Göz Makyajı Kaslari jiletlemek

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
canim valla ben gönüllü jiletliyorum yani 3-4 senedir kaslarimi tamamemaliyorum bende zaten PMU var yani permanent- make- up..vallane diyom firca gibi cikiyo hala..bu yüzden ipliklen almaya basladimama yine de 4-5 günde cikiyo ve 2-3 haftaya kadar da komplet cikiyo ama bu biraz da genlere bagli bende cikiyo diye sende de cikcak degil bence yapma en iyisi AMLA- yagi bu bir hint yagiyemyesil kalin agir kokulu bir yag saclari ve kaslari siyahlastiriyor ve kalinlastiriyor ve uzatiyor hergün uygula 3 haftada etkisini görüceksin..

cnm benim de genleim iyiydi aslinda eskiden okulda herkes kaslarimla dalga gecerdi cok kalindi ama yanlis alimlar ve kansizlik stres vs vs simdi dokuluyor. cok sinir bozucu. ben de amla yagi almistim gecen hafta ama kasa iyi geldiini bilmiyodum nette okumustum beyazlamayi engelliyomus sanirim. benim sacimda tek tuk beyaz var. beyazlarin artmasini engelliyomus diye okumustum. ama bu yagin uzerinde son kullanma tarihi yazmiyo. o yuzden daha kullanmadim korktum. kullansam mi acaba kasima. bi de benim sacimda rofle var sari. bu yagi surersem koyulasacak mi sacim??icim disim yag oldu. yag daha cok dokuyo gibi cunku kil koklerini yumusatiyo. bende ole oluyo yanii

Sarimsak filan da mi care etmedi? Allah Allah, aradaki bosluklar nasil kapanir ki, ben de bilemiyorum. Ya dedigin gibi kas ektircen, ya da kalemle kapatacan.
Ama kas ektircek kadar kotu mu yahu? sadece seyrekse kalemle kapat bence ama arada bayagi bosluk varsa kas ektirmeyi dusunebilirsin istersen.

Bu arada, ben yurtdisindayim ve burda kas jiletleri var, daha ince ve kucuk oluyorlar. Ama onlari kesfetmeden once normal jiletle aliyordum, dikkat istiyor, yanlislikla fazladan kas jiletleyebilirsiniz.

cnm ben de yurt disindayim. hic kas jileti gormedim. ne diye satiliyo?? normal jiletleyapinca cikti mi canim? bn de 1 kere normal jiletle yaptim:sinifsinif:

cnm kaslarn cikis yonu derken ben yukaridan alnimdan yani asagiya gozume dogru cok hafif yaptim. kazimadim. cikis yonu bu mu oluyor yoksa asagidan yukariya mi??ama jiletledigim kadar kas cikmadi tek tuk cikti ve 10 gun oldu. kasimin en ustunu ve en altlaran cikan kaslari cok hafif bi sekilde jiletledim denemek amacli.

Sanirim dogru jiletlemissin. cikis yonune dogru.
Oteki sorularina da cevap vereyim; kas jileti ne diye satiliyor bilemiyorum ama normal jiletlerin oldugu veya cimbiz vb kil, tuy malzemelerinin satildigi reyonlarda oluyor. Sizin orda Wal-Mart varsa bulabilirsin, ben ordan almistim.
Normal jiletle de oluyor ama yanlislikla fazla kas alabilirsiniz, o yuzden dikkatli almak lazim. Ben de 2 gun once jiletledim normal jiletle, kas jiletimin ucu korelmisti, attim onu.
10 gundur tek tuk cikti demissin, bazen oyle yavas cikiyor. Bende de oyle oluyor. Ancak neredeyse 1 ayda cikti cikmasi gerektigi kadar.

