İğneli Epilasyon İğneli epilasyon lekeleri

Valla doktorumun yaptigi igne altin falan degil, bu ayda korkumdan randovumu iptal ettim.. biyiklarimdaki izler gemedi hala.. Ne yapacam ya, biyikli halimde izlerden beter .. kalin ve siyah killar.. Igneli epilasyon yapilan yerlerdeki killar inceldi ama izlerden gorunmuyorki.. Turkiyeden iyi bi doktorun numarasini ozelime yazinda arayayim danisayim kizlar lutfen.. burdaki doktorlar bisey anlamiyor.. simdiden tesekkurler..:çok üzgünüm:

tatlım ben kendimi bir an için senin yerine koydum ve şöyle yaparım diye düşündüm, oluşan lekeler için bu salyangoz özlü kremlerden denerdim önce vücudumun daha az görünen bir yerinde sonra da bıyıklarımda-tabii mümkünse doktora danışarak-. salvolin elleza falan başka hangi markaları var bilmiyorum ama doğum çatlağından tutun da bir çok iz ve lekeye iyi geliyormuş. denerdim yani mademki kimseden fikir çıkmıyor doktor da kaçamak oynuyor- ki biliriz ki sorunlara nasıl yaklaşacaklarını bazen doktorlar da bilmezler ve işin içinden çıkamayacaklarsa çaktırmadan zamana bırakırlar:jeyyar: - sonrasında da yine küçük bir bölgemde deneme seansı yaptırdığım bir başka iğneli epilasyon uzmanına gitmeyi düşünürüm. Vücudunun bir tarafındaki uygulamasına güvendiysen diğer kısımlar için de gidebilirsin zaten. bu konuda benim önereceğim kendi iğneli epilasyon uzmanım da var gerçekten işinde çok bilinçli ve uzmandır ama şimdi bir yer değişikliği durumu var onun için bir tıp merkezi ile anlaşacak sanırım, durum netleşince yine buradan yazarım nerde olduğunu. Ama senin için öncelikli olan şey şu izlerden kurtulman. Bence kurtulursun, Allah her derdin bir çaresini de beraberinde vermiştir bize arattırıyor sadece o kadar..

tatlım ben kendimi bir an için senin yerine koydum ve şöyle yaparım diye düşündüm, oluşan lekeler için bu salyangoz özlü kremlerden denerdim önce vücudumun daha az görünen bir yerinde sonra da bıyıklarımda-tabii mümkünse doktora danışarak-. salvolin elleza falan başka hangi markaları var bilmiyorum ama doğum çatlağından tutun da bir çok iz ve lekeye iyi geliyormuş. denerdim yani mademki kimseden fikir çıkmıyor doktor da kaçamak oynuyor- ki biliriz ki sorunlara nasıl yaklaşacaklarını bazen doktorlar da bilmezler ve işin içinden çıkamayacaklarsa çaktırmadan zamana bırakırlar:jeyyar: - sonrasında da yine küçük bir bölgemde deneme seansı yaptırdığım bir başka iğneli epilasyon uzmanına gitmeyi düşünürüm. Vücudunun bir tarafındaki uygulamasına güvendiysen diğer kısımlar için de gidebilirsin zaten. bu konuda benim önereceğim kendi iğneli epilasyon uzmanım da var gerçekten işinde çok bilinçli ve uzmandır ama şimdi bir yer değişikliği durumu var onun için bir tıp merkezi ile anlaşacak sanırım, durum netleşince yine buradan yazarım nerde olduğunu. Ama senin için öncelikli olan şey şu izlerden kurtulman. Bence kurtulursun, Allah her derdin bir çaresini de beraberinde vermiştir bize arattırıyor sadece o kadar..

arkadaşlar Gül Hanım sadece haftanın belirli günlerinde ve sadece derin iz leke tedavisi yapmak üzere bir tıp merkeziyle anlaşıyormuş, iğneli epilasyon için aynı yerde devam edicekmiş bir süre daha, bilginize..:kahve: bu derin sivilce izleri çiçek hastalığından kalma izler ve güneş lekeleri ile ilgili bir tedavi yapacak orada. cilt uzmanı olduğu için zaten iğneli epilasyonda bu kadar başarılı bence. Kötü örnekleri görünce bu kadını karşıma allah çıkarmış diyorum valla..boshayallersmile

