Derin bebek güzel bebek

derinzlm

canım kızım iyiki varsın
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
3.641
0
Selam kızlar .
19. mayısta başlayan maceramız 25 şubat günü nihayetine ulaştı .
24 şubat salı akşamı 21:30 da adet sancısı gibi başladı sancılarım.Ben yine de emin olamdığım i.in beklemeye karar verdim .Ancak saat 3:30 sıklaşan ve artna sancıları 5:30 eşime kalk gidiyoruz çığlıkları ile hastaneye ile yola çıktık .Dr.umuzu aradık hastaneye geldiğimizde 7 cm lik açıklık olduğunu söyleyince şok olduk ben bütütn sancıları evde çekmişim meğer hemen aneztezi uzmanı çağırıldı epidral takıldıktan sonra çok rahatladım sabah 9 gibi açılma tamamlanınca başladık ıkınmaya ama nazlı kızım çıkmamak için ısrar ediyordu tam kafası geliyor son kez ıkın dedi dr.um fakat o anda olan oldu artık kızımın nazlı değil inatçı olduğunu anladım .O anda kafasını yana doğru döndürdü ve yarım cm.le kaçırdı çıkışı .Ve acilen sezeryan ilk çığlık şaşkınlık hepsi bir arada kızımı koklattılar bana dün daha iyiyidm hemen emzirdim ama bugün biraz sancım var göğüs uçlarım haşat ama geçicek biliyorum Allah herkese bu duyguyu yaşatsın Hata Oluştu. resmimiz yenileride gelecek:)):emir_bebek:

Tatlım prenses Derin çok tatlı maşallah
allah analı babalı büyütmek kısmet etsin denizlerin prensesini
bahtı açık ömrü uzun olsun

Canım cok gecmı olsun Allah bagıslasın yavrunu..
Hayırlı evlat olsun ınsallah..

Son düzenleme:
hayırlı olsun canım bebişin. güle güle büyüt inşallah.
buarada bende anlamadım bu sezeryan işini neyse tekrar geçmiş olsun

Canım bebişin çok tatlı Allah analı babalı sağlıkla büyütmenizi nasip etsin 41 kere maaşallah

Derin bebek çok tatlı ve güzel maaşallah. Allah analı babalı büyütsün, şansı hep açık olsun. Sağlık ve mutluluk dolu bir ömrü olsun.

gözün aydın açtığın konuya ayzmayınca dedik bu kız s
kesin doğurdu cnm gözün aydın
jimerde yapmısın doğumu jelemi yaptırdı sgklımı oldun
,Allah analı babalı büyütsün

çok tatlı bi bebek ya tertemiz mis gibi annesi allah bagıslasın canım derinini size büyük geçmiş olsun Şeniz öpüyorum ikinizidee

CANIM BENİM ALLAH ANALI BABALI BÜĞÜTSUN SAĞLIKLA BÜĞÜT İNŞALLAH KIZINI GÖZÜNÜZ AYDIN ÇOK SEVİNDİM..
ALLAH UZUN ÖMÜR VERSİN DERİNE
MAŞALLAH:nazar::nazar::nazar:a.s.

tü tüü tüüüü maşallah..başkada bişey demiyorum Özlemcim:))))

hosgeldin DERIN bebek dünyamiza
rabbim sana saglik uzun ömür güzel günler versin
özlemcim cnm sanada gecmis olsun , Allah anali babali büyütmek nasip etsin minik prensesini
adi gibi kendiside cok güzel 41 kere massallahhhhh

X