$0089282000004_215X215.jpg

Benimki bundandi.

bu güzelmis kücük ama heralde normal jiletin seklinde degilmi?benim gördügümde hani eski zamnada erkeklerin tiras oldugu usturami ne vardi ya onun kaslar icin olani kücük ve hos:KK70:ya bende normal jiletle yaptim yine ayni cikiyo ince ama normal jiletle kimse yapmasin zaten alacagin yeri göremiysn aldinmida fazla gider bende olmadi ama bazen kasim kanadi okadar narin yane:KK70:

bnce çok ii bi fikir değil.. bence bi kuaföre sor bunu eminim i bi yöntem sölicektir

canim onlarda bunu öneriyolar cok yerde arastrdim sarimsaki deneyin badem yagini vs heryerde önerilen yaglari deneyin diyolar cikmiyosa kalemle boyayin orayi öylede istemiysanz bizde o bölgeyi tras etmeyi öneriyoruz.böylece kaslar yeniden daha saglam gelir cikmayan yerlerde cikar onlarda öneriyo yani reklam vericem ama u...tv diyi bisi var intte görüntülü hayat ansiklopedisi ordaki uzmanlar öneriyo eger adini bilmioysanz özel msj atin söyliyim size kendiniz bakinturkbayragi

büyük cesaret valla ya bm kaşlarım istemediğim kadar gür o yüzdn h,iç düşünmedm ama ince olsaydıda yapamazdm heralde yaparken dikkatli olun yaa sonuç kötü olmasında sonuçta yüzünüzün ifadesini değiştiren ilk şey kaşlar

Evet, riskli birsey bu jiletleme isi. Bunu yapanin herseyi goze almasi lazim. Kaslari daha kalin da cikarabilir, olmayan yerde de cikarabilir, hic cikarmayabilir de. ha bende ise yaradi diye herkeste yarayacak degil.
Turkiye, evet kucuk bir jilet, normal jilet var ucunda o aletin.

büyük cesaret valla ya bm kaşlarım istemediğim kadar gür o yüzdn h,iç düşünmedm ama ince olsaydıda yapamazdm heralde yaparken dikkatli olun yaa sonuç kötü olmasında sonuçta yüzünüzün ifadesini değiştiren ilk şey kaşlar

malesefki benim kaslarimda cok gür simsiyah ve uzun ama gel görki sadece siyah ve kalin yazin gidipte kaslarimi düzeltrrsem ki biliysun kesiyolar(kaslaimi kendim aliyodum ama böyle bozulunca istemedgm sekil olunca uzatiyorum)kas diye bisi olmaz cok asiri seyrek aralar bombos heleki sol kasim cigrindan cikmis sag neyse süper de mecburen jilete kaldik sarimsaktan dolayi 1 ay sol kasim kipkirmizi dolastim ben asiri antibiyotikdenmi nese artik:KK70:kaydirigubbakcemile3

Sanirim dogru jiletlemissin. cikis yonune dogru.
Oteki sorularina da cevap vereyim; kas jileti ne diye satiliyor bilemiyorum ama normal jiletlerin oldugu veya cimbiz vb kil, tuy malzemelerinin satildigi reyonlarda oluyor. Sizin orda Wal-Mart varsa bulabilirsin, ben ordan almistim.
Normal jiletle de oluyor ama yanlislikla fazla kas alabilirsiniz, o yuzden dikkatli almak lazim. Ben de 2 gun once jiletledim normal jiletle, kas jiletimin ucu korelmisti, attim onu.
10 gundur tek tuk cikti demissin, bazen oyle yavas cikiyor. Bende de oyle oluyor. Ancak neredeyse 1 ayda cikti cikmasi gerektigi kadar.

cnm yaa cok saol icimi rahatlattin. ciksinda gec ciksin 1 ayda ciksin napim. resim icin tesekkurler. wal mart yok burda ama ona benzer boots diye bi yer var oraya bakayim hemen..alkisalkisalkis

canim onlarda bunu öneriyolar cok yerde arastrdim sarimsaki deneyin badem yagini vs heryerde önerilen yaglari deneyin diyolar cikmiyosa kalemle boyayin orayi öylede istemiysanz bizde o bölgeyi tras etmeyi öneriyoruz.böylece kaslar yeniden daha saglam gelir cikmayan yerlerde cikar onlarda öneriyo yani reklam vericem ama u...tv diyi bisi var intte görüntülü hayat ansiklopedisi ordaki uzmanlar öneriyo eger adini bilmioysanz özel msj atin söyliyim size kendiniz bakinturkbayragi

cnm sana msj attim bana linki atar misin?? cok tesekkurler..

