ablalarım teyzelerim yardım lütfen bi yardım evli adamla ilişki

deryadertli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
11
0
36
merhaba ben derya derdim kendimden büyük benimle ilgili değil 9 senelik arkadaşımla ilgili arkadaşım evli bir adamla birlikte 3 aydır beraberler sevgililer günündede imam nikahı kıymışlar duyduğumda beynimden vurulmuşa döndüm arkdaşım 20 da yaşında ama yaşıtlarında daha yaşlı daha olgun gösteriyor ve çok bakımlı ve hukuk fakultesinde okuyor 3 sınıf dersleride iyice boşladı okul öğlen 1 de bitiryor hemen adamın evine akşam 10 11 bazen eve bile gitmiyor hergün buluşan biz bile buluşamam onunla buluşcm diyor adamın 3 çocuğu var 4 cocukta yolda ne dedim ne yaptıysam vazgeçiremedim adam çok sinirli dediği dedik çaldığım düdük ama bizimkiyle tanıştktan sonra tam bir beyfendi oldu sevgililer gününde adam eve gitmeyince kadın kıllanmış öncedende mesajları filn yakalamış ama kadın konduramamış yazık hamile karısı arıyınca telefonu suratına kapatıyormuş bağrıp çağrıyormuş karısıda anlamış artık eve gelmemeye bide sevgililer gününde gelmeyince tuz biber olmuş ne olursa olsun seni boşamam diyormuş arkadaşıma anlattım bak sonu yok adamın 4 cocuğu olucak onların sorumluluğunu bırakıp seni alamaz sonu yok gel vazgeç dedim ama dinletemedim bi ara arkadşaım vazgeçer gibi oldu sonra adam yalvar yakar ağladı bizimkide dayanamamış devm ediyorlar hergün onunla buluşuyor bide üstüne üslük cinsellikte yaşıyorlar hemde hiç korunmadan mahazallah arkadaşım hamile kalır die korkuyorum adamla bunuda konuşmuşlar hamile kalırsa aldırmıcakmış ona ev tutup orada bakıckmış gözgöre göre hayatının berbat olmasını istemiyorum ne yapmam lazım teyzelerim ablalarım senağlamasenağlama:bbo: deliricem arkdaşımıda çok seviyorum güya 2 sene sonra evleneklermiş çok üzlüyorum ne yapıyım

sok oldum, bu kadar aptal olamaz bir kiz ya hukuk ta okuyormus bir de...Kendi elleriyle mahvediyor hayatini, bilmiyorum bence 20 yasinda bir kizi ailesi duzene koysun baska caresi yok ailesi bilmeli

sanırım aile hayatıda pek düzenli değil arkadaşının ya da psikolojik sorunları var:nazar:
akşamları evinde kalmaması ailesini pek rahatsız etmiyo sanırım.
kendimden örnek vereyim 24 yaşındayım izmirde arkadaşımda 2 kez yatıya kaldım o da mecbur kaldığım için.ailesi hiçmi merak etmiyo bunun eve gelmediği günler???

Yazık hemde çok yazık....
Gencecik fidanlar böyle heba olup gidiyor gözgöre göre...
Sen üzerine vazife olacak kısmını zaten anlatmışsın...
Sen arkadaşının ailesi ile iletişeme geçmenin yollarını bul. Sonu ne olursa olsun...

sanırım aile hayatıda pek düzenli değil arkadaşının ya da psikolojik sorunları var:nazar:
akşamları evinde kalmaması ailesini pek rahatsız etmiyo sanırım.
kendimden örnek vereyim 24 yaşındayım izmirde arkadaşımda 2 kez yatıya kaldım o da mecbur kaldığım için.ailesi hiçmi merak etmiyo bunun eve gelmediği günler???

ailesinin yaninda yasamiyordur herhalde, disarda okuyordur
okumak sadece teorik bilgi veriyor malesef....hayata dair hicbisey ogretmiyor, ne ahlak ne baska bisey...

Belli ki babasinda,annesinde bulamadigi sefkati ve ilgiyi o adamda bulmus, vazgecemiyor yoksa 20 yasinda bir kizin aradigi sadece ask degildir, mutlaka babasi yerine koymustur o adamı.

Sevgiye ac bir kiz olmasaydi bu adama boylesine baglanmazdi. Ailesi ogrensin ama nasil bir ailesi var acaba ogrenince daha beter kizi evde kacirirlar mi, siddet uygularlar mi, oyleyse daha kotu olur.

Sen arkadasini taniyorsun, ailesine soyleyince daha kotu olacaksa, aklibasinda bir buyugu varsa ona soyle, alsin karsisina konussun, onun goremediklerini, daha ilerde nasil cocuguyla yalniz kalacagini, avukatlik meslegini bile yapmakta zorlanacagini, toplumun ona nasil gozle bakacagini anlatsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
X