adet düzenli fakat hamiş olmak için hayt tohumu kullanan ve başarılı olan varmı?

hpt_honey

bebişim gıvış gıvış maşlh
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
2.456
6
43
bi buçuk ay önce düşük yaptım hayt tohumu kullanmak istiyorum herşey normal hayt tohumunu genelde piko hastaları kullanıyo die duymuştum gerçi bu ay kullansamda pek bi işe yaramıcak ya nedeni eşim istemiyo zaten isteksiz ve akıntı için fitil kullanıyorum bakalım önümüzdeki ay biraz çalışcam hemde haytı kullanarak hazrlık yapim keçi boynuzuda yediriyom tık yok adamda aşkım bebeğimiz olsun bişi istemem diyorumda öle kandırıyorum :):roflol::roflol:

Tatlım benim de adetlerim düzenli ancak bazı hormonlarımda problem vardı ben 2 aydır kullanıyorum hayıt tohumu ve hormonlarım düzene girdi çok şükür, benim de eşim birkaç ay bebek düşüncesini ertelememizi istedi, bekliyoruz bakalım ne zaman gönlü olacak, Rabbim hakkımızda hayırlısını versin.

canım benimde adetlerim düzenliydi fakat hormonlarım çok kötüydü 2 ay sürekli olarak hayıt kullandım çok şükür şimdi 8 aylık hamileyim..Rabbim tez zamnada meleklerinizi kondursun kucaklarınıza..

X