Kızlar kaşlarıma fena takmış durumdayım. Yazıyı okuyunca bende yazmak istedim. kaş bir bayanın yüzünde en önemli kısmı. Benim çok güzel kaşlarım vardı. ne çok kalın, ne ince evlenirken, o güne kadar almadığım yay gibi kaşlarımı, kuafördeki kız biraz kenarlarını düzeltelim makyajın daha güzel durur
diyerek aldı ondan sonrası da geldi tabi şekli bozuldu, seyreldi. Kuyruk kısmı kısaldı vs vs. derken kaş küsmesi oldu sol kaşımın iç kısmı nohut büyüklüğünde ve sağ kaşımdada yer yer mercimek tanesi gibi iki dökülme var. bu kısımları dışarı çıkarken boyamaktan bıktım sonra boyadığın yeri unutup dokunursan dışarıda rezil oluyorsun falan. Badem yağı, Fındık yağı, sarmısak, sarmısak yağı, ısırgan yağı ve en son yılan yağı ne yaptımsa nafile çıkmıyor bir türlü. Bu aralarda da bir çok doktora gittim. gittiğim doktorun bitanesi tedavi edecek bir şeyler yapıcağına "ay ne takıyorsun kafana kalıcı makyaj yaptır" dedi. Yok dedim ben en iyisi jiletlicem. Nasıl saç veya vucut bölgesindeki tüyler traş edilince daha da gür geliyorsa, belki kaşlarımda gür gelir diye düşünüyorum. Yanlız nasıl yapıcam? Normal jiletler çok büyük bir kısmıda içine alıcak,(bu seferde orman gibi olursa :) ) Bu iş için satılan özel bir ürün var mı? Bu arada ben istanbul'da oturuyorum.

Kızlar kaşlarıma fena takmış durumdayım. Yazıyı okuyunca bende yazmak istedim. kaş bir bayanın yüzünde en önemli kısmı. Benim çok güzel kaşlarım vardı. ne çok kalın, ne ince evlenirken, o güne kadar almadığım yay gibi kaşlarımı, kuafördeki kız biraz kenarlarını düzeltelim makyajın daha güzel durur
diyerek aldı ondan sonrası da geldi tabi şekli bozuldu, seyreldi. Kuyruk kısmı kısaldı vs vs. derken kaş küsmesi oldu sol kaşımın iç kısmı nohut büyüklüğünde ve sağ kaşımdada yer yer mercimek tanesi gibi iki dökülme var. bu kısımları dışarı çıkarken boyamaktan bıktım sonra boyadığın yeri unutup dokunursan dışarıda rezil oluyorsun falan. Badem yağı, Fındık yağı, sarmısak, sarmısak yağı, ısırgan yağı ve en son yılan yağı ne yaptımsa nafile çıkmıyor bir türlü. Bu aralarda da bir çok doktora gittim. gittiğim doktorun bitanesi tedavi edecek bir şeyler yapıcağına "ay ne takıyorsun kafana kalıcı makyaj yaptır" dedi. Yok dedim ben en iyisi jiletlicem. Nasıl saç veya vucut bölgesindeki tüyler traş edilince daha da gür geliyorsa, belki kaşlarımda gür gelir diye düşünüyorum. Yanlız nasıl yapıcam? Normal jiletler çok büyük bir kısmıda içine alıcak,(bu seferde orman gibi olursa :) ) Bu iş için satılan özel bir ürün var mı? Bu arada ben istanbul'da oturuyorum.

sakin ha
daha kotu yaparsın tuylerin jiletle alan kişiler daha çok sorun yaşiyor bence kuafore git kaşini onlar alsin bence

sakin ha
daha kotu yaparsın tuylerin jiletle alan kişiler daha çok sorun yaşiyor bence kuafore git kaşini onlar alsin bence[/QUOTE]

İlginiz için çok teşekkür ederim. Henüz kesmedim. Kuaföre aldırıyorum, ama yer yer açıklıkları kalemle doldurmaktan bıktım :KK43: birde bir çok bitkisel yağları denedim sonuç alamayınca insanın moreli bozuluyor. "jiletle alan kişiler daha çok sorun yaşıyor" demişsiniz ne gibi mesela biraz açıklarsanız çok sevineceğim.

X