Taksim - Kadınlar Kahvesi

kendimde arkadaş ortamında kahve falı bakan biriyim çokta anladığımdan değil ya işte 10 şey söylüyorsam 5i tutar :)
ama bana bakan kimse yok taksim çok uzak olduğundan evime yakın bi yerde acılan cafede baktım kahve tarot ve kaşık falı bakılır yazılmış arkadaşım ablam ben gittik bu aralar nedense fala sardım çok kızıyorum kendime aciz kaldım nedense bebek olayı çok yıprattı beni önüme gelen falcıya sorasım var....
kadın eşimin ailesinden girdi mevzuya onlar doğru ama geçmiş eşin hediye alcak dedi aldı cep telefonu güzel evliliğiniz var dedi 2012 yılında bebek var dedi kaderimde 4 taneymiş ama ben 2 tane yapcakmışım ben bu ay aşılama yaptırdım ama kadına göre ağustostan sonra.
çokta herşeyi bilemedi evimle ilgili şeyleri resmen salladı yok eşimden sonra eve geliyormuşum ki imkanı yok eşim 9da geliyor ve ben çalışan bayan değilim bütün gün evden çıkmıyorum:)
yok mutfak önlüğüyle karşısına çıkıyormuşum eşim çok rahatsız oluyormuş yine imkanı yok eşim gelene kadar benim tüm mutfak işlerim bitiyor çünkü:)
eşim ailesine gitmek istiyormuş ben engelliyormuşum hiççççç imkanı yok bi kere eşim kafasına koyduğunu yapar 1 2. de bugüne kadar onu bu konuda gidelim diye zorlayan hep ben oldum:)
valla şöyle bi düşündüm fal konusunda ha ben ha o eğer o falcıyım diyorsa kendine o zaman bende falcıyım :KK9::KK9:

Seni az önce açtığım konuya alabilirmiyim lutfennn.

beni de bi arkadaşım götürmüştü dilek abla ya baktırmıştık ve ben abone oldum resmen harika bakıyor.. tabi bu elektrik tutmasına da bağlı.. kaç kere saatine kdaar verdi resmen bana zamanını...

Kızlar ben istanbulda yeniyim dolayısıyla bilmiyorum bu kadınlar kahvesi Taksimin neresinde. Bana biraz tarif edebilir misiniz ?

canım istiklal caddesnde demirören magazası var hemen karsısında granti bankası var ayhan ısık sokagından giriyosun dümdüz devam ediosn sokagın sonundaa kadınlar kahvesi

Aslında bende bu konuda fikir almak için girmiştim. Bende falcıya gitmek istiyorum fakat nereye gideceğim konusunda da fikir almak istiyorum. Büyük ihtimal Kadınlar Kahvesine gideceğim. Sizce Kadınlar Kahvesinde kime gitmeliyim? Kadınlar Kahvesinde Duygu var dedi çok yakın bir arkadaşım, o iyi bakıyor dedi. Fakat genellikle Dilek,Remziye,Pelin denmiş. Cevaplarınızı bekleyeceğim. :)

kızlar bu kurtuluş taraflarındada sanırım iyi falcılar var.
bide oraya el atmak lazım.
ritayı bilmiyorum şahsen ama orda anna diye bi bayan varmış.
kahve 50,tarot 50 bakıyo.
ama bildiğin süper bi falcı yani.
benim bir kaç tanıdığım gitti,
mesela birinin yüklü miktarda bi parası çalınmıştı.
kimin çaldığını söylemiş,arkadaşıymış zaten ve doğru çıkmış almış parasını geri.
bir diğerine ise evinde büyü olduğunu minderin içinde bişeyler yazılı olduğunu söylemiş
ki desenine kadar anlatmış yani.
onlarda eve gidip bakmışlar ve hakkatende aynen dediği gibi yazılar vardı anlamsız
bnde bizzat gördüm.bayaa medyum gibi bi kadın.
sanırım rusmuş kendisi.tüm ailesi bu tarz işlerle ilgileniyomuş ztn.
yalnız oda herkese bakmayanlardan malesef.
benim bile okadar tandığım kişiye bakmış olmaısna rağmen,
daha yeni kimse almıcam demiş ve kabul etmemişti beni:/

merhaba tekrar dan banada kurtuluşta fal bakan rita hanımın teli lazım aciil bir şekilde yardımcı olabilirmisiniz lütfeen .....

