En özel gününüze, en güzel alyanslar...

ayy hepsi birbirinden güzel rabbim saglıkla ve hayırlısıyla takmayı nasip etsin herkese.

bence kesinlikle beyaz altın almayın.ben oyle yaptım şimdi görüyorum lisede okuyan cocuklar bıle kendı aralarında takmışlar gümüşden pek bi farkı yok pişmanım sarı beyaz karışık gayet güzel duruyor.

kesinlikle katılıyorum..beyaz altın olursa taşlı olsun istiyodum..ama taşlar düşüomuşş..kırmızı ve beyaz karısımı olanlarda çok hoş duruyor..

alyansımı takmama 2 ay kaldı:nazar::asigim:
hepside birbirinden güsel:1rolleyes:
hala karar veremedim ben

alyansımı takmama 2 ay kaldı:nazar::asigim:
hepside birbirinden güsel:1rolleyes:
hala karar veremedim ben

cnm bnmde 3 ayım var ve bende hala begenemedim delikafadulden bugun beğendiğimi yarın beğenmiyorum kafamçokkarıştı

images
kızlar resimi ekliyebildimmi bilmiyorum ama yarın yüzüklerimizi almaya gidicez ben bu modeli beğendim sizce kullanışlı olurmu kulllanan arkadaşlar varsa fikir verebilirlermi şimdiden çok saolun:1rolleyes:

images
kızlar resimi ekliyebildimmi bilmiyorum ama yarın yüzüklerimizi almaya gidicez ben bu modeli beğendim sizce kullanışlı olurmu kulllanan arkadaşlar varsa fikir verebilirlermi şimdiden çok saolun:1rolleyes:

olmaz mı hıc canım ya, sen parmagına takcan da kullanamıycak mısın. güzel yüzük güle güle kullanınız.

Teşekkür ederim canım,inş bulabilirim bide fiyat olarakta uçuk değildir inş ,böyle hoş duruyo ama parmaklarımda çok ince yakışırmı acep:1rolleyes:

benimde beğendiğim yüzük bu kızlar
gerçi biraz kullanışsız gibi ama model çok hoş:asigim:

Bende bı kac model eklemek ıstıyorum kızlar ınsallah begenırsınız
26554925.jpg

53869022.jpg

53024462.jpg

29925890.jpg

97117796.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
X