Medipol Hastanesi Sema Hanm Leyla Hanm??

SiBeL

oğlum ve kızım herşeyim
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
516
9
merhaba arkadaşlar,

medipol hastanesi şükriye leyla altuntaş mı yoksa sema ovalı'mı, bu hastaneye gideceğim artık hangisini tavsiye edersiniz arkadaşlar?

Canım ben Leyla hanıma gidiyorum çokta memnunum tavsiye ederim.

yengelerım ve bır arkadasım sema hanımda dogum yapmasına ragmen daha hamıle bıle degılken allahım benı sema hanımda dogum yaptırmak zorunda bırakma yarabbım dıye cok dua ettım
hamılelıgımde leyla hanımı tanıdım dogumumu bıle yaptım ve cok dogru bır karar verdıgımı dusunuyorum

sema hanım evet profesyonel ama dogum olayını bır ıs olarak goruyor maalesef
annelık hassasıyetı onun ıcın cok sıradan bana gore

yıne dogum yapsam yıne leyla hanıma gıderım
zıra tanıdıgım bıldıgım herkesı de kendısıne yonlendırıyorum herkes faydalanabılsın dıye

dsc04446e.jpg

tabiki sema ovalı
bu fıstığı o doğurttu

ilginize teşekkür ederim arkadaşlar, arkadaşımın tavsiyesi üzerine medical park göztepe, mehtap yazıcıoğluna geçtim.memnun kaldım.inşallah hep böyle devam eder..
herkes için hayırlısı arkadaşlar :ecrin_bebek:

merhaba arkadaşlar 1.5 aylık hamileyim ben. sema ovalı hakkında daha detaylı bilgi verir misiniz hep sezeryan mi yapıyor neden yorum yapan arkadaşların çoğu sezeryanli normal doğuma önem vermiyor mu? acil cevaplarsanız çok sevinirim....

Son düzenleme:
Benim ablam Sema Hanımın hastası, şu an 8.ayında. Evet Sema Hanım yapı olarak soğuk birisi, ama teşhişleri mükemmel diyebilirim, işini gerçekten çok iyi yapan bir doktor.
Ablamın dediğine göre özel bir durum yoksa Sema Hanım kesinlikle normal doğum yaptırıyormuş hastalarına.

Ben leyla hn'a gidiyorum.
Çok iyi,yardımcı ve güleryüzlü bir doktor.
1 ay sonra doğumum bakalım doğumu nasıl yaşayacağız:)

çok tşkler boncukboncuk bilgilendirdiğin için. sema hanım dan randevu aldım bakalım artık hayırlısı 8 eylüle kadar doluymuş malesef :-( bekleyeceğiz artık inşallah

Medipol'de Bahar Çağlar var arkadaşlar. Gebelik takibimi o yapıyor.36. haftadayım.Cesaretlendirici ve güven veren bir yapısı var doktorumun. Normal doğum istiyorum özellikle oda beni bu konuda sürekli destekliyor ve cesaretlendiriyor. En önemlisi her ihtimal, benimle paylaşıyor. Son kontrolüm dündü ve normal doğumu riske etmemem için biraz daha fazla dinlenmem gerektiğini ve daha çok su içmem gerektiğini söyledi. Suyum yeterli fakat sınıra yaklaşmak üzereymiş.

Medipol'ün tüm kadın doğumcuları hakkında hep olumlu yorumlar duydum ve okudum şimdiye kadar.
Hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin yaradan.

medipolde tavsiyeler üzerine sema hanıma gittim hamileliğimde herşeyin normal olduğunu söyledi. Tatile gidiyorduk denize havuza girebilir miyim dedim tabi girersin hatta yüzmek iyidir dedi. sonra normal kontrol zamanımı tatili dolayısıyla daha ileri bir tarihe salladı ve ben bu arada erken doğum yaptım bebeğimi kaybettim. Doğuma gittiğimde sema hanım tatilde olduğu için doğuma seval pata girdi. Her yönüyle mükemmel bir doktor. Şuan ikinci bebeğime hamileyim yine seval pataya gidiyorum giderken de sanki kadın doğumdan çok bir psikoloğa gidiyormuşum gibi hissediyorum herekese tavsiye ederim...