Aslında bende bu konuda fikir almak için girmiştim. Bende falcıya gitmek istiyorum fakat nereye gideceğim konusunda da fikir almak istiyorum. Büyük ihtimal Kadınlar Kahvesine gideceğim. Sizce Kadınlar Kahvesinde kime gitmeliyim? Kadınlar Kahvesinde Duygu var dedi çok yakın bir arkadaşım, o iyi bakıyor dedi. Fakat genellikle Dilek,Remziye,Pelin denmiş. Cevaplarınızı bekleyeceğim. :)

mrb kadınlar kahvesini bilmyorum ama sürekli gittiğim biyer taksimde müptela kafe şiddetle tavsiye ederim özellikle medyum yeşim hanı denemelisin resmen müptelası oldum...

evet cnm bende gitmişdim oraya çok memnun kalmlşdlm kartlarınl vermişlerdi kaybetmişdim gittim taksime bulamadım yerini tarif edermisin

bugun 2 falcıyada gttm arkadaslarr symbol cadde subesı serkan ve kadınlar kahvesı dılekk serkanı met etmsler ama okadar ıyı deggıl bılgınıze 3 dakka falan surdu serkann falıı tavsıye ettklerım pelın dılek remzıyee kadınlar kahvesnden sasmıormm sasmıcamda artık symbol tarıgada gttm anı bıldı ama gelecegı grecegım bakalmmkadınlar kavesı meryem kendı agzyla soledı elektrk alamadgma gıcık olduguma sallıorum dyee cok atıp tutuoo
1.sırada pelın
2.sıradaremzye
3.sırada dılek
4.sırada tarık dıorumm
bı kerede hata edıp tasula turkana baktrdm erkek arkadasmla ayrlk gordu ogun ayrıldık 21 ınde barsma var dedı tuttu ama genel olarak fazla ıı degıll :) dusunuormda fala verdgm paralarlaa araba alrdmm bı sure ara verecegım :KK70:

tasula hiç bişey bilmiyo salıyo

Selam kızlar geçen yaz kadıköy kadınlar kahvesinde Işıl'a baktırmıştım (tansseksüel) çoğu şeyi bildi fakat gelecekle ilgili tahminleri doğru çıkmadı her ne kadar doğru bilsede gelecekle ilgili söylediği şeyler çok olumsuz insanı mutsuz ediyo resmen.İki kezde taksimde kadınlar kahvesinde dilek hanıma baktırdım bir çok şeyi doğru bildi denize yakın bir yerde ev alacağımızı söyledi ve 3-4 ay sonra denize yakın bir yerde ev aldık ve erkek arkadaşınla ağustos ayında yüzük takıcaksınız dedi ama sevgilim askerde kasımda geliyo ağustosta nasıl yüzük takıcaz dedim yok dedi ağustos ayında yüzük takıcaksınız yani tarihleri pek tutturamıyor haftaya tekrar taksim kadınlar kahvesin gidicem bu sefer peline yoksa eğer remziyeye baktırmayı düşünüyorum.. :nazar::KK71:

bugün biz de gittik bu kadınlar kahvesine. meryem'e baktırdık, ilkti ve son oldu.

önce sizin güzelliğinizden başlayıp aklına gelen bütün harfleri sayıyo siz onayladıkça ismi bilince bak bildim havalarına giriyor.

bir sürü şey salladı ama hepsi ağzınızdan çıkan kelimelere göre. neyse fal bakarken sürekli sakın kimseye söyleme, sakın gösterme bu kağıdı fln dedi defalarca. çıkmıyo gösterince dedi bir iki kere.

fal bitiminde arkadaşla kağıtları karşılaştırdık ki tamamen aynı şeyleri söylemiş :KK70: daha önce baktıran birine de sorduk ona da aynılarını söylemiş düşünün.

klasik: sen çok güzelsin, haksızlığa gelemiyosun (kim gelir?) sana bayıldım vs vs, eski sevgiliniz varsa size kesin dönecek. yurt dışına çıkmak istiyorsanız kesin çıkacaksınız, okul hayatın iyi olacak, 2 senen çok kötü geçmiş... herkese aynı resmen çok rezil biri. bir de sıkıca tembihliyor sakın anlatma, gösterme, dilini tutarsan çıkar bu fal diye :KK70:

bugün biz de gittik bu kadınlar kahvesine. meryem'e baktırdık, ilkti ve son oldu.

