Agda Zararlımı?

fb_qirL

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
613
9
kızlar bende 3 haftalık hamıleyım bugun doktora gıttıgımde karnımdan ultrasyonla baktı ama kese gorulmedı gercı erken alttan bakım dedı ben yok dedım ozaman 1 hafta sonra tekrar gel dedı yaw baktırmak sorun degılde sorun agda zamanım geldı utandım esımın ablası tedavı ıle gebe kaldı rısklı gebelıgı vardı ve doktoru agda yapma demıs yerınden oynayabılır demıs acaba rısklı oldugu ıcınmı oyle dedı bırde benım ılk bebısım dusuk oldu napcamı sasırdım jıletle alamam epılasyon da katlıam gıbı oluyo acıyo :KK70: tuy dokucude zararlı e ben napcam :KK43:

canım ben hamile kalmadan öncede ağda yaptırıyordum ama hamileliğim döneminde de hiç aksatmadım ama
beni doktorum bu konuda uyarmadı. yani sakıncası olması çok mantıklı gelmedi bana. çünkü hiç hırpalanmıyorum ki ağda yapılırken. hihoyyyt

bence erken dönemlerinde yapabilir ya da yaptırabilirsin,hamilelik ilerledikçe istesen de ağdanı kendin yapamıyorsun zaten:) son haftalarda erken doguma neden olabılır dıye okumustum..

arkadaşlar araştırdım internetten bi zararı yoktur diyor ağdanın. Fakat ortamın hijyenik olmasına dikkat etmek lazım. BEn bugüne kadar hep kuaförde yaptırdım. Yine gidicem bi zararı olabileceğini bende düşünmüyorum.

inş yoktur jıletın ne kadar kotu yaptgını bılıyorsunuz agdayı tercıh ederım baskasına hıc yaptırmadım ama mecbur kalırsam yaptırırım :)

37 haftamdayım hala ağda yaptırıyorum..canın her zamankinden biraz daha fazla acıyor ama jiletin etkisinden daha iyi bence...

bencede agda en güzeli jiletle erkeklerin sakalı gibi olur artık :1shok: benim doktorumda birsey söylemedi ama :1closedeyes:

mesela ben ağda yaparken kendimi çok sıkarım ellerim terler o derece yani kaydirigubbakcemile3o yüzden hamileyken kesinlikle yapmam herkesin acı eşiği farklı yani

bunun en iyi yanıtını sana yine doktorun verir
ben senelerdir ağda yapıyorum hamileliğimin başından beride hiç aksatmadım 38. haftamdayım ama artık göremediğim için kuaföre yaptırıyorum bi aksilik olurda hazırlıksız doğuma yakalanırsam mecbur jılet yaparım
ama ağdanın hamilelikte zararı olmadığını biliyorum sen yinede doktoruna danış

kızlar ben sormuştum ve benim doktorum genital bolgeye agdayı önermedigini soylemişti. jıletten ben de nefret edioyrum , 20 gunde bir duzenli yaptırıyordum agdamı.. hamileyken de yaptırmıstım birsey olmamıstı.. gerci ne yazıkki sonra bebegimi kaybettim 8 haftalıkken. ama agdayla bir alakası oldugunu sanmıyorum zaten lekelenmelerim vardı..

X