Klomenin bize yaptığı yan etkileri paylaşalım

Canim rahim filminden sonra 2. ay şuan doktordan geliyorum ve hamişim rahim filmi çok şeyi degistiryor

Öncelikle hayırlı olsun sağlıkla kucağına alacağın günleride görürsün inşallah.... Sorum şu; Nasıl geçti rahim filmin? Sancılımıydı canım devlet hastanesinde mi yaptrdn?

Öncelikle hayırlı olsun sağlıkla kucağına alacağın günleride görürsün inşallah.... Sorum şu; Nasıl geçti rahim filmin? Sancılımıydı canım devlet hastanesinde mi yaptrdn?
Teşekkür ederim rahim filminde anestezi altında yapıldı 10 dakika içinde olmuş eşim öyle söyledi yani uzunda sürmedi ve hiç ağrım da olmadı

klomen beni mahvetti
bugun 3. gunum
hamıle gbi geziniyorum işyerinde

midem hep ağzımda, iştahım yok, kafamda sanki 100 kiloluk bidon tasıyorum:KK43:

ve birisi birsey sorunca aglamaya baslıyorum , psikolojımı alt ust etti

sürekli bir kusma isteği var , iştahım da kapalı.

Kızlar konuyu güncelleyelimmi? Bende bugün başladım klomene kafamı kaldıramıyorum o derece. Kasıklarda ağırlık hissi ve batma oluyor. Benzer şeyler yaşayan var mı

Kızlar konuyu güncelleyelimmi? Bende bugün başladım klomene kafamı kaldıramıyorum o derece. Kasıklarda ağırlık hissi ve batma oluyor. Benzer şeyler yaşayan var mı
Klomende normal canım eşinle kavga edebilirsin bu ay şaşırma kendine. Bunlar hep klomenden :))

Ben bu ay kolomen kullandim 2 gunum ma malesef hasta oldum ve cok yogun ve sancılı geciyor sanki düşük yapiyor musum gibi klomen kullanip böyle olan var mı:KK43:

Ilaci yeni kullanmaya basladim bugun son gunum. Bendeki yan etkiside surwkli aglama hissi ve hassasiyet. Cok hassas hissediyorum.

Kızlar ben mahvolmuş durumdayım..Geçen ay 1.ay kloemen tedaviye başladık günde 2 doz içtim fakat 1yumurta oda gelişmemişti...olmadı...Bu sefer 2.aya geçtik dr ilacın dozunu arttırdı...günde 4 doz olarak verdi.yani anlıcagınız 5 günde 2 kutu klomen ediyor-tatlicadiarzu-Geçen ay ilacın yan etkisi sadece bulantı ve aşırı iştahsızlık yapmıştı.Ama bu ay MAHVOLDUMM nedemek öldüm :KK43: İlaca başladığım gibi iştahım kapandı yemek görünce miğdem kalkıyorr sanki hamile gibi :KK43: bulantılar daha şiddetli başladı...kafamçokkarıştı5 gündee süzüldüm iyicebenneyaptımkiHadi bulantı ve iştahsızlağa dayanıyorum ama:çok üzgünüm:Pazar günü fenalaştım ağlama başladım sebebsizzz.ağlıyorum kendımee nedne ben sebebi yokken ağlıyorum fenalıkkk başladı sonrasında..senağlamaÇarşamba yumoş takibine gidiceğim gün artıkk dr herşeyi anlatıcaktımmm.O gün muayne için gittim ama kendimi Acilde buldum :1no2:Tansiyon yükselmişş ,çarpıntılarr panik atak gib karıştımm mahvoldumm .Daha sonra akşamında tansiyon yerlere düştü acilde serum takıldı :KK43: bugün 4 gün oldu tabiki şimdi daha iyiyim ama hala içimdekii sıkıntııı ,fenalıkk geçmediii mahvetti beni bu ilaçlarr :KK43:patlıcak gibiyimm :KK43::1no2:Dr muayne günü söyledım dr bey tansiyonum çıktı çok kötüyüm bulantı ,iştahsızlıkkk ,fenalıkk, bayılcak gibi şikayetlerim var çok kötüyüm dedimsenağlamaBunlar ilacın yan etkileri fakat sen duygusall olarak hassas olduğun için seni daha çok etkilemiş dedi....Dayanıcaksın dedii ilaç işe yaradı sağlıklı 4 yumurtan oluştu dedi :1no2:nasıl dayanıcam off allahımm yardım et bana yumurtalara bilee sevinemedimmm ben yeterkii iyi olayımda bu ay bebe gelmesin varsın gelmesin ben sağlık istiyorum ...HORMONLARIMI mahvetti...kötükedihüsoAllahım emeklerimizin karşılığını kısa zamanda hayırlı zamanda verir inşallahh:çok üzgünüm:Allahım sen yardım et bana ..Ablam geçen sakin ol dedii arkadaşımdada bu tür yan etkiler yapmış dedi üstelik kusmaları vardı dedi oda devamlı yatıyordu mahvetmiş dedi :KK43::Saruboceq:KIZLARR SİZDE İLACIN NASIL YAN ETKİLERİ OLDU MERAK EDİYORUMM ?ACABA SADECE BU ŞİKAYETLERİ BENMİ YAŞADIM İÇİM İÇİMİ YİYİORR.kIZLARR EĞER BUNA BENZER ŞİKAYETLERİNİZ OLDUYSA PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM:a015:
Bende doktoruma ulaşamadım oturdum netten yan etki yaşanları okuyordum... Dün öğlen yediğimle duruyorum gün içersinde sürekli gözümde bulanma oldu yazıları okuyamadım telefondan pc den yazı karakterlerını buyuttum gene de okuyamadım korktum ama hap hiç aklıma gelmedi işten eve gittiğimde karnımda ağrı başladı yemek yapmaya basladım yaptıgımda patates kızartması en sevdıgım ama yagla kavustugu an mıdem bulandı kusmak ıcın kostum gıtttım kusmaktan nefret ederım zorla tuttum 3 5 defa tekrar etti en son 20:30da uyumaya gıttım yeterki kusmayayım dıye 13 14 saaat uyudum ama sersem gibiyim hala bulantım var geçmiyor ilacımı da içemedim korkudan öğlen paydosunda doktora gidip sorucam psikojik diyenler olmuş ama hiç alakası yok çok kötü haldeyim iştahsızım halsizim bulantım var gözlerim bulanıyor simdilik yan etkiler bunlar

Merhaba 11 yıl olmuş bu mesajı yazali merak ettim çocuğunuz oldumu

X