Göz Makyajı Göz içini Beyazlatmak için ne yapabiliriz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar Londra'da superdrug da bu göz damlalarına rastladım fiyatları 2-3£ civarı üzerinde doğal içeriklerden oluştuğu yazıyordu. Merak edenler superdrugın sitesinden bakabilir.

Rohto göz kuruluğunu giderici damla değil mi?

Benim göz beyazım bildiğin kırmızı oluyor yahu?

Hele makyajı kaçırırsam:KK52:

Rohto göz kuruluğunu giderici damla değil mi?

Benim göz beyazım bildiğin kırmızı oluyor yahu?

Hele makyajı kaçırırsam:KK52:

evet rohtonun göz kuruluğu için suni gözyaşları da var ama gözü beyazlatan damlaları da var.bence kullanmaya gerek yok çünkü zararlı.kortizon mu ne zıkkım olayı var içinde.bende göz kuruluğu var göz akım çok ışıkta veya pcye çok bakınca kırmızı oluyo resmen,ha bi de makyaj yapamıorum,yapınca vampire dönüyorum :) rohto gözyaşını da baya kullanmış biriyim.öyle gözün akını beyazlatan en azından zararsız bir yönteme denk gelmedim :KK50:

hadi gündüz işiniz var bilgsyr.başındasınız akşam ne işiniz var geç saate kaa, canınızın kıymetini bilin biraz,yatın uyuyun.güzel olun.söyletmeyin beni yahu:KK20:

yatmadan önce sürme sürmek sünnettir.vardır ozaman bi hikmeti dedim ve (toz olan) hacdan geldi bi sürme onu sürdüm gözleri feci yanar benim yorulunca,bebeğim uyutmuyoda.iyi geldi varsa toz olandan bi deneyin ama uyumadan önce.limonu denedim ilkin delirecektim az kaldı çok yaktı,2_3 gün sonra tekrar damlattım yakmadı.benim bildiklerim bukaa
:KK3:

evet rohtonun göz kuruluğu için suni gözyaşları da var ama gözü beyazlatan damlaları da var.bence kullanmaya gerek yok çünkü zararlı.kortizon mu ne zıkkım olayı var içinde.bende göz kuruluğu var göz akım çok ışıkta veya pcye çok bakınca kırmızı oluyo resmen,ha bi de makyaj yapamıorum,yapınca vampire dönüyorum :) rohto gözyaşını da baya kullanmış biriyim.öyle gözün akını beyazlatan en azından zararsız bir yönteme denk gelmedim :KK50:

doğru kortizon çok zararlıdır, bir hormondur, metobolizmayı alt üst eder. ancak göz damlasındaki kortizon bu söylenenlerin hiç birini yapamaz. iyileştirmeyi hızlandırır yanlızca.

arkadaşlar aynı sorun bende de var..limon damlatın bir damla hep etrafa parıl parıl baktığınız söyleniyo..gözleriniz ışıl ışıl olacak inanın bana ee biraz yakıyo ama hemen geçiyo..:içelim:

kızlar yapmayın nolur ya göze limon sıkılırmı hiç gözlerimiz çok hassas ve siz o hassas gözlerinize resmen asit dökeceksiniz. Uzun vadede yaşayabileceğiniz sorunları bi düşünün sonra yapın bunu bence :KK66:

doğru kortizon çok zararlıdır, bir hormondur, metobolizmayı alt üst eder. ancak göz damlasındaki kortizon bu söylenenlerin hiç birini yapamaz. iyileştirmeyi hızlandırır yanlızca.

peki o zaman neden goz doktorlari kortizonlu damlalarin uzun vadede kullanilmasini onermiyo????

bu arada ben tedavideki onemi hakkinda yorum yapmadim.onu da belirteyim yani.

kızlar o vitaminin A vitamini olma olasılığı yüksek :) deneyen olursa yazsın buraya ben yaparsam ben de yazarım

rohto v damlayı reçeti ile mi almak zorundayız ..çok zor bulunuyor da ..özellikle göz kuruluğu ve kızarıklık için kullanıcam ama yorumları görelim kızlar nasıl memnun musunuz ? siz hangi seriyi kullanıyorsunuz

bundan bulamıyorum :KK43:

2yoe6au.jpg

bundan satıyorlar genel de.

2m3k4s2.jpg

Son düzenleme:
rohto v damlayı reçeti ile mi almak zorundayız ..çok zor bulunuyor da ..özellikle göz kuruluğu ve kızarıklık için kullanıcam ama yorumları görelim kızlar nasıl memnun musunuz ? siz hangi seriyi kullanıyorsunuz

bundan bulamıyorum :KK43:

2yoe6au.jpg

bundan satıyorlar genel de.

2m3k4s2.jpg

türkiyede var mı bu ürün? Nerden olsa alırım valla

doktora gittin mi canim hic??yani kafana gore ilac kullanma derim.belki alerjiktir belki de goz kurulugudur.ona gore tedavisini olursun.

evet doktor hep yazıyordu suni gozyası damlası bana
alerjik degıl de genetık sankı
cunku babamın da hem cildi hem gozlerı cok hassastır ,tabi bilgisayar ve bazen evde kullanılan ısıgın turu bıle etkı ediyor
makyaj da yapıyorum, yüzümü yıkadıktan sonra damla mutlaka kullanırım yoksa çok kuruyor

evet doktor hep yazıyordu suni gozyası damlası bana
alerjik degıl de genetık sankı
cunku babamın da hem cildi hem gozlerı cok hassastır ,tabi bilgisayar ve bazen evde kullanılan ısıgın turu bıle etkı ediyor
makyaj da yapıyorum, yüzümü yıkadıktan sonra damla mutlaka kullanırım yoksa çok kuruyor

bende de goz kurulugu var.dedigin gibi isik bile etkilio. avm ler de falan gozlerim rahatsiz olur. 10 aydir resatasis kullaniorum gozyasi oranini arttirio ve cok rahatladim.ayrica suni gozyasi bende kullaniorum ama bu gozu bayazlatan damlalar cok saglikli diil sık kullanimda eskisinden beter yapiomus gozleri.

X