Klomenin bize yaptığı yan etkileri paylaşalım

balım bende kullandım klomen bende de iştahsızlık bulantı fln olmuştu ama dier belirtilerin tamamen delüüü naniknanik :roflol: kaydirigubbakcemile3 olmadan kaynaklanioo..bilmem anlatabiliyor muyum..(kıss delü dedim die alinmadin demi delüüü:))kızım ne bu stes böle yaa varya azicik relax olsak herşey olcak...biz birazda kendimize edioz....

:roflol::roflol:Anladım ben onu delümmm ikimizde delüyüz biliyisin alınmadım canımsın:roflol::roflol::roflol:

:roflol::roflol:Anladım ben onu delümmm ikimizde delüyüz biliyisin alınmadım canımsın:roflol::roflol::roflol:

arkadasim baslik ilgimi cekti bende klomen kullaniyorum.. malesef ayni seyleri bende yasiyorum ama beni en cok etkileyen su nedensiz bunalma ic daralmasi.. eee tabi kolay degil vucuda hormon yukluyosun yumurtlayalim diye vucudun bunu zaten yapamiyo yani allak bullak oluyoruz.. bende sıkıldım artık yaa bu klomenden en kısa zamanda hamıle kalmak ıstıyorum once bızım saglıgımız dıyorum.. Allahım hepımıze yardım etsın yuzumuzu guldursun canım..:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

arkadasim baslik ilgimi cekti bende klomen kullaniyorum.. malesef ayni seyleri bende yasiyorum ama beni en cok etkileyen su nedensiz bunalma ic daralmasi.. eee tabi kolay degil vucuda hormon yukluyosun yumurtlayalim diye vucudun bunu zaten yapamiyo yani allak bullak oluyoruz.. bende sıkıldım artık yaa bu klomenden en kısa zamanda hamıle kalmak ıstıyorum once bızım saglıgımız dıyorum.. Allahım hepımıze yardım etsın yuzumuzu guldursun canım..:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Canım demek sendede oluyorrr bunalma ve iç daralması offf allahım ..Allahtan benim ilacı bırakalı 10 gün oldu yavaş yavaş iyi oldum...Allahım emeklerimizzinn karşılığııınıı verir en kısa zamanda canımm :Saruboceq:

Senden kurtuldumm klomenkötükedihüso
Bir dahamıı aslaakötükedihüso
Atom bombası etkisi bıraktım banakötükedihüso
Mahvettin hormonlarımıı kötükedihüso
İstemiyorum seni benden uzakk olkötükedihüso
Sensiz yumoşum gelişirkötükedihüso
Sanki sayende 4 yumoşum olduda ne olduu hiçbişikötükedihüso
Kırmızı kart şutuu vurduu Klomen foss oldukötükedihüso

:roflol: :roflol: :roflol:

balcım inşallah bu ay kavuşursun meleğine canım
çok beğendim yazdıklarını:roflol:

Bu sözlerii 2 ay önce yazmışımm.Ama ben hala klomene devam ediyorumm :roflol::roflol::roflol:Herşey--çocukk--içindelikafaduldendelikafaduldenyan etkileri hala yaşıyorum .10 gün sonra etkisi kayboluyor normale dönüyorum:roflol:

meraba kızlar ya bende yeni düşdüm aranıza.bende klomen kullanıyorum yaaaa.moralim sıfır valla.dkt.stresi yasak etti ama elimde değil
:1no2:

meraba kızlar ya bende yeni düşdüm aranıza.bende klomen kullanıyorum yaaaa.moralim sıfır valla.dkt.stresi yasak etti ama elimde değil
:1no2:

Canım tedavin hayırlıı olsun..Evett stres yapmak asla yok drda dediği gibi sabırla beklemek gerekir :jeyyar:Benim bu ay 4.ayım ama hiç bu kadarr relax olmamıştım.Üstelik geçen ay aşılamada tutmadı ama umrumda değil..:roflol::roflol:

canım merhaba bende klomen kullandım hiç bir yan etkisini görmedim.5 senelik evliyim (haziranda 6 olucak ) her türlü tedaviyi denedik olmadı.aşılama yada tüp bebek düşünmeye başlamıştım ki dr um klomen verdi ocakta kullandım o ay hamile kaldım hiç farkına varmadım bile.ama malesef 14 martta düşük yaptım.ama ben kendimce şu kanıya vardım :kimi bünyelerde gonaphene çok işe yarıyo,kimi bünyelerde klomen.gonaphenle o kadar uğraştık ama almamıştı.klomenle ilk ay hamile kaldım.başta her şeyin hayırlısı canım.rabbim hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin.

Halamıı bitmediii yan etkilerinn vücüdumaa yeterr artıkkkkötükedihüso
MAhvetttinn beniiikötükedihüso
Bu seferde gözlerimde bulanık görme başladıııımafoldumbenmafoldumben
Sİzler böyle bir şikayetle karşılaştınızmıımafoldumben
reçetede ilacı kesin diyorr

of of ne etkiler: herşeye alınganlık,sinir,homili gırtlak yemek yemek, şişkinlik (kendimi 9 aylık hamile sandım resmen) bunlar yan etkilerdi.

