Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Sac dklyorsa bunu dene ie yarar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

glt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2009
244
0
benınde saclarım aşırı dökuluyordu cok üzgündüm tabı bu hormansol yanlış beslenme vesaire bicok şe denedim uyguladım boş cıktı ama okadar basit kolay bi förmül bulup uyguldımki işe yaradı ama bu yöntemi araştırıp uyguladım ısırgan otu kurusu olanı suyla 5 dakika kaynatım 10 dakka demlendi bu karışımı süzüp saclarımı durular gibi yıkayıp masaj yaptım yarım saat bekleyıp sadece duruladım bu işlemı 1 ay yaptım sonuc sac dökülmesi durdu ama bunu temiz saca uygulamak gerek :CüvCüv:

evet bunu bende uyguluyorum ama her gun degil dokulmeyi durduruyor gercekten

paylaşım için sağol cnm.ısırgan otu kurusunu aktarlardan bulabilir miyiz acaba?

canim bu isirgan otunun bir ölcüsü varmi var ise yazarsan cok sevinirim

Bu konu daha önce açılmıştı, neden oradan devam etmek yerine yeni konu açtınız :uhm:

evet hacerim konuyu ben açtım...epey de kişiye faydalı oldum o topikten fakat sardunya üyeliğimi sildirdiğim için o topik silindi...daha sonra geriye döndüğüm zaman da bir daha açmadım...nedeni ise aşağı yukarı 1 aylık kürde hafta da 2-3 kez yapılırsa saçlarda inanılmaz kuruluğa sebep olması...

dökülmeyi mucizevi durdurduğu gibi inanılmaz da kurutuyor, herkesin bilgisi olsun, tercihinizi ona göre yapın derim.

canim bu isirgan otunun bir ölcüsü varmi var ise yazarsan cok sevinirim

canım 1 bardak soğuk suyu kaynat içine 2 tutam ısırgan otu at...5 dakika kaynatıp 10 dakika demlendir ve saçlarını yıkadıktan son duralama suyuna kat kurut bu kadar...

fakat dediğim gibi inanılmaz kurutacak saçları tercihini buna göre yap...çok ciddi bir dökülme problemin varsa kuruluğu boşver saçlarını kurtar derim...yok eğer normalin biraz üstü dökülüyorsa da daha başka arayışlara yönelmeni tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Hicte saçları kurutmor tam tersi dökülmeyı durdurması biyana parlatıp yumuşatıyor arkadaşlar burda konuyu kım actı ne yaptı degil bildklerimizi hatta dogru bildiklerimizi aktarmak paylaşmak bu karışımı ister birgünde yapın ister hergün cok faydasını gördüm paylaşıyorum 2 bar. Kaynar su 1 tutam kuru ısırgan otu 4 dakika kaynat 10 demlensin süz sacına masaj yaparak dok yarım saat bek sadece durula yeter deneyın kızlar cok faydasını görursunuz

her ürün her saçta aynı etkiyi yapmaz
birine iyi gelen bitkisel karışım, başka birinde tam tersi etkiyi yapabilir
ben de denedim ısırganlı suyu ve saçlarımı kuruttu
şimdi kim beni yalancılıkla suçlayabilir ?
kim bana " hayır yalan söylüyorsun, ısırganlı su saçları kurutmaz, aksine yumuşatır" diyebilir ?
tekrarlıyorum her ürün herkeste aynı etkiyi yapmaz,
keşke yapsaydı da saç dökülmesi sorunumuz kalmasaydı :1closedeyes:

Arkadas bilgi vermiş. Isteyen dener isteyen denemez. Bu kadar basit:1closedeyes::1closedeyes:

bakın arkadaşlarlar ben bu konuya daha önce bu sayfalarda pek raslamadım ben bu konuda cok dertliydim başka yerleri araştırıp okuyup uyguladım ve ibrahim saraç bu bilgileri yazmış acın okuyun o toktoru bilmeyeniz yoktur herhalde benim bunu 1 2 aydır yapmamla güzel sonuclar almamla buraya aktarmaktayım bunu yazmam neden 1 2 kişiyi bukadar sıkıyor anlamadım ben bu ısırgan otunu yaptım coooooooookta faydasını gördüm neden bildiklerimi aktarmıyayım evet tosun arkadaşın yazdıgı gibi isteyen dener memnun kalacagına eminnimki bir sayfa dolusu yazıyorum bu konuda dertli arkadaşlar olabilir ben faydasını gördüm umarım sizde güzel sonuclar alırsınız