önce sizin güzelliğinizden başlayıp aklına gelen bütün harfleri sayıyo siz onayladıkça ismi bilince bak bildim havalarına giriyor.

bir sürü şey salladı ama hepsi ağzınızdan çıkan kelimelere göre. neyse fal bakarken sürekli sakın kimseye söyleme, sakın gösterme bu kağıdı fln dedi defalarca. çıkmıyo gösterince dedi bir iki kere.

fal bitiminde arkadaşla kağıtları karşılaştırdık ki tamamen aynı şeyleri söylemiş :KK70: daha önce baktıran birine de sorduk ona da aynılarını söylemiş düşünün.

klasik: sen çok güzelsin, haksızlığa gelemiyosun (kim gelir?) sana bayıldım vs vs, eski sevgiliniz varsa size kesin dönecek. yurt dışına çıkmak istiyorsanız kesin çıkacaksınız, okul hayatın iyi olacak, 2 senen çok kötü geçmiş... herkese aynı resmen çok rezil biri. bir de sıkıca tembihliyor sakın anlatma, gösterme, dilini tutarsan çıkar bu fal diye :KK70:

hahahahahahah çok güldüm bu duruma yaa ne sahtekarlar sayende fal olaylarına tekrar geri dönmek üzereydim ki vazgeçtim çok iyi oldu bunu okuduğum :KK70:

Merhabalar, arkadaşlarım falcıya gideceklermiş ben de geleyim dedim. Dilek hakkında fikir sahibi olan var mı?

Dedigin gibi cokta fala takilmamak gerekiyo.. bana dedikleri tarihlerde tutmadi, nisanda tasiniyosun baska eve dendi ben tasindim bile.. sonra sevgilimle baristim o kismini sanirim tutturdular.. is konusunuda tutturdular.. valla falcilarin bi kac tanesi haric cogu tutturdu. Hatta konu ile alakasiz ama Symbol cafe Mehmet'in dedigi birebir oldu ve isavetli vuruslar yapti ilerde tekrar ona girmeyi dusunuyorum.

Hala gidiyor musun Mehmet'e ve hala tutuyor mu dediklerii?

