Taksim - Kadınlar Kahvesi

Merhabalar,
Ben de geçenlerde ilk kez meryeme gittim kadınlar kahvesinde. Birçok kişiye daha önce baktırmıştım ama kadınlar kahvesinde ilk kez baktırdım. Meryemi önermişti bir arkadaşım. Sölediği şeyler çok uç olmamakla birlikte mevcut durumda olabilecek gibi de değiil sanki. Meryem'in falını tutturduğu oldu mu acaba?

Kızlar günaydın. Bugün kadınlar kahvesi remziye ablaya gideceğim. Kaçta gitmem lazım acaba. Bide remziye abla her zaman orada oluyor mu?

Tamamdır telefonunu buldum aradım herşeyi öğrendim. Ama remziye yokmuş bugün. Kime baktırayım bi önerimde bulunun. Bide sadece tarot mu baktırsam karışık mı baktırsam iskambil kahve tarot gibi. Fiyat değişikliği yokmuş.

Ayy kadınlar kahvesinde dilek diye bir kadına asla gitmeyin, parayı verirken içim acıdı. Nerdeyse beni başka bir kimlikte tarif etti hayır dedikçe birde iddia ediyor. Çok saçma bir faldı inanın. İğrençti.

Dilek abla gerçekten bu işin piri ne dese çıkar devamlı ona giderim çok memnunum..

arkadaslar merhaba,
taksimde denemedigimiz falcı kalmamıstı bir gun sans eseri kadınlar kahvesi dilek hnla karsılastım ve sizlere söyle diyim tarihle falan tutuyo.taksime yolunuz düşerse sakın kacırmayın.hem cok iyi bir terapist gibi hem de tatlı bir abla gibi herseyi takıt takır alatıp analiz ediyor rahatlayıp ayrılıyosunuz ve kesinlikle cıkıyor.

Merhabalar, arkadaşlarım falcıya gideceklermiş ben de geleyim dedim. Dilek hakkında fikir sahibi olan var mı?
Çok geç cevap veriyorum ama Dilek ve Duygu muhteşemler. İkisinden birini seç dersende Duygu bir adım önde. Verdiği tarih & saatler tutuyor. Söyledikleri çıkıyor anlayacağın.

arkadaslar merhaba,
taksimde denemedigimiz falcı kalmamıstı bir gun sans eseri kadınlar kahvesi dilek hnla karsılastım ve sizlere söyle diyim tarihle falan tutuyo.taksime yolunuz düşerse sakın kacırmayın.hem cok iyi bir terapist gibi hem de tatlı bir abla gibi herseyi takıt takır alatıp analiz ediyor rahatlayıp ayrılıyosunuz ve kesinlikle cıkıyor.
Dilek abla Kadınlar kahvesini bıraktı.Beşiktaş Papyon Cafe ye transfer oldu.

Merhaba kizlar ben yeni uyeyim. Kadinlar kahvesine yakin tarihte gittim. Duygu ve pelin hanima baktirdim. Pelin hanim ani daha iyi yorumluyor. Ama bastan salmak istercesine cabuk bakiyor. Duygu hanim daha uzun ve nokta atisi yapiyor. Siz hangisini tavsiye edersiniz. Gelecekle ilgili ikiside ayni tarihlerden bahsetti bu enterasan oldu. Eger cikarsa soyleyecegim

Merhaba kizlar ben yeni uyeyim. Kadinlar kahvesine yakin tarihte gittim. Duygu ve pelin hanima baktirdim. Pelin hanim ani daha iyi yorumluyor. Ama bastan salmak istercesine cabuk bakiyor. Duygu hanim daha uzun ve nokta atisi yapiyor. Siz hangisini tavsiye edersiniz. Gelecekle ilgili ikiside ayni tarihlerden bahsetti bu enterasan oldu. Eger cikarsa soyleyecegim
Tabi ki Duygu daha iyi. Pelin bana erkek arkadaşın 5 ay sonra evlenme teklif edecek dedi ertesi gün ayrılmıştık Duygunun verdiği tarihler tutuyor ayrıca.

Tabi ki Duygu daha iyi. Pelin bana erkek arkadaşın 5 ay sonra evlenme teklif edecek dedi ertesi gün ayrılmıştık Duygunun verdiği tarihler tutuyor ayrıca.
Cook tesekkur ederim canim bana da tarih verdi duygu bekleyecegim artik. Evet pelin cok bastan atarcasina bakti. Peki baska var mi onerebilecegin ben pek bilemiyorum da

X