Antalyada Kadn doum Doktoru

dimple

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
5
0
antalyada bildiğiniz iyi kadın doğum doktoru varmı araştırmada da olabilir:CüvCüv:

merhaba canım ..antalyada benim gittiğim biraz uzak ama DR.ALİ FUAT ŞENGÖR ..bucakta..tavsye ederiim..

antalyada bildiğiniz iyi kadın doğum doktoru varmı araştırmada da olabilir:CüvCüv:

selam arkadaşım benım gittiğim dr. belek bölgesinde sana uzak düşebilir.araştırma da ömür hoca var.ömür taşkın çok arkadaşım gitti ona anabilim dalı uzmanı kendisi.

Bende 8 aylık hamileyim ve antalya yaşam hastanesinin sistemini ve doktorlarını beğeniyorum kontrollerime oraya gidiyorum ayrıca ssk ,lıyada bakıyorları az bir ücret ödüyorsun arkadaşım tavsiye ederim.sağlıklı doğumlar.kaydirigubbakcemile3

canım ben ssk doktoru muhammet öztürkün yazanesine gidiyorum ... çok memnunum bebeğimi en ince ayrıntısına kadar inceliyo.... yeride Atatürk devlet hastanesinin karşısında

Bende 8 aylık hamileyim ve antalya yaşam hastanesinin sistemini ve doktorlarını beğeniyorum kontrollerime oraya gidiyorum ayrıca ssk ,lıyada bakıyorları az bir ücret ödüyorsun arkadaşım tavsiye ederim.sağlıklı doğumlar.kaydirigubbakcemile3

ilksem umarım bu fikirlerin doğumdan sonrada devam eder.ben bi hasta olarak o hastaneden hiç memnun kalmadım.onun dışında kadın doğumcu alp bey çokk çokkk kötü bi doktor.onun yanında çalışan kişiler bile aynı şeyi söylüyorlar.doğuma girdiği bütün hastaları kesin mikrop kapıyormuş.adam tam bir kasap.diğer doktorlar hakkında hiç bir fikrim yok.benim sana tavsiyem doğumunu yaşam hastanesinde yaptırsan bile alp beyden uzak dur.o adamın para için yapmıyacağı şey yok.

ilksem umarım bu fikirlerin doğumdan sonrada devam eder.ben bi hasta olarak o hastaneden hiç memnun kalmadım.onun dışında kadın doğumcu alp bey çokk çokkk kötü bi doktor.onun yanında çalışan kişiler bile aynı şeyi söylüyorlar.doğuma girdiği bütün hastaları kesin mikrop kapıyormuş.adam tam bir kasap.diğer doktorlar hakkında hiç bir fikrim yok.benim sana tavsiyem doğumunu yaşam hastanesinde yaptırsan bile alp beyden uzak dur.o adamın para için yapmıyacağı şey yok.

:1shok: aaa gerçektenmiiii??inan şok olduum.genelde o doktor hakkındaa çok iyi şeyler duymuştum,ve bende yaşam hastanesine gitmiştim onu da denemek için ,ama bir türlü ulaşamadım ,gerçi bir sürü amelyata giriyodu randevü almama rağmeen olmadı nasib değilmiş demeeek..allah herkezi hayırlı insanlarla karşılaştrsııın.sağol canıım bizi bu konuda bilgilendirdiğin içiin...a.s.

sevgili dimple bende antalya da yaşayorum.. buradaki doktorlar bence çok bilgisiz neden dersen 4 tane bebeğimi onlar yüzünden kaybettim.. bence bucak burdurda ali fuat şengör'e git.. çok iyi doktor
insan değer veriyor.. buradaki gibi para için insan zarar vermiyor..

sevgili dimple bende antalya da yaşayorum.. buradaki doktorlar bence çok bilgisiz neden dersen 4 tane bebeğimi onlar yüzünden kaybettim.. bence bucak burdurda ali fuat şengör'e git.. çok iyi doktor
insan değer veriyor.. buradaki gibi para için insan zarar vermiyor..

a.s evet arakadaşım çok haklısıın,kimse dr.Ali Fuata gitmeden ne demek istediğimizi anlayamaz.bende şiddetle tavsiye ediyorum kendisini..burdaki birçok profesör ondan HOCAMIZ diye bahsediyolar..burdakilerin hepisi ''PARA TUZAĞIDIR''kötükedihüso

evet canım sana sonuna kadar katılıyorum ocak ayında erken doğumum oldu ilgilenmedi bile beni üni.tıpa gönderdi orası bundan daha beterdi sapa sağlam 6 aylık bebeğimi ilgisizliğinden kaybettim.ağzından kelpetenle laf alırsın birşey sorarsın sana şimdi tıpı anlatmam gerek der ya derim bu kan nerden geliyor bebekten değilse derim mesela. birde hep aynı şeyleri söyler. söyleyecekleri bittimi koltuğunu yan dönderir soru bile soramazsın böyle bir durumda.rahim ağzı boyuna bakmak aklına gelmedi tabii .şimdi ki dr.iyi bakalım en azından soru sorabiliyorum:eek:klava: allaha havale ediyorum ilgisiz,konuşmayan,bilgi vermeyen dr.ları.

