Ne olur bir fikir verin :(kendimi yalnız hissediyorum

kemancxix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2007
348
0
arkadaşlar mrb.bugün nihak tarihimizi ve evimizin eşyalarını aldık.kısmetse 6 haziranda bende evli olacam.nişanlım ağzımın içine bakıyor çok fazla düşkün bana ve çokk mutlu...ama ben kendimi bi kaç gündür tanıyamıyorum.herşeyimiz hazır herşey yolunda..AMA BEN HERŞEYDEN Bİ ANDA SOĞUDUM..bu normalmidir aca.benim gibi hissedenler varmı aranızda.nişanlımın öpmesinden bile bugün çekinir oldum.gözüm bişey görmüo ve çok gerginim..aslında mutluyum.ama amlayın nolur.bi fikirlütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
senağlamasenağlama

senı rahatsız eden bıseymı oldu ki bıranda soğudun..ölç bıraz daha zamanın var düşün üzme kendını

canim olabilir bende de olmustu inan ben mi evleniyorum kimin dugunu hazirligi yapiliyor diye
bir ara kafam karismisti seni seven bir nisanlin var diyorsun
ne olduda bir anda boyle dusunmeye basladin?

ne olduğunu bende bilmiyorum.somut bişey yok tam olarak.onun herşeyini karakterini seviorum fakat tipini beğensemde tam istediğim gibiolmadını sölim size.fakat benim için dış görünüş değil insanın içi önemli.o yüzden fazla önem vermedim bu konuya.acaba fazla ilgi ve herşeyin bukadar hızlı olması mı beni bunalttı yoksa tipimi.çözemedim gitti.vallahi çıldıaracm.şuan bennim göklerde olmam lazımdı.ne nankörüm.ne manyağım ben:KK43:

ablamda haziranda evlendi ve ondada düğüne 1 hafta kala aşırı sinir stres sıkıntı ve tamam ben vazgeçtimm demeler oluyordu en ufak tartışmada ( düşün 9 yıldır birliktelerdi) sürekli tartışır oldu eniştemle..sanırım bu sorumluluk alıcağından yaşantının değişmesinden baba evinden çıkma stresinden kaynaklanıyor.. şuan ablam okadar mutluki o anki düşüncelerini konuşuyouzda nasılda gülüyor anlatamma stres vardı belinay diyor herşey sanki biyanda omuzuma çöktü ağırlık geldi koşturmacalar bunaltmıştı demişti... UMARIM SENDEDE GEÇİCİ BİR DÖNEM OLUR GÜZELİM MUTLULUKLAR DİLİYORUMM LÜTFEN BU GÜZEL GÜNLERİN TADINI ÇIKAR BİRDAHA YAŞİYAMİCAKSIN BU GÜNLERİ BU KOŞUŞTURMACALARI

belinaycım çok tşk ederim.umarım bendede dediğin gibi olur.acaba dediğin gibi bende bukadar evlililik meraklısı iken işciddiye binince evlilktenmi korkuyorum.

Canım sen sorumluluk almaktan korkuyorsun ve ailenden ayrı olucağına biraz içerledin baba evinden çıkıcağını düşünüyorsun, yapabilirmiyim korkusu var , evliliği yürütebilirmiyim korkusu var ve acaba eş olabilecek birimi hayatımdaki kişi diye düşünmeye başladın ve çok evlenmek istiyordun ama gün yaklaştıkça sahiden evleniyorum ben demeye başladın telaş aldı seni yanılıyormuyum? Eklemek istediklerin varsasede ekle ?

Canım sen sorumluluk almaktan korkuyorsun ve ailenden ayrı olucağına biraz içerledin baba evinden çıkıcağını düşünüyorsun, yapabilirmiyim korkusu var , evliliği yürütebilirmiyim korkusu var ve acaba eş olabilecek birimi hayatımdaki kişi diye düşünmeye başladın ve çok evlenmek istiyordun ama gün yaklaştıkça sahiden evleniyorum ben demeye başladın telaş aldı seni yanılıyormuyum? Eklemek istediklerin varsasede ekle ?

evet canım ya tabi bunların etkiside var ciddi ciidi ben evleniyorum ya hala inanamıyorum..çok garip bi duygu.çünkü çokönemli bi karrar çok kutsal bir yol...tipi dediysemde nişanlım 183 boyunda ince hoş biri.tek sorun ben esmer severdim.bu açık tenli baya okadar.ama bunu ilk zamanlar göz ardı edemiyordum ama karakterine yüreğine aşık olunca herşey vızgeldi.şimdide tipi değildir dim beni soğutan.sanırım evliliktwn korktum ben

çoğu insanda düğün yaklaştıkça duygu karışıklığı oluyor. sonuçta kendine ait hayat kuruyorsun. acaba lar geliyor insanın aklına. ama geçer. birz kendine zaman ver. dilerim mutlu olursun.

evet canım bazı gelinler depresyona bile giriyorlarmış. bende o dönem çok gergindim. hatta senden daha kötü ne gelinlik ne saç makyaj hiç birşeye özenmedim. ve çevremde benim ruh halimden anlayabilen kimse olmamıştı herkes bana kapris yaptı. ben düğün günü kuaföre tek gittim düşünebiliyormusun çünkü efendim kuzenlerimin istediği kuaföre gitmedim diye... çok ağırıma gitmişti. eşimle evlenmeyi çok istememe rağmen bi başkasının düğününe gider gibiydim....

hiiiiççç kafana takma evlilik stresindendir.ben ilk uyandığım sabah bu yanımda yatan adamda kim diye düşünmüştüm.düşünsene kaç yıldır yanlız yatıyosun herşey 1 güne odaklanıyo.sabah gözlerini açtığında bi bakıyosunki yanında bi adam yatıyo.hatta buna alışmam biraz zaman almıştı.bunlar tatlı telaşeler keyfini çıkarmaya bak bence

çok saollll yaaaa.geçiceni düşünüyorum
nişanlımı gerçekten çok seviyorum kafama taktığım tek şey tipi gözüme batmaya başladııııııııı

Ya sanırım bu evlenecek olan genç kızların hepsinde var,bende nişanlımı çok seviyorum ama 2,5 ayımız kaldı düğüne,allaha şükür herşey yolunda ama nedense bende de acaip bi sinir stres var,nişanlım da anlayışlı biri ama bazen onu çok mu kırıyorum diye düşündüğüm de oluyor,sanırım rahatlığın yerini stresin almasının bir sebebi bu,bir de aileden ayrılıyoruz kolay değil...Allah hepimize yardım etsin,hep mutlu olalım inşallah...Geçici bir durum bu o yüzden içim rahat,umutlu ve mutlu olalım kızlar....

ah be güzelim ne yakışıklılar gördüük gül gül öldüüükk öle değilmii :roflol: eğer yüreği iyiyse özünde iyi bi insansa dürüstse seni seviyosa tipine falan hiç takılma,senin tipin olur ama karakteri kötü olur ölesi daha mı iyi olurdu, sakın tipi takma kafana,evlilikte en sonda gelen maddelerden biridir bence tip.tabi yüzüne bakılmayacak bi tip olmasın da :eek: yinede yüzdeyüz tipim diyemesende belliki seni seviyo sana değer veriyo,üstelik de boylu poslu anlatışına bakılırsa,tipsiz de deil kanımca.evlilikte en önemli değerler sevgi saygı,tip son sıralarda gelir,bence evlilik öncesi stresi yaşıyorsun bu çok normal senin sorunun tipiyle deil bence mutluluklar dilerim sana canım a.s.

X