sezeryan dikişi+korse+krem

seyra

*Canım Prenseslerim*
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
1.541
8
41
Kızlar size 3 sorum olacak

1.Ben sezeryan olalı 2,5 ay oldu.Dikiş üzerinde hafif hissizlik var.Herkeste oluyormu

2.NBB nin 40-42 beden korsesini kullandım.Hiç memnun kalmadım.Önerebileceğiniz başka model korse varmı

3.Hafif çatlaklarım var.Piyasada birçok çatlak kremi var.Faydasını görenler ismini verebilirmi

selam evet dizişlerde hıssızlık oluyo canım aradan az daha zaman gecsın düzelır CADIARZU
zaten 1 sene sonra dıkısler kayboluyor benım 2.5 sene olduu vee cok azz bellı yanıı yok derecedee ...
korse ben kullanmammıstım doktor ızın vermedıı ama göbek kaldıı kullan acımıyorsa dıkısın........
catlak ıse benım hıc olmadııı delikafadulden

nasıl korse kullanıyorsunuz yaaa, ben doğum yapalı 26 gün oldu, ama göbeğimi sadece kuşakla sarıyorum, korse kullanmıyorum, korse dediğiniz nasıl model? bel korsesi mi, yoksa baseni ve göbeği de içine alan boxer şeklindeki korseler mi? bir d ebu korseleri medikalden mi alıyorsunuz? iç çamaşırı satan dükkanlardan mı?

ben de sezeryan oldum, 3 ay 10 gun oldu, ama korseyi takınca ve yuruyunce hala dikislerimin yeri aciyor, maalesef sadece 5 defa taktım:KK43:

ılk aylarda dıkıslerde hıssızlık oluyor evet.sonra yavas yavas gecıyor ama sanırım hıcbır zaman eskısı gıbı olmuyor.bende yenı ıncı nın 40 beden korsesını almıstım ama bır kac kez takabıldım sıkıldım sureklı takmaktan ama dogum yapalı 10 ay oldu gobegım hala yerınde duruyor malesef.catlaklara gelınce benım catlagım olmadıgı ıcın krem kullanmadım ama lıerac ın catlaklar ıcın ampullerı var onların bırazda olsa ıse yaradıgını duydum ama uzun vadede

canım ben de sezeryan oldum korseyi 1 aydan itibaren takmaya başladım ama markasını bilmiyorum
yazmıyor içinde ayrıca ben bir de sıkılaştırıcı krem sürüp giyorumm
dikişlerim de acıma yok ama hissizlik bizde de var

bende de dikiş yerlerimde hissizlik var bazen rahatsız bile ediyor sürekli uyuşuk gibi,hatta dün plates yaparken biraz acıdı ama sonra geçti
ben ilk baş 38 beden korse almıştım 1 ay kadar onu taktım memnun kalmadım, daha sonra ten markanın alttan kancalı 36 beden korsesini aldım 44 tlye bir aydır onu kullanıyorum memnunum,çatlaklarım olmadığı için hiçbir krem bilgim yok.

selam canım .bende iki doğum yaptım ..ikiside sezeryan oldu..sonuçta bu bir ameliyat tabi..onun için ameliyat yeri hissedilmiyo...ancak bir kaç yıl geçmesi gerekiyo hissedebilmen için.ben korse kullanmadım..cesaret edemedim ..dikişler zorlanır diye..gerçi lazerle oldu ama yinede kullanmadım..çok şükür eski kiloma döndüm..çatlaklar oluyo ..onun geçme imkanı yok ne yazıkki..bende de oldu ..hiç sorun yapma bence ...sevgilerimle...

lunet'in de dediği gibi bu bir ameliyat..yani sinir hücreleri de kesiliyor, bu hücrelerin birbirini bulup eski haline dönmesi için zaman geçmesi gerekiyor .Bu yüzden hissizlik oluyor. Ben de doğum yapalı 5 hafta oldu.İlk çocuğum da sezeryandı 20 kilo almıştım ama hiç göbek kalmamıştı bakalım bu defa nasıl olacak...

X