yardım edin sevdigim askere gidio:(::(

E

EU1

Ziyaretçi
arkdaşlar sevdigim çocuk pazartesi veya salı günü askere gidio çok üzülüorum ondan başka dostum beni dinleyen pek kişi yoktur içten :KK43::KK43::KK43:
o herşeyim benim ya napıcam onsuz moralim bozuluor oda üzgün moral veriom ama biyere kadar bende onsuz olucam napıcz yaa offf:KK43:
biraz tesellli vverin bana nasıl avutuyim kendimi bilmiom vakit nasıl geçicek 15 ayyyy:bbo::bbo::bbo::bbo::bbo::bbo:

alışıcaksın cnm...bunlar geçilmesi gereken süreçler...ben de kara kara düşünüyorum sevgilim askere gideceği zaman ben ne yaparım diye ama yapacak bişey yok 2 gün ağlıcan 3 gün ağlıcan sonra alışıcan bir bakmışsın geçmiş 15 ay..yapman gerekn tek şey sağ salim gidip gelmesi olacak...

ya canım ne güzel vatani görevini yapıcak...hihoyyyt..... hem emın ellere gidiyor....:eek:
nerde ne yaptıgını bileceksın....:jeyyar:
ayrıca telefonla görüşürsünüz......haftasonları msn de görüşürsünüz....
bır de bakmışın...gunler bitmiş.......
sayılı gün çabuk gecer canım.....:1hug:

ayrıca hayırlı teskereler şimdiden....a.s.

Size yardım edelim:) peki...
Birçok sevgili yaşıyor bunu, onlar nasıl alışıyorsa ya da alışamıyorsa sizde aynısını yaşayacaksınız. Allah büyük dertler vermesin, sonsuza kadar ayrılanlarda var biliyorsunuz.

evet biliorum ama burda kendimi rahatlatmak istiorum çnkü ona üzüntümü belli ettigimde erio:KK43:
kötü oluo inş allah herkesi sevdigine kavuşturur herekse hakkettigi sevgileri verir..
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin:KK66:

sonuçta bu da yaşanacak ve bitecek...
üzülmen bir şeyi değiştiremeyeceğine göre kabullenmekten başka şansın yok..
ayrıca benden sana abla tavsiyesi sevgilim dışında kimse beni dinlemiyor dostum yok deme dostluklar kurmaya çalış,hayatını sadece ona adama...gün gelir de sevgilin seni üzecek bir şey yaparsa hayatının darbesini yemiş olursun..

insan askere gidecek die üzülürmü.her türk gencinin yapacağı görev bu.bu saattten sonra yapacak tek bişey var oda sevgilinle gurur duyup arkasından bol bol dua etmek okadar.ve en önemlisi bu askerlik olayı sana okadar çok şey kazandıracakki.en başta sevgilin hayatın ne olduğunu anlayacak dahada olgunlaşacak ve senin değerii hiç olmadığı kadar çok anlayacak.bu senin içinde geçerli.ve bu süreç sonunda ya hep yada hiçe karar vereceksiniz..belli mi olur bakarsın 15 ay sonra düğünün olur :)

Benim canımın canı sevdiğin ruhumda 9 ay dır asker geçen 9 ay ne kadar zor geçmiş olsada bize çok şey kattı ve bizi birbirimize daha sağlam iplerle bağladı bağmayada devam ediyo=) Aslanlar gibi Şırnak'da Askerim Gurur duyuyorum onunla.. Gün gelio özlemi çok yakıo içimi ağlıorum resimlerine bakııp ama sonra onunla geçecek olan bir ömürü düşünüyorum atlatıyorum aynı şekilde oda aynı şekilde düşünüyo sabrediyoruz yani=)) Sayılı gün geçiyo bizde 460 başladık şuan şafak_154_ günler geçmeye mahkum şekerim üzülmeyin yerimseniben Allah sağ salim kavuştursun bol bol dua et a.s.

canım ne tesellısı
sen sevgılını vatan için göreve ugurluyacaksın..
her turk gencı asker doğar.
bunu kabullenıp alışman gerek..
bır bakmışsın teskeresını alıp gelcek yanına

canim Allah kavustursun. iyi tarafindan bak. ayrilik sanirim en cok askerlik durumunda aski percinlior. o sana daha duskun olucak sen de iice leyla olcaksin. sevginin doruklarina cikacaksiniz. artik eskisi gibi deil neredeyse hergun konusursunuz yine. saatlerce olmaz da tadimlik olur. bundan kacis yok nasilsa. yapsin kurtulsun da sonra ayak bagi olmasin iliskinize... Allah (benimle birlikte) tum sevdiginden uzak olanlari kavustursun, hic ayirmasin!! AMIN!

allah kavuştursun canım dua et hersey yolunda gıdecek canım.ben18ay bekeldım asker yolunu :)

arkdaşlar hepinize ayrı ayrı tşk ederim yazdıgınız için.evet ya şuan her yarım satte knşoruz uzun uzuuunn kamu sagolsun hehe:):):
valla çok özlüycem ama sonunda o varsa eywallah bekleriz yanii herşey vataniçin:)

gun gelecek alıscaksın
bende cok aglamıstım ama geldı bıle coktan gecıyor gunler bzen dayanamıcaksın gıbı gelcek ama sabırrrrrrrrr

Canım benim ki subay hep gorevde 5 senedir var yurtdısına gitti 2 hafta sesini duymadığım oldu düşün birde ben ömür boyu cekicem bunu ...aylardır yüzünü goremedim ve ben bunu 5 senedir yaşıyorum ama pes etmedim o yüzden 15 ay için sıkıntıya düşme benim gibi olanalrda var cabuk gecer 3 gün sonra alısırsın bunlar ufak seyler haytta ne zorları var askerlik zor ve hayatı boyunca asker olan bir adamın karısı olsaydın ne yapacaktın?o yüzden takma bence hem erkekler askere gidince daha da olgunlaşıyorlar inan bana sanada yarıcak bu:KK66:

sen bi şekilde alışırsın,ona bişey hissettirme sürekli ona moral ver

kaydirigubbakcemile3 canım seni görünce ilk günler geldi aklıma,benim sevgilim de gideli 2,5 ay anca oldu.ilk günler gerçekten çok zor geliyor,şimdi avutmak için yalan söyleyemem sana a.s ama birsüre sonra o da oraya ve kurallarına alışıyor sen de.kendini akşam görüşebileceğiniz saatlere göre ayarlamaya başlıyosun falan herşey bi düzene giriyo kendiliğinden.böyle biraz geçince de bayağı rahatlıyosun,biz de daha yeni rahatladık 45dk telefonda konuştuğumuz oluyo yerimseniben bir de iyi tarafı olduğunu düşünüyorum ben,bişeyleri pekiştiriyo böyle elin kolun bağlı uzakta olmasına rağmen sana nasıl davrandığını görüyosun.gerçekten güçlü bi aşk mı yoksa ufak şeylerden kopabilecek birşey mi görme şansın oluyo bence.. :1hug: nereye düştü,mesafe olarak sana çok uzak mı :uhm:

Canım benim sevgiliyken askere göndermek elbette zordur ama emin ol evliyken gönderdiğin kadar zor olamaz.. bak 6.ayımızdayız benim biricik eşim askerde... Gurur duyuyorum onunla.. Sende sevgilin için duy tatlım.. şunu kabul etmeliyizki alışasıya kadar çooook ama çoooooook zor geçiyor hemde çok.. sonra alışıyorsun yavaş yavaş azaltıyorsun günleri yapcak bişey yok bu duyguyu yaşamak her kıza nasip olmaz :)

X