ilk hamile kaldığımda bir hastanede düşük olayı yaşadım ve Medipol hastanesinde çalışmakta olan Dr. Sema OVALI yı çevremizde bulanan insanların tavsiyesiyle tercih ettim. Kendisi 2. hamilelikte başından beri takip ederken yine düşük olayı yaşadım ve Dr. hanımın bu konudaki tek yorumu şu idi: '' herşey Allahtan, bir daha deneyin.'' tamam herşey Allahtan ama bunun bir nedeni olmalı diye sorduğumuzda nedeni olamaz senin herşeyin normal, anormal bi durumun olsa ben bunu görürüm, herkeze olur böyle şeyler cevabını aldım, 3. kez hamile kaldığımda netice yine aynı ve yine düşük. Dr. hanımın bu seferki yorumu ise şöyle idi: '' Ah canııım çok yıprandın sen''
Dr. hanım tahlil yapsak nedenini araştırsak diye sorduğumda, tabi yapmak lazım, bakmak lazım cevabını aldık,
Kendi araştırmalarımızla öğrendiğimiz HSG(rahim filmi) çektirmemiz gerektiğini sorduğumuzda, rahimde bir bozukluk yok, olsa ben görürüm diyerek gerek yok dedi.
şu unutulmamalıdırki sorunsuz gebelikte her dr. başarılıdır, önemli olan sorun yaşandığı an araştırma yoluna gitmek veya daha uzman kişilere yönlendirmektir, ama sema hanım bunları yapmak yerine biz kendisini bırakmamış olsa idik, ‘’tekrar deneyin tekrar deneyin’’ gibi saçma sapan sözler üretmekle uğraşıyor olacaktı.
Sonuçta bu konuda çok uzmanlaşmış bir doktora gittik, HSG çektirdiğimde rahimde T uterus (T şeklinde rahim) çıktı. Düşüklerin sebebi tamami ile bundan ve bunun tek tedavisinin histeroskopi ameliyetı olduğunu öğrendik, ameliyatımı başarılı bir şekilde oldum. Ve sorunum kalmadı.
Sema ovalı hanım sayesinde 3 düşük olayı ve inanılmaz psikolojik sorunlar yaşadım. Böyle sorunlarla karşılaşan insanlara tavsiyem, bu konuda en iyiyi bulmalarıdır.

ben gitmiyorum ama cevremdekilerin hepsi SEMA hanimin hastasi.. su ana kadar hepsi cok memnun kaldilar..hayirli dogumlar arkadaslar

Arkadaşımın yengesi Sema Hanımda doğum yaptı. 4600 gr çocuğu zorla normal doğum yaptırdı üstelik suni sancıyla. kız bir ay kendine gelemedi içi dışı dikiş mahvoldu. bi de o dikişler sonra patladı tekrar ameliyata aldılar. doktor bebeğin bu kadar iri olacağını tahmin edememişmiş. nasıl baktıysa artık. ben medipolle ilgili de çok olumlu düşünmüyorum açıkçası. ama tabi herkesin doktoruyla ilişkisi ayrıdır birinin iyi dediği ötekine kötü gelebilir. herkesi hayırlısıyla allah kurtarsın..

Medipol'de Bahar Çağlar var arkadaşlar. Gebelik takibimi o yapıyor.36. haftadayım.Cesaretlendirici ve güven veren bir yapısı var doktorumun. Normal doğum istiyorum özellikle oda beni bu konuda sürekli destekliyor ve cesaretlendiriyor. En önemlisi her ihtimal, benimle paylaşıyor. Son kontrolüm dündü ve normal doğumu riske etmemem için biraz daha fazla dinlenmem gerektiğini ve daha çok su içmem gerektiğini söyledi. Suyum yeterli fakat sınıra yaklaşmak üzereymiş.

Medipol'ün tüm kadın doğumcuları hakkında hep olumlu yorumlar duydum ve okudum şimdiye kadar.
Hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin yaradan.

ecan, bende bir kere kontrole gittim bahar çağlara, bu aralar hamile kalmayı düşünüyorum, sence bahar hanıma gitmeye devam etmelimiyim. kafamı karıstıran diger doktorların randevularının cok dolu olmasına ragmen bahar hanımın randevularının boş olması

merhaba arkadaşlar
bende 30haftalık hamileyim bu haftada doktor değiştirmek zorunda kaldım medipolde sema hanım hakan bey ve leyla hanımı çok metettiler ama onların randevuları dolu hatta leyla hanım ve hakan beyin gebelik takibi almadığını söylediler.bahar hanıma yer vardı ona gittim.bahar hanıma giden varsa bilgi verebilir mi?diğerleribu kadar yoğunken bu doktorun boş olması ürkütücü geldi mirmirmirmir

merhaba arkadaşlar
bende 30haftalık hamileyim bu haftada doktor değiştirmek zorunda kaldım medipolde sema hanım hakan bey ve leyla hanımı çok metettiler ama onların randevuları dolu hatta leyla hanım ve hakan beyin gebelik takibi almadığını söylediler.bahar hanıma yer vardı ona gittim.bahar hanıma giden varsa bilgi verebilir mi?diğerleribu kadar yoğunken bu doktorun boş olması ürkütücü geldi mirmirmirmir

Merhaba,
Ben de 27.haftadayım ve henüz hastaneye karar veremedim normalde Hisar hastanesine gidiyorum ama doğum orada çok pahalı medipolde Leyla hanımın çok iyi olduğunu duymuştum ben de geçen hafta aradım randevuları dolu ancak ben bu yoğunluğu şuna bağlıyorum sanırım Leyla Hanım infertilite(kısırlık) konusunda da çok iyi olduğu için takipte çok hastası var yani yoğunluğu az olan doktorlar kötü olduğu için değil de uzmanlık alanları farklı olduğu için olabilir diye düşündüm.
Hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın inşş!:Saruboceq:

ben Sema hanımda karar verdim ve yaptım doğumumu bebeğimi sağlıklı bir şekilde kucağıma aldım. arkadaşlar gerçekten işinin ehli bir doktor Sema hanım normal doğum için epey bir uğrAştı. hiç düşünmeden sema hanım ı tercih edebileceğiniz bir doktor.hepimiz bebeklerimizi hayırlı ve wsağlıklı bir şekilde büyütelim inşallah...

X