Göz Makyajı Kaslari jiletlemek

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

..MELEK..

O artik 3. sinifta =)
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
638
2
Herkese selam
Kaslarim seyrek ve cogalmalarini istiyorum. Sitede bununla ilgili her konuya ve cevaba baktim, ve bazilarini uyguladim. Fazla degisiklik oldugunu soyleyemeyecegim. Sadece jiletlemekle ilgili yardim istiyorum. Kaslarini jiletleyip de cogaltabilen var mi?

arkadaşım sakın böyle bir olaya kalkışma bizim bir arkadaşımız yapmış birilerinin aklına uyup jiletlemiş kaşlarını şimdi de çıkmıyor çizdirmek zorunda kaldı sakın yapmaHem düşünsene günlerce nasıl öyle dolaşcaksınnn????.....

Hepiniz haklisiniz aslinda.
Ben kaslarimi jiletledim, hem de birden fazla kez. Fazla cogaltmadi ama kalinlasirdi tellerimi. Insan icine cikmak zor oluyor, mecburen boyamak zorunda kaliyorsun kaslar uzayana kadar. Yine bir umut, jiletlemeye devam mi etsem diye sormustum:sm_confused:
Bazi insanlardan duyuyorum, jiletlemek onlara fayda saglamis. :1rolleyes:

cnm kaslarını aldıktan sonra sarımsak sür iyi gelıyo jıletle fılan ugrasma

evettt o deli benimm.jiletledim...önce jiletledim,sonra hemen hemen her sabah uyandığımda 2 hafta boyunca devam ettim jilet atmaya ve her jiletten sonra susam ve zeytin yağı sürdüm üstüne.hem tahrijini alıo hemde sağlıkla uzamasını ve çoğalmasını sağlıyo.dışarı çıkarkende normal kaş rengimin tonunda bi göz kalemiyle boyuyordum.ama bende nerden aldıgımı hatırrlamadığım bi kaş kalıbı vardı onla boyuyodum.bana çok faydalı geldi.kaşlarım kalınlaştı ve çoğaldı.şimdi onlarla çok mutluyuum.bende bi daha yapmayı düşünüorum ama uğraşması gerçekten zor.kaşlar çıkmaya ilk başladıgında çok sert oldukları için zor boyuyosun falan.ama arkadaşım sana tavsiyem bunu gerçekten yapmayı düşünüosan.kaş renginde geçici dövme yaptır önce sonra o geçtikçe sen üstünden geçersin yada yeniletirsin yoksa zorlanırsın..ama sonuclar mükemmel bence

Kişiden kişiye değişiyor.Her kişiden aynı sonuç beklenemez.Genlerle alakalı bir durum söz konusu.
Ben denemeni tavsiye etmiyorum.
Deneyen bir kaç arkadaşım oldu ve ters sonuçlar aldılar.
Kaşları çıkmadı.
Diğer arkadaşımında kaşı öyle bir çıktı ki kirpiklerine kadar.

ayh aklıma küçükkken yaptığım yaramazlık geldi:nazar:
daha ilkokula bile gitmiyordum sağ kaşımı tamamen jiletlemiştim,
ayh çok kötüydü yha,birinde var diğerinde yok:roflol:
herkes sorup duruyordu,
ama sonunda çıktı şükürler olsun,
şimdi olsa aslaa yapmam,cesaret edemem doğrusu:nazar:

bence çok kötü bir görünüm olur yeni çıkarken daha doğal başka yolları dene derim jilettende ürkerim

oy anam hiç olacak şeymi çok iğrenç bir görüntü olur
kaş kalemi al madem onu kullan ben anlamam böyle seylerden kaşımı bile almadım
maşallah alınmış gibi kaydirigubbakcemile2
tam bilemiyorum ama sakın jiletleme bi arkadasım yapmıştı çok komik görünüyor

kaş çıkarmak için sarımsak yağı kullanın arkadaşlar.jilet hatasına düşmeyin. saçkırana,saç çıkartmaya ,kaş çıkarmaya müthiş etkili ..

bende yaptım boyle bı delılık :jeyyar: ama hıc bır sekılde onermıyorum o kadar sure ınsanın sınırı bozuluyor kassız kalıyosun ustelık kalem falanda guzel durmuyor kotu bı goruntu oluyor bence sakın denemeyın bı faydasını gormedım gorenler varmıs ama onların adına bısey dıyemem...

X