Çocuk Hastalıkları Milupa gece çayı

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
Kızlar 1,5 aylık bi kızım var ve tahmin edersinizki uyku sorunu yaşıyoruz geceleri zırt pırt uyanıyor karnı aç olsada tok olsada uyanıyor kucağımda iki pışpışlıyorum uyuyor beşiğe yatıyor yarım saat sonra yine ağlayarak uyanıyor kocamda bende kafayı yemek üzereyiz.bende diyorum ki şu milupanın gece çayını kullansam acaba işe yararmı kullananlar tecrübelerini yazarsa sevinirim.

ben kullanıyorum ama yine de sürekli kalkıyor.1.5-2 gibi yatıyor 4-5 kez kalkıyor.Kullanmasam nasıl olurdu aceba

bende kullandım ama pek bır ıse yaramadı.bız 11.ayımıza gırdık ama hala gecelerı 4-5 kez uyanıyoruz

gözüm korktu valla napçaz böle kızlar 2 saat ara ile uyansa canım kurban ama çok sık aralıklarla uyanıyor .üfffffffffffffff[ . ama napalım ALLAH başka sağlık sorunları vermesin tek sorunumuz bu olsaun inşallah /B]

evet belkı etkılı olabılır ama
gece derın uykuya gecmesı ıcın aksamları 2-3 saat hıc uyutmasan
banyo yaptırsan ve masaj falan yapsan
karnı doyup altı temız olunca belkı derın uykuya dalması daha kolay olur
benımkı de ılk baslarda bu sekıldeydı
ama yavas yavas bırbırımızın duzenıne alısmaya calısıyoruz

benim oğlumda da aynı sorunları yaşıyoruz. mama yiyip yattığı halde saat başı uyanıyor ve ben emzirmeden de uyumuyor. çay işe yaramadı hiç. okuduğum tüm yazılarda bebeğin derin uykuya geçerken uyanıp ağlayabileceği kendi kendine tekrar uykuya dalmayı öğrenmesi için aslında kucağa almamak gerektiği söyleniyor. iyi de gece yarısı bas bas bağıran çocuğu nasıl yatakta bırakabilirim ki :KK43:

benim oğlumda da aynı sorunları yaşıyoruz. Mama yiyip yattığı halde saat başı uyanıyor ve ben emzirmeden de uyumuyor. çay işe yaramadı hiç. Okuduğum tüm yazılarda bebeğin derin uykuya geçerken uyanıp ağlayabileceği kendi kendine tekrar uykuya dalmayı öğrenmesi için aslında kucağa almamak gerektiği söyleniyor. Iyi de gece yarısı bas bas bağıran çocuğu nasıl yatakta bırakabilirim ki :KK43:
al benden o kadar insanın içi gidiyo kucağına almaytınca daha minicik benim kızm anne kokusunu arıyo heralde bide gündüzleri sürekli kucağımda göğüsüme kafasını koyar koymaz uyuyor yaramazzz

ilk 6 ay bebeklerin sık uyanması normal ..
benim oğlum sık uyanıyor sanıyordum..
ama şimdi 7 ayımız bitmesine ragmen gecede enaz 10 kez falan kalkıyoruz
bazen gece 3 te ayağa dikiliyor ve saatlerce oyun oynuyoruz..
bebeğin aanne sütü alıyorsa doymuyor olabilir
doktorunla konuş istersen

bol uykulu geceler dilerim ..

X