kızlar dün kızımın kafasına tost makinası düşt..

L

liva1017

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi liva1017
allahım dün çok tehlikeli bir kaza atlattık kızımla beraber mutfaktaydık ben salata yapıyordum livada örümcekteydi.cadı kıpır kıpır çok hareketli sebzeliğin yanını gitmiş onunda üstünde tost makinam duruyor mutfak küçük olduğu için. felix siyah büyükçe bişey ne oldu anlamadım pat diye bir ses kızımın yanında tost makinası tabi benimki ağlıyor baktım tam kafasına düşmemiş alnı çok az kızarıktı kucağıma aldım hemen su içirdim sesini kesti korkmuş yavrum allahtan kafasına bıngıldağına gelmedi yumuşacık aklım gitti elim ayam tir tir titredi. aman dikkat edin kızlar bebişlere ..verilmiş sadakamız varmış kızlar.çok korktum kafasına gelmedi allahtan ama yinede uzun süre uyutmamak için kızımı direttim.

• Konu Sahibi liva1017
geçmiş olsun canım, artık çok dikkat etmek gerekiyor.
özellikle kafaya alınan darbeler önemli. ucuz atlatmışsınız.
tekrar geçmiş olsun.

• Konu Sahibi liva1017
geçmiş olsun canım artık elleri ayakları durmuyor heryere uzanıyorlarr..çok geçmiş olsunn..

• Konu Sahibi liva1017
teşekkür ediyorum hanımlar ucuz atlattık.

• Konu Sahibi liva1017
geçmiş olsun canım bundan sonra çok dikkatli olmak lazım

aman yaa en korktuğum şey.çok geçmiş olsun canım.valla bundan sonra gözümüzü üzerlerinden ayırmamak lazım.

çok çok geçmiş olsun .. Allah korumuş .. korusun da hep :Saruboceq:

cnm çok geçmiş olsun ya allah korumuş çok şükür.

Cokk cokkk gecmis olsun canim.Allah esirgemis yavrunu aman dikkat bundan sonra...
Bizimkide simdiden cicekleri filan yoluyor valla.....

aman kızlar dikkat edin şaka gibi yaa resmen tost makinası allah korudu yavrumu.

geçmiş olsun, çok dikkat etmek lazım artık elleri ayakları durmuyor. Biz de çok kaza aktarıyoruz. Alah korusun yavrularımızı.

canım benim geçmiş olsun .büyüdüler artık gözümü üzerinden ayırmamız lazım kaazanın nerden geleceği belli olmuyor.aman dikkat edelim yavrularımıza.

geçmiş olsun benimda kızım küçükken yatak odasında karyolalım etrafı tahtalıydı hep düşe kalka vururdu kendisini bi gün öyle bi dengesini kaybedip vurduki kaşı açıldı o gün bugündürde halen yaramaz 4 yaşı bitti yinede korkuyorum allah yardımcımız olsun çok çok geçmiş olsun inşallah bidaha böyle bişey gelmez başınıza:nazar:

gecmis olsun cnm nazar degdirdik heralde kizimiza kina fotolarini görünc e.-allah korumus

çok g eçmiş olsun cnm
allah korusun tüm bebişleri ..benim kızımda çok yaramaz
artık hep dikkat etmeliyiz

X