1 yaş anneleri acil yardım kızım elini ısırıyor

OiRPATA

Guru
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2008
1.516
18
Selam bayanları kzım 6 gündür emzik bıraktırmak için uğrasıyorum .. Lakin leni bir huy baş gösterdi elini ısırıyor ... Sinirlendinde sevindinde devamlı ısırıyor ve tırnaklarını disiyle çekistirme de var :KK43: eli mosmor oldu ısırmaktan :KK43: ne yapacam acil yardım lütfen

canım geçici bi durumdur herhalde farklı şeylere teşvik et müzik dinlettir çocuk kanalları falan var onlara baktır oynat güzel havalarda dılşarı çıkar parka götür mesela belki unutur . ama vazgeçmezse netten çocuk piskilojisi doktorları var onlardan yardım al

canım geçici bi durumdur herhalde farklı şeylere teşvik et müzik dinlettir çocuk kanalları falan var onlara baktır oynat güzel havalarda dılşarı çıkar parka götür mesela belki unutur . ama vazgeçmezse netten çocuk piskilojisi doktorları var onlardan yardım al
kadiscim tv ye öle ilgisi çok yok bi gece bahcesi izliyor.. ben doğudayım canım ilçede oldum için bi park bile yok bu yerde eve tıkıldı çoçuk allahım yaa ins düzelir:KK43: tesekkürler

canım benim kızımda halen devam etmekte olup çok sevindiği zaman kendini,bizi,koltukları hatta kapının kolunu bile ıssıryor..bazen çok sinirlenince aynı dediğin gibi elini ısırıyor...bende ısırmaya başladığı zaman hemen dikkatini başka yöne çekiyorum..mesela aa bak kızım cama kuş gelmiş diyorum,bak dışarı bakalım ağbi var diyorum..hadi gel basket oynayalım felan diyorum..inan bana çok işe yarıyor..kendini ısırmayı bıraktı şu an çok sevindiği zaman beni azıcık ısırıyor...

canım benim kızımda halen devam etmekte olup çok sevindiği zaman kendini,bizi,koltukları hatta kapının kolunu bile ıssıryor..bazen çok sinirlenince aynı dediğin gibi elini ısırıyor...bende ısırmaya başladığı zaman hemen dikkatini başka yöne çekiyorum..mesela aa bak kızım cama kuş gelmiş diyorum,bak dışarı bakalım ağbi var diyorum..hadi gel basket oynayalım felan diyorum..inan bana çok işe yarıyor..kendini ısırmayı bıraktı şu an çok sevindiği zaman beni azıcık ısırıyor...
tesekkürler mevcan :) önerilerinizi dikkate alacam insallah biter bu dava çok üzülüyorum beni ısırmasını geçtim kendi eli nasıl oldu o nun için üzülüyorum:KK43: ins düzelirrr

tekrardan tesekkürler kızlara.s.

X