69ayeklpp2.jpg

Son düzenleme:
Bu da YENı... Amerika'dan gelme, sanırım fiyatı normalde 40-50 TL civarı, ithal elbise ya. Kadife, çok şeker ve şık. 4 aydan itibaren uygun; 8-9 aya kadar rahat giydirilir. 12 TL

8 TL'YE DÜŞTÜ

69ayeklwz8.jpg

Son düzenleme:
3-6 ay için (en baştakinde 0-3 ay yazıyor ama kalıbı geniş) yazlık üst ciciler... Hepsi birden 5 TL

3,5 TL'YE DÜŞTÜ

dsc01298db6.jpg

Her ikisi de yeni, hiç kullanılmamış, süper kaliteli ve markalı ürünleri ben pembe tonlarında oldukları için kombin yaptım. Üst Disney H&M marka, 6-9 aya uygun; alt ise Baby Gap marka (ciddi pahalı bir markadır) 6-12 aya uygun. ıkisi beraber 15 TL; diğer türlü üst 8 TL; alt 7 TL.

10 TL'YE DÜŞTÜ
disneystgapalt69ayst3.jpg

Son düzenleme:
6-9 ay için (12 aya kadar giyilebilir) takım pembiş renklerde. Hediye geldi, hiç giyilmedi. 7 TL

4,5 TL'YE DÜŞTÜ
69aypembepijamatakmhb8.jpg

Son düzenleme:
Yine 6 ay sonrasında giyilebilecek, kutusunda duran hiç kullanılmamış takım. ısterseniz hediyelik olarak da kullanabilirsiniz. 7 TL

5 TL'YE DÜŞTÜ

SUPERMOM ıÇıN AYRILDI
yeni69aycb7.jpg

Son düzenleme:
Panço marka, 5-6 yaşa uygun, önü ve arkası pırıltılı taşlarla süslü şık bir kot yelek. Az ve çok temiz kullanılmıştır. 5 TL

3 TL'YE DÜŞTÜ

panokotyelek1yw3.jpg
panokotyelek2hb0.jpg

Son düzenleme:
4-5 yaş için üç adet tişört. Mavili, kırmızılı, kahverengili tonlarda. Üçü birarada 10 TL

MEMREM İÇİN AYRILDI
ltirtsetilf0.jpg

Son düzenleme:
6yaşa uygun, çok cici bir sweat. Az kullanılmıştır; çok temizdir. Yanında ona uygun sıfır, hiç kullanılmamış çorap ile beraber 5 TL

3 TL'YE DÜŞTÜ

kirmizisweatku4.jpg

w640.png

Son düzenleme:
9-12 ay için H&M marka, kadife dokulu tişört; yenidir; hiç kullanılmamıştır. 6 TL

5 TL'YE DÜŞTÜ

912ayhmkulumy8.jpg

Son düzenleme:
Etiketinde 3 yaş yazıyor ama 2-3 yaşa uygun diye düşünebilirsiniz. Yenidir ve etiketi üzerindedir. Süper bir hediye alternatifi. Kot pantolonun beli lastikli, üst penyesinin kollarının deseninde bir kuşağı var ve çok şık. 12 TL

10 TL'YE DÜŞTÜ

23yayenitakmns2.jpg

Son düzenleme:
X