Saç Şekillendiriciler babyliss saç şekillendirme seti??kararsız kaldım arkadaşlar.....

Pati

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
6.064
0
kızlar okudum konuları ama memnun olanda var olmayanda var her üründe......
bi dergide gördüm ve kararsz kaldm hangisini alacagıma :uhm:

babyliss 2020CE 69.90 tl
-16mm ve 19mm ondüle maşası,
-kare ve spiral saç maşası,
-seramik saç tostu plakaları,
-seramik saç düzleştirici plakalar geçmeli fırça ve çanta

kızlar sizce bu iyimidir?
kullanan varsa yorumlarınızı alabilirmym....

şimdiden teşekkür edrim....
a.s.

babyliss bana uyduruk geliyo cnm sanki işe yaramazmış gibii yanii ısısı önemli
bende philips saç düzleştirici var tek fonksiyonlu ondan memnunumsengözlerimebaksanab

tatlım bende düzleştrci farklı şeyler kullandm ama şimdi maşa almak istiyorum aslında...
bunu da görünce set olarak iyi mi degl mi araştırmak istedim...
saçlarım zaten belime kadar ve düz....
babylissi baya öven var aslında....

foto koysana kıs bakıyım saçına ben koymuştum saçlarınızı çekin koyun diye bi yer vardı
mrk ettm şindik

canm senn saçın gibi işte.rengi flan....
boyuda belime kadar falan.....

babyliss markasından bu güne kadar hiç bişey almadım. Seni yanıltmak istemem.
Ama eğer düzleştirici gibi bişey almayı düşünürsen, philips salonstraignt Pro XL al derim. Benim saçım normalde çok kıvırcık ve kabarıyor. Bunla yaptımmı süper oluyorsengözlerimebaksanab

canım benim kuzenimin var babyliss saç düzleştiricisi.memnun bende kullandım onu ii yanii.ama diğer ürünlerini bilmiorum kullanmadım.bende bekonun düzleştiricisi var memnunum.ama philipsten de genelde memnunlarr arkadaşımdaa var o da baya güzelll canım

babyliss markasından bu güne kadar hiç bişey almadım. Seni yanıltmak istemem.
Ama eğer düzleştirici gibi bişey almayı düşünürsen, philips salonstraignt Pro XL al derim. Benim saçım normalde çok kıvırcık ve kabarıyor. Bunla yaptımmı süper oluyorsengözlerimebaksanab

araştırdıklarım arasnda senn dedgnde var canm ama bu ürün daha cazip geldi.yani set olması bakımından yerimseniben
kıvırck saçı düz yapıyosa gerçktn güzel bi ürün demek ki cnm benm
a.s.

canım benim kuzenimin var babyliss saç düzleştiricisi.memnun bende kullandım onu ii yanii.ama diğer ürünlerini bilmiorum kullanmadım.bende bekonun düzleştiricisi var memnunum.ama philipsten de genelde memnunlarr arkadaşımdaa var o da baya güzelll canım

bekoyu duymadım.bende rowenta lissima almştım ama almaz olsaydm :1no2:
100küsür param gtti buna.hatta bi hafta snra ykm ye gttiğimde 45 tl ye gördüm ve kahroldum :bbo:

neyse canm benm tavsiyen için çk çk saol Şeniz
a.s.

canım nasıl uzattın o kadar maşallah :nazar: a.s.

kırık olsa bile inat ettim uzatmak için canm ve kestirmedim :roflol:
sonra ara ara gittim kırıklarını aldırdm...
şimdi iyi çk şükür saçlarım...
ama erkek arkadşm kısacık kestirmemi istiyooo -tatlicadiarzu-

avatardan güzel gözüküyo bence saçlarn cnm :nazar: yerimseniben

kuşum bu babylissin seti bende de var
düzleştiricisini kullandım uzun süre şimdi evlenince kardeşime bıraktım oda maşasını tost aparatını falan kullanıo arada

arkadaşlar bende sinbonun saç düzleştiricisini aldım fakat hiç güzel değildi yakın zamanda da babyliss saç düzleştiricisini aldım tam anlamıyla mükemmel ayrıca saçlarımda hiç yıpranmadı

bndede var. eski maşama oranla maşalar daha belirgin yapıo. ama düzleştiricisinden memnun kalmadım pek. uçlarını ya o beceremio ya ben beceremiorum. dandik simbo bile daha iyiydi.birde kılavuzda I ya geitirip bekletnce beyaz ışık yanıcak uygun saç ısısı olcak dio ama bnde hç öle bişi olmadı:S bn direk II dan başlıyorum.

cnm ben babyliss in wet n' dry olanını kullanıyorum çok memnunum hem kurutuyor hem de şekil veriyor hatta bukle dahi yapabiliyorum maşa almaktan vazgeçtim onun sayesinde... marka güzel bence kalitesiz diyenler neye dayanarak böyle söylüyor merak ettim...CADIARZU

Son düzenleme:
teşekkür ederim ayşegülcüm...bu dediğim seti almaktan vaz geçtim ama markasından dolayı değil...bnce çok iyi bi marka babyliss....saçlarım zaten düz oldugu için sadece maşa almayı düşünüyorum :)))

X