evet canım sana sonuna kadar katılıyorum ocak ayında erken doğumum oldu ilgilenmedi bile beni üni.tıpa gönderdi orası bundan daha beterdi sapa sağlam 6 aylık bebeğimi ilgisizliğinden kaybettim.ağzından kelpetenle laf alırsın birşey sorarsın sana şimdi tıpı anlatmam gerek der ya derim bu kan nerden geliyor bebekten değilse derim mesela. birde hep aynı şeyleri söyler. söyleyecekleri bittimi koltuğunu yan dönderir soru bile soramazsın böyle bir durumda.rahim ağzı boyuna bakmak aklına gelmedi tabii .şimdi ki dr.iyi bakalım en azından soru sorabiliyorum:eek:klava: allaha havale ediyorum ilgisiz,konuşmayan,bilgi vermeyen dr.ları.

merhaba.ben 36 haftalık hamileyim ve yüksek tansiyondan dolayı tıp fakültesine yönlendirdi doktorlar.2 ay bi doç. dr a gittim ama ücreti pahalı oldugu için ve dogumdan cok para istediği için onu bırakmak zorunda kaldım.onun haricinde hala bi doktor belirleyemedim tıp fakültesinde.aslında ben begendim.şansıma hep genc doktorlar cıktı ve gayet ilgililerdi.ama dogumumu hangi doktora yaptırsam bilemiyorum.senin basına üzücü bi olay gelmiş gerçekten 6 ay bebegini tasıyıpta onu kaybetmen cok kötü olmus.allah doğmus ve dogacak bebeklerine versin onun ömrünü.ama iyi kötü yine bilirsin belki.tıp fakültesinde bana tavsiye edebileceğin bi doktor ismi varmı acaba.cevap verirsen çok mutlu olurum.şimddientsk ederim

merhaba.ben 36 haftalık hamileyim ve yüksek tansiyondan dolayı tıp fakültesine yönlendirdi doktorlar.2 ay bi doç. dr a gittim ama ücreti pahalı oldugu için ve dogumdan cok para istediği için onu bırakmak zorunda kaldım.onun haricinde hala bi doktor belirleyemedim tıp fakültesinde.aslında ben begendim.şansıma hep genc doktorlar cıktı ve gayet ilgililerdi.ama dogumumu hangi doktora yaptırsam bilemiyorum.senin basına üzücü bi olay gelmiş gerçekten 6 ay bebegini tasıyıpta onu kaybetmen cok kötü olmus.allah doğmus ve dogacak bebeklerine versin onun ömrünü.ama iyi kötü yine bilirsin belki.tıp fakültesinde bana tavsiye edebileceğin bi doktor ismi varmı acaba.cevap verirsen çok mutlu olurum.şimddientsk ederim

merhaba daha çocuğum yok. amin canım iyi dileklerin için.bende çok iyi bilmiyorum ama mehmet ateş,havva kömür ,osman karadeniz duymuştum oradayken isimlerini. hayırlı doğum nasip etsin allah sana,sağlıkla kucağına alırsın bebeğini inşallah:emir_bebek:

merhaba daha çocuğum yok. amin canım iyi dileklerin için.bende çok iyi bilmiyorum ama mehmet ateş,havva kömür ,osman karadeniz duymuştum oradayken isimlerini. hayırlı doğum nasip etsin allah sana,sağlıkla kucağına alırsın bebeğini inşallah:emir_bebek:

cevapladıgın için çok teşekkür ederim.saol canım.allah sanada güzel bebekler nasip etsin

dsc04446e.jpg

Ben tülay terzioğluna gittim
ssk da yapcaktımhanfendi hiç ilgilenmedi.<<<<<<<<<ben okuyuo- gidiyodum şu test varmı
aa yaptırmadın mı diye
Antaltadakiler paracı yA
bende güvenemedim
ist.da medipolde yaptım
özel hastane ama en azından doktor parası vermiyon

chosen banada tıpta yapmamı söylediler doğumumu ama doktor bulamadım daha sen hangilerine gidiyorsun canım bende mehmet şimşeke gittim proflar pahalı geldi bıraktım araştırıyorum 24 haftalık hamileyim :CüvCüv:gamyoncuiremsu

kızlar merhaba antalya andeva hastanesinde emine arslan nasıl bir doktor doğum için bilgisi olan var mı teşşekkürler

merhaba ,arkadaslar.antalyaya yeni yerlestim,kadin dogumcu bana da lazim.buradakiler genelde andeva ve yasam hastanelerinden bahsediyorlar.benide bilgilendirirseniz sevinirim.tesekkürler

kızlar topcular andeva.yı önerebilirim.hem hastane iyi hemde dr.um hicran hanım.bende şuan doğum yapacak arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.ssk.lıya 12lira muayene,2.li,3.lü testler vs.çok uygunmuş.doğum ücretleride 400tl ve 700tl arası imiş,yani doğum şekline göre değişiyor normal veya sezeryan.hatta arkadaşımı doğum yapacağı yeri ve kalacağı odayıda gezdirmişler istediği için bilginize...

YaŞam hastanesı kadın doĞum doktorlarına sakın gıtmeyın ben cem beye gıttım ıĞrenÇ bı gÜndÜ allahımdan bulsun ,hastaneye yazılı Şıkayette bulundum , alp beyınde ondan bı farkı yokmuŞ duyduĞuma gÖre .. Özel hastane dıye gıdıyoruz ama boŞ .. ılgım hastanesınde sıbel hanım var oda bıŞey anlamıyo ..antalya atatÜrk devlet hastanesınde alı kızılateŞ varmıŞ ben hıÇ gıtmedım arkadaŞımın doĞumunu yaptırdı arkadaŞım Çok memnun kaldı bılgınız olsun..

X