merabaa,ben yeni uye oldum buarada hemen yazıyım dedim :)
dün gittim ben de taksime.önce mona lisa kafeye gittim,25 liraydı tarot,pahalı geldi açıkçası burdan okuduğum kadarıyla genelde hep öyle ama baktırmak istemedim zaten yarım saat bakacak kişiyi bekleyecektim.henüz gelmemişti oraya.sonra kadınlar kahvesi'nde kimse yoktu oradan elim boş ayrılınca melekler kahvesine gideyim dedim tam giderken ayhan ışık sokakta iyi tarot baktıklarını iddia eden bir yer çıktı.ucuzduda,25 miş normalde 15 e baktılar bana.deneyelim dedim,sonuçta ilk tarotum bu benim ve artık hem biraz eğlencesine hem de ucuz olduğu için denemekte bir sakınca görmedim.neyse girdik içeri kızlar,niyeyse kahve falı baktırasım gelmedi zaten tarottu amacım hemen adını tam hatırlayamıyorum ama erdinç'ti sanırım beyefendinin adı beni ona aldılar.gayet boştu,hatta bir tek ben vardım saatte öğlen bir buçuk iki filandı.neyse başladık bana falı değerlendirirsem;çok dengesiz bir sevgilin olmuş,seni bırakmış ama pişman olucak hatta eylül ayında tekrar geri dönmek istiyecek önce kovalayan sendin,o yüzden seni kolay sanıcak ama sevdiği için tekrar geri dönmek isteyecek dedi.kiii,bence imkansız.:KK4: sen soğudun için istemiceksin falan filan dedi.sonra,aynı eylül ayı içinde birisiyle tanısıcaksın isminde e v r harfleri olucak ondan uzak dur dedi.sana kötü şeyler yapabilecek özelliklere sahip dedi.ilişkilerin hep biraz sorunlu geçmiş,ekim ayında doğru kişiyi bulucaksın onunla çok mutlu olcaksın dedi.bana açıkçası bu kadar yakın tarihler verdiği için pek güvenemedim yani.olmazmış gibi geliyor görücez neyse.sonra ilerisi için ev ve araba alıcaksınız dedi,şu an bununla ilgili bir şey bile yok ortada.kötü günler atlatmışsınız,şimdi yükseliştesiniz dedi.bu biraz doğruydu.baban anneni dinleseydi daha çok para kazanabilirdiniz dedi,alakası bile yok.sonra baş harfi i le başlayan bi ülkeye kısa süreliğine gidiceksin ve ailede en rahat para kazanan sen olucaksın yolun açık dedi.bel ve sırtından şikayet eden birisi var ailede dedi bunu nasıl bildiğine şaşırdım babam çünkü böyle.:KK30:
neyse kızlar sonra,karakter tahlili yaptı biraz genel olarak karamsar olduğumu söyledi.bu da doğruydu biraz.yani benim notum bol keseden 5 üzerinden 3.:KK14:

Kadınlar Kahvesinde ilk kez fal baktırdığımda Türkan isminde bir bayan bana su falı bakmıştı. Söylediklerini kağıda yazdırmıştı. Ablamın hamile olduğunu söylemişti ve bunu ablama söyledim.O gün aşılama yapıldığını söyledi. Yurt dışında çalışmaya gideceğimi ve nereye gideceğimi bildi.Bu söylediği 2 sene sonrasında gerçekleşti.Ve dedikleri teker teker gerçekleşti.28 yaşında evleneceksin dedi, 28 Ağustosta evlendim.(Nikah perşembe günü olsun demiştim, tarih 28 i çıktı.)
Mayıs ayında yine fal baktırmak için gittim. Nur Hanım' a yönlendirdiler.Nur hanım, öncelikle benim,eşimin.anne ve babamın ismini kağıda yazdı.Eşimin annesinin adını bana kendisi söyledi.O sıra kendi içimde sağlıkla ilgili saçma evhamlarım vardı.Bana doğrudan ilk cümlesi senin ciddi hiçbir problemin yok, biraz sakin ol,sağlıklı sıhhatlı bir yaşamın olacak dedi.Tatile gideceğimiz yeri söyledi.
Nur Hanım' dan çok olumlu elektirik aldım.Öncelikle sizden yorum yapmanızı beklemiyor, yada size sürekli soru sormuyor.Siz hiçbir şey söylemeden, o anlatmaya başlıyor ve sizi telkin ediyor.
Beni en çok şaşırtan, ikinci kez gidişimde, o sıra bir test sonucum olumlu çıkmamıştı ve bana gittiğim anabilim dalının adını söyleyerek müjdeli haberin var, ufak bir problem, ilaçlarını kullanırsan geçecek dedi.İlk falımda söylediği şeylerin bazılarını yineledi, iki falı birbiri ile tutarlıydı.Hani derseniz seni tanıdı, buna pek imkan yok çünkü iki fal arasında 4 ay fark var ve saçlarım son gittiğimde farklı renkteydi.Gerçekten birşeyleri biliyor ve en önemlisi ben ona her gittiğimde huzurla ayrıldım.Kesinlikle tavsiye ederim. :nazar:

Kadınlar kahvesinin piri Remziye abla. kadınlar kahvesi onunla ayakta bence. Bugüne kadar ıskaladığını görmedim. O sadece bir falcı değil şefkati ile anne gibi.

Ben hsonu Remziye abla'ya niyetlendim ama izinliymiş Meryem baktı bana. herkesin enerjisi farklı sanırım. yıldızname filan baktırsak daha mı mantıklı acaba?

X