Einiz, sevgiliniz ve kskanan Abiniz

DUYGUCIKMAZI

maskeli balo ve shte yüzü
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2008
9.240
20
arkadaşlar ağbiniz varsa....nedense sevgiliniz.....çekinir......eyvah abisi var der....sengözlerimebaksanab
sevgiliniz eşiniz olur..iyi anlaşsalarda...babanızdan degil ağbinizden çekinir..fisfisfis

yada ağbiniz sevgiliniz olmasına kızar..:eek:klava:.istemez...herşeyinize karişır....:mymeka:

oysa kendisininde sevgilisi vardır....:dilcikar:

peki sevgililer neden ağbiden korkar çekinir...??????CADIARZU

yada ağbiler neden kızkardeşe çok karışır..?????:uhm:

Sanırım birbirilerine çok benzer yönleri olduğu için.. ikiside erkek ikiside kızlarla flört etti veya ediyor. Bütün dalaverelerden haberleri var. Abinin, kızkardeşini koruma içgüdüsü.. erkek arkadaşınki ise yanlış anlaşılmaktan korkması ..buna benzer bişey işte-tatlicadiarzu-

abıler cunku neyın nasıl oldugunu bu ıslerın sevgının askın ne oldugunu yasananlrı bıldıklerı ıcın ve koruma ıcgudusu yasadıkları ıcın genelde karısıyolar ama ıyıkı abım yok:)))

Bunun cevabını yarın versem ben :eek:
Eşime bir sorayım bakalım çünkü iki tane abim var benim...
Çıkarken abimler dediğim zaman rengi atıyordu garibimin :roflol:
Şimdi artık ikisi ile de çok çok iyi anlaşıyor tabii de ilk zamanlar hafif bir tırsma vardı sanki :jeyyar:

benim erkek kardeşim var. ama kıskançlık malesef oluyor ikisinin de yanında birni övdüğünde diğeri dudak büküyor sert bakıyor çocuk gibiler biri 20sinde biri 32 sinde minik çocuklar:)

erkekler fazla korumacı oluyorlar çünkü...babalarımız şimdiki gençliği çok da ii bilmiolar ama abilerimiz erkek kardeşlerimiz herşeyi fazlasıyla tüm kötü yanlarıyla biliyorlar ve bizlere zarar gelsin istemiyolar doğal olarak.tabi bazen can sıkıcı oluyo bunlar ama sewgililerimiz de bizi kısıtlıo sonuçta..alışkın diilmiyiz zaten Çok üzgünüm çoook

ya erkekler kadınların kendını koruyamaz dıye düşünüp onları herzaman oldugu gbı kıskanır korur alakası bıle yok bnce kadınlar kızlar kndını koruyabılır

bnm erkek kardeşim war benden 5 yaş küçük ama maşallahı war,arkadaşlarımla bi yere gttğimde nişanlımdan fazla arar hatta gelir yan masaya oturur falan... erkek kardeşlerin iç güdüsel bi olayı bu kız kardeşlerini koruyup gözetmek.. ama çok sewyrm kardeşimi bebekim o bnm

ben de ayni dertten muzdariptim bi aralar. Bütün ilişkilerim abim yüzünden son buldu. Simdi nisanlıyım. Ama abim nisanlımı benden cok seviyo galiba :) şaka bi yana çok şükür şimdilik cok iyiler

X