Halamıı bitmediii yan etkilerinn vücüdumaa yeterr artıkkkkötükedihüso
MAhvetttinn beniiikötükedihüso
Bu seferde gözlerimde bulanık görme başladıııımafoldumbenmafoldumben
Sİzler böyle bir şikayetle karşılaştınızmıımafoldumben
reçetede ilacı kesin diyorr

Evet bende de oluyo en çok da kasık ağrısından çekiyorum.İlaçla beraber değil ama ilaç biitince başlıyo belirtileri ve adet olana kadar da sürüyo bitip de rahat edemiyorum..Ben de çok bıktımmmm ama napalım mecburuz..Pco'da iğneler çok daha kötü sonuçlar doğuruyor.Doktorum bir ay iğne tedavisine geçelim demişti.Gözle sayılamayacak kadar yumurta oldu en düşük dozla...Sonra onların kistleri elma büyüklüğünde oldu bulantı,istifar ölmüştüm Pco'da iğnelere aşırı tepki veriyo vücut bu yüzden Klomene mahkumuzzzz maalesef..Buarada sen doktorsun galiba daha iyi bilirsin

Evet bende de oluyo en çok da kasık ağrısından çekiyorum.İlaçla beraber değil ama ilaç biitince başlıyo belirtileri ve adet olana kadar da sürüyo bitip de rahat edemiyorum..Ben de çok bıktımmmm ama napalım mecburuz..Pco'da iğneler çok daha kötü sonuçlar doğuruyor.Doktorum bir ay iğne tedavisine geçelim demişti.Gözle sayılamayacak kadar yumurta oldu en düşük dozla...Sonra onların kistleri elma büyüklüğünde oldu bulantı,istifar ölmüştüm Pco'da iğnelere aşırı tepki veriyo vücut bu yüzden Klomene mahkumuzzzz maalesef..Buarada sen doktorsun galiba daha iyi bilirsin
Yok canım doktor değilim bakma deliliğime öyle işaretledim matraklık olsun dıye arkadaşla:nazar:
of of ne etkiler: herşeye alınganlık,sinir,homili gırtlak yemek yemek, şişkinlik (kendimi 9 aylık hamile sandım resmen) bunlar yan etkilerdi.

:nazar:Keşke benide ilaçlarr şişirseydiiiii:nazar:Benim kanımı kurttu iskelet oldum:nazar:

Doktoruma sordum geçen günn ..:uhm:
Gözlerde bulanıklık yapması normalmişş:sinifsinif:

Titreme ,kusma bile yaapr diyo:eek:lmaz:Kalsınn almıyımmmkaydirigubbakcemile3

meraba arkadaşlar, ben dün başladım klomene, dünden berim karnım ağrıyor, başım dönüyor. fıldır fıldır dönüyor her yer. acaba klomenin yan etkisi mi? klomen kullanan arkadaşlar sizlerde de oldu mu böyle şeyler

meraba arkadaşlar, ben dün başladım klomene, dünden berim karnım ağrıyor, başım dönüyor. fıldır fıldır dönüyor her yer. acaba klomenin yan etkisi mi? klomen kullanan arkadaşlar sizlerde de oldu mu böyle şeyler

Baş dönmesi olmuştu:sinifsinif:sen yinede doktoru sor

Merhaba balsurat bende klomenle hamıŞ kalmaya ÇalıŞıyorum
bu ıkıncı denenmem
benım gÖzlerım sankı kÖr gıbı buĞulu buĞulu bakıyorum
baŞ aĞrılarımı sÖylemem gerek bıle yok
hastanelık oldum bıseferınde
bu ayda kullanıcam bıŞey yoksa yumurtlama kıtı denıycem doĞal Şeyler yıycem bal ÇÖrek otu falan yoksa kÖr olucam vallaaaaaaaa

Merhaba balsurat bende klomenle hamİŞ kalmaya ÇalıŞıyorum
bu İkİncİ denenmem
benİm gÖzlerİm sankİ kÖr gİbİ buĞulu buĞulu bakıyorum
baŞ aĞrılarımı sÖylemem gerek bİle yok
hastanelİk oldum bİseferİnde
bu ayda kullanıcam bİŞey yoksa yumurtlama kİtİ denİycem doĞal Şeyler yİycem bal ÇÖrek otu falan yoksa kÖr olucam vallaaaaaaaa

Aynen canım bende bu yan etkileri yaşamıştım.Gözlerim bulanık bulanık görüyordu :1ninca::1shok:Bende acillik olmuştum:dilcikar:

Senin daha 2 denenmişş allah daha fazla uğraştırmadan bebeğinii gönderir inşallahhhh:Saruboceq:

Ben 7 ay kullandım :)biraz daha kullansaydım komalık olucaktımsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

BALSURATIM
VALLA SENı AZ ÇOK TAKıP ETTıM SıTEDE
ALLAH ÖNCE SENıN KOLOUNU DOLDURSUN CANIM
SEN ÇOK UĞRAŞTIN ALLAH BıR AN ÖNCE BEBıŞıNE KAVUŞTURSUN SENıııııı:Saruboceq:

X