arkadaşlar önce hepinize paylaşımlarınız için teşekkürler. hepinize:) buranın temel amacı zaten belli formüllerin sorunlarımızı çözmesi. bunun içinde elimizdeki en güzel şey KK'nı bize verdiği apylaşım olanağı. misal herkesin faydasını sayfalarca yazdığı bir ürünü sizde kullanırsınız ve memnun kalmazsınız ve tuhaflığın sadece sizde olduğunu düşünürsünüz (yaşadım, oradan biliyorum:))bu nedenle bazı kişilerinde sizin gibi aynı sorunları yaşadığını gördüğünüzde biraz daha rahatlayıp yine siteden gelen formüllere karşı olan hevesli tavrınızı devam ettirebiliyorsunuz. özetle, hem bu formülün saça iyi gelmesi tüm KK kullanıcıları için olumlu hem de bazı saç tiplerinde kuruluğa yola açabileceği uyarısı olumlu. böyle bir sorun yaşayanlarda yine biricik KK'mızın saçı nemlendirme ve parlaklık verme ile ilgili formülleri okuyarak deniyebilir, bu sayede soruna çözüm bulabilirler. bundan dolayı yukarıda yazılı olan formülü bugün ve geçmişte veren tüm arkadaşlara, (umarım arkadaşlar olarak yazmama kızmazsınız) çok teşekkür ediyorum. yine kendisi deneyip olumsuz bir sonuçla karşılaşmış olan arkadaşın yazdıklarına çok ama çok teşekkür ederim. hepinize saygılar, sevgiler.

arkadaşlar önce hepinize paylaşımlarınız için teşekkürler. hepinize:) buranın temel amacı zaten belli formüllerin sorunlarımızı çözmesi. bunun içinde elimizdeki en güzel şey KK'nı bize verdiği apylaşım olanağı. misal herkesin faydasını sayfalarca yazdığı bir ürünü sizde kullanırsınız ve memnun kalmazsınız ve tuhaflığın sadece sizde olduğunu düşünürsünüz (yaşadım, oradan biliyorum:))bu nedenle bazı kişilerinde sizin gibi aynı sorunları yaşadığını gördüğünüzde biraz daha rahatlayıp yine siteden gelen formüllere karşı olan hevesli tavrınızı devam ettirebiliyorsunuz. özetle, hem bu formülün saça iyi gelmesi tüm KK kullanıcıları için olumlu hem de bazı saç tiplerinde kuruluğa yola açabileceği uyarısı olumlu. böyle bir sorun yaşayanlarda yine biricik KK'mızın saçı nemlendirme ve parlaklık verme ile ilgili formülleri okuyarak deniyebilir, bu sayede soruna çözüm bulabilirler. bundan dolayı yukarıda yazılı olan formülü bugün ve geçmişte veren tüm arkadaşlara, (umarım arkadaşlar olarak yazmama kızmazsınız) çok teşekkür ediyorum. yine kendisi deneyip olumsuz bir sonuçla karşılaşmış olan arkadaşın yazdıklarına çok ama çok teşekkür ederim. hepinize saygılar, sevgiler.

işte budur zuziiicim yaptığım her işin arkasında durmak gibi bir sorumluluğum var....ben yan etkilerin anlattım...artık benden çıktı.

canım neden kızayım arkadaşım demene burda kk üyesi olarak hepimiz arkadaşız zatenŞeniz

bakın arkadaşlarlar ben bu konuya daha önce bu sayfalarda pek raslamadım ben bu konuda cok dertliydim başka yerleri araştırıp okuyup uyguladım ve ibrahim saraç bu bilgileri yazmış acın okuyun o toktoru bilmeyeniz yoktur herhalde benim bunu 1 2 aydır yapmamla güzel sonuclar almamla buraya aktarmaktayım bunu yazmam neden 1 2 kişiyi bukadar sıkıyor anlamadım ben bu ısırgan otunu yaptım coooooooookta faydasını gördüm neden bildiklerimi aktarmıyayım evet tosun arkadaşın yazdıgı gibi isteyen dener memnun kalacagına eminnimki bir sayfa dolusu yazıyorum bu konuda dertli arkadaşlar olabilir ben faydasını gördüm umarım sizde güzel sonuclar alırsınız

hayatım neden canımı sıksın, sadece yan etkilerini anlattım...

zaten bu formülü benim şahsi kişisel icadım olarak KK ya taşımadım ve eğer isteseydim döndüğüm zaman konuyu tekrardan açardım:nazar:

a.s.

Konulara lütfen deneyimlerinizi yazınız..Kişilere yorum yapmayınız..Konu daha önce açılmıştı,ordan yazın,yok sen bilmiyorsun ben biliyorum yada konuyu unutup karşılıklı yazışmalar olmasın lütfen..

Deneyimlerinizin iyi yada kötü yanları muhakkak olmuştur ama bunu konuyu yada konu sahibini madur edecek şeklinde belirtmek yanlış olur..İyi yada kötü sonuçları ancak brbirimizin deneyimlerini aktarmasından anlayabiliriz..

Bu sebeple; buna uygun paylaşım yapalım lütfen..

Kolay gelsin..

Kızlar bunun normal çayını içmek bile faydalı tadı a kötü değil .baska bska faydaları da var hemde.ayrıca lavantayı da deneyin aynı sekilde cok ii oda.hemde yağlanmayı önlüyo

arkadaşlar ısrganotunu kaynatıp içen varmı yani içipde sacı cıkan faydasını gören varmı???

ben bir hafta içtim ısırgan çayını, saçıma faydası olmadı. bir süre daha devam edebilseydim belki faydası olurdu ama çok şiddetli ishal yaptığı için devam etmedim..

X