Merhaba Arkadaşlar

Ben bundan yaklaşık 4 sene önce yüz ve bıyık için iğneli eplasyon yaptırdım ve bin pişman oldum. Hala bıyık kısmımda izler var. Bende sizlerin yaptığı gibi epilasyondan sonra madecasol kullandım hiç aksatmadan sürüyordum ancak izler kalıyordu. Bu durum 5 ay sürdü ve sonunda bıraktım. hem Paranız gidiyor, hem yüzünüzde izler kalıyor. Tüy olmamasına rağmen varmış gibi gözüküyor. Tabi bu benim yaşadığım tecrübe. Kuzenim de başka bir yerde koltuk altına yaptırdı ne iz ne de tüy kaldı. diyeceğim o ki Yaptıracağınız kişileri iyi seçin ve baktınız ki 1-2 seansta izler duruyor cildinize daha fazla hasar vermeden bırakın.

Bu işler artık para tuzağına döndü olan bizlere oluyor. Umarım tüm bayanlar bu sorunlardan kurtulur...

mrblar ahval.. senden bu konuda yardım almak istedim.ben de malatyada iğneli epilasyona yeni başladım.ama pek memnun değilim.enin bana tavsiye edebileceğin bi yer var mı malatyada.bu konudan çok muzdaribim.yardımcı olursan çok sevinirim. daha önce kuzenim farklı bi yerde yaptırdı iz kalmadı demişsin.malatyada yaptırdıysa neresi acaba..yardımını bekliyorum

CERENıCıOUS arkadaşım ilgin için çok teşekkür ediyorum cnm.esterde kime uygulama yaptırdığını cnm isim olarak bana verebilir misin ben yeni üye olduğum için özel msj atamıyorum sana şu an.bana cevap yaz olur mu..senden haber bekliyorum.sağlıcakla kal..

ya bazı arkadaşlar bi yer önermişti bakırköy de doruk tu sanırım adı reklam olmasın ama,var mı oraya giden?

ya bazı arkadaşlar bi yer önermişti bakırköy de doruk tu sanırım adı reklam olmasın ama,var mı oraya giden?

bende duydum orayıı ilk baştaa şurası ii burası ii diyorlar..detay isteyince kimse bişi sölemiyorr sıkıldım artık bu iştenn..madem bişi sölüyorsunuzz adam akıllı sayfayı takip edin soruları cevaplayın arkadaşlar...bende burayı duydum..gidenler var yazmışlar soruyorum bir daha tık yok anlamıyorum yanii..reklam yaptıklarını düşünmüyorum ama sadece biraz daha ilgili olmalarını öneriyorum..madem söledinizz soruları cevaplayın...

merhahba hanımlar

ben bakırköy doruka gitmiştim. dakikası 2 lira bu gerçekten pahalı diğer yerlere göre fakat ordaki uzman gülten hanım uzman gerçekten.biraz hijyen konusunda dikkat etmeseler de memnunum sayılır

aslında azalttı mı bilemiyorum gerçekten hanımlar :S bayağı tüyler var azaldı mı anlayamıyorum :S

yaptırdıktan sonra iz kalıyo hanımlar 10 gün filan geçmiyo. comntratubex aldım o sizce etkili olur mu? medicassol bepanthene contra gün boyu hepsini sürüyorum ama izler kalıyo hep.zaten cildim sorunlu

ebisea senin dediğin iğneyi kapatmayı da anlamadım.içerde iğneyi çıkartmadan kapatmayı nasıl yapıyolar

Sizinle aynı sıkıntıyı bende yaşadım pekçok krem kullandım fakat hiç birisi geçirmedi son çare olarak ıDEAL MARKA KREMıN ıÇıNE ARAB KIZI KREMı VE DE BıRAZ TROSYD MARKA MANTAR KREMı KARIŞTIRIB YÜZÜME UYGULAMAYA BAŞLADIM VE CıLDıMDEKı O YANIK ıZLERıNıN BAYASI GEÇTı SıZE TAVSıYE EDERıM Bı KAÇ YERDE DAHA ıZLER VAR FAKAT BELKı ZAMAN ıÇERıSıNDE ONLARDA GEÇER

