İzmir Menemen Özel Yaşam Hastanesi

ummahan_d

miniqim kübra'm kollarmda
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2009
3.824
2
Mrb bayanlar!İzmir' deki anne adayları size tavsiyem Menemen'deki özel yaşam tıp merkezi.Burada tek bir kadın hastalıkları ve doğum uzmanı var ama güzel ilgileniyor.

Adı Op.Dr.Haluk TUĞRAN herkese tavsiye ederim bende kendisine gidiyorum.Ve giden tanıdık bir çok hasta güzel sonuçlar aldı.

Diğer doktorların hiç çocuğunuz olmayacak dediği hastalar bile Haluk beye gitti ve şimdi 2.ye hamile.

Menemen son durakta inip sorduğunuz takdirde herkes bilir hastanenin yerini.(Özel Yaşam Tıp Merkezi) ayrıca normal muayene ücreti sadece 5 tl.
Hepinize mutlu yuva ve sağlıklı bebişler dilerim.

:emir_bebek: inşallah Allah herkesin gönlüne göre versin ! amin.:Saruboceq:

Çok komık olmuŞ bu konuyu actıgın.cunku dayının reklamını yapmısısn kuusra bakma ama

sana komik gelebilir ama buraya yazmamdaki amaç yardımcı olabilmek dayım olmasa ne olur olsa ne olur sonuçta oda devletin doktoru.. karar sizin ...

evet bumuyani arkadaşım ben haluk beye gittim 6. ayımdı tedavi görüyordum ve çok şükür meleğime kavuştum.bebeğim gayet iyi durumda sağlıkla büyüyor..doktorumun senin tavrından haberi var ve sana şunları iletmemi istedi ; biz tedaviyi yaptık ve sonucunu aldık.o kişi sakın bana gelmesin ben onu tedavi etmiycem ona bakmıycam dedi.. sevgiler.. :KK66:

Ayy şans ederi gördüm konuyu
Benim yengemin tedavisini yapan doktor bu sanırım, haluk beydi diye hatırlıyorum sanki.
Yengem 20 yıldır çocuğu olmuyordu bu bey sayesinde üçüzleri var şimdi. Mucize bebekler diyolar onlara, bütün doktorlar doğuramaz diyordu, süper bir doktor bu. Konu en üstlere taşınmalı bence, herkes okusun faydalansın :ecrin_bebek:

Son düzenleyen: Moderatör:
X