2 ayı gectı ben iğneli ile bacagımın bir bölümünü yaptıralı.. bacagımın o bölgesi hem nokta nokta leke hemde genel olarak o bölgenin rengi daha turuncumsu bariz yanık lekesi var geçirmek için iki aydır ugrasıyorum.. bir sürü ilaç kullandım bi işe yaramadı.. kıllardan kurtulayım derken daha beter yanık izi kaldı.. imdi lazere gidicem ama önce bu izleri biraz da olsa geçirmeyi bekliyorum.. yaz bitti ben bu lekelerle ugrasmaktan epilasyon işini halledemedim.. ben tavsiye etmiyorum..

2 ayı gectı ben iğneli ile bacagımın bir bölümünü yaptıralı.. bacagımın o bölgesi hem nokta nokta leke hemde genel olarak o bölgenin rengi daha turuncumsu bariz yanık lekesi var geçirmek için iki aydır ugrasıyorum.. bir sürü ilaç kullandım bi işe yaramadı.. kıllardan kurtulayım derken daha beter yanık izi kaldı.. imdi lazere gidicem ama önce bu izleri biraz da olsa geçirmeyi bekliyorum.. yaz bitti ben bu lekelerle ugrasmaktan epilasyon işini halledemedim.. ben tavsiye etmiyorum..

neyi tavsiyeetmiyosun bacağa iğneliyi mi yoksa DEAL MARKA KREMıN ıÇıNE ARAB KIZI KREMı VE DE BıRAZ TROSYD MARKA MANTAR KREMı KARIŞTIRIB bunu mu

Senin yaptirdigini uç yıl önce yaptırdım. Bende hala silim haldede olsa leke var. Baya bir tedavi oldum, şimdi inşallah doğumdan sonra da lazere başlayacağız. Lazerle leke tedavisi. Doktorum Nişantaşı'nda Prof Gönül Ergenekon
, bir numaradir.

ama memnun kalanlar siz nerde yaptırdınız ki iz kaldı,
güneşe filan mı çıktınız neden oldu acab?cildiniz mi çok kuru
kimyasal peeling geçiremiyomu

Salaklik ettim diyelim.. Yüzüme.yüzümün elmacik kemiği yerinde silik lekeler var. Hamilelik nedeniyle şimdi kizardilar. Ama bu doğal, yani hamilelikte kizarmasi. Bana mikrodermabrazyonla vitamin küru yapıldı. Baya hafifledi ama var. Bu da beni Cook üzüyor kafama takiyorum çok. Hamilelikte su an ara verdik. Sonra yine hayirlisiyla inşallah bu sefer lazer yapacak. Lazerle gecer diyor. Bu kadın hiç bir seye kesin demez, ama buna gecer diyor. Ben de şimdi hem saglikla dogum yapmak ve ardından da lazere gitmek için aylari sayiyorum, günlerin hızlı geçmesini diliyorum hayirlisiyla.

Salaklik ettim diyelim.. Yüzüme.yüzümün elmacik kemiği yerinde silik lekeler var. Hamilelik nedeniyle şimdi kizardilar. Ama bu doğal, yani hamilelikte kizarmasi. Bana mikrodermabrazyonla vitamin küru yapıldı. Baya hafifledi ama var. Bu da beni Cook üzüyor kafama takiyorum çok. Hamilelikte su an ara verdik. Sonra yine hayirlisiyla inşallah bu sefer lazer yapacak. Lazerle gecer diyor. Bu kadın hiç bir seye kesin demez, ama buna gecer diyor. Ben de şimdi hem saglikla dogum yapmak ve ardından da lazere gitmek için aylari sayiyorum, günlerin hızlı geçmesini diliyorum hayirlisiyla.

canım nasıl tedavi oldun neler uyguladın? bahsettiğin vitamin kürünü nerde yaptırdın? bi de doktorunun lazerle tedavi fiyatı nedir? bende kurtulmak istiyorum bu lekelerden ya rezil oldu bacagım:2:

X