kanaması olupta gebeliği devam eden arkadaşlar

seydahancer

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
547
1
46
merhabalar ben 5+5 günlük hamileyim dün gece azda olsa kanamam oldu doktora gittik düşük tehdidi dedi ve serum verdi daha sonra tüp bebek doktorumu aradım tüp bebekte bu tür kanamalar normalmiş sizde yaşadınızmı bu tür sorunları birde kesem 14 mm ama içerisinde bebek gözükmedi sizin bebekleriniz ne zaman gözüktü?

:nazar: selam canım... bebeğinin görünmemesi normal henüz... 1 hafta sonra görünür inş..bu arada bende düşük tehlikesi nedeniyle 1 aydır yatıyorum malesef... şükür ki bebeğim iyi... inş. sonuna kadar gideriz...bebeklerimize kavuşuruz...yatak istirahati yapıyorum ve bir iki ilaç kullanıyorum...sende yataktan çıkma canım benim...sevgiler... :1hug:

teşekkürler içimi rahatlattın bende folik asit ve progestan kullanıyorum fitil seninde kanaman olmuşmuydu cnm

evet kanamam oldu.. hemde kırmızı idi :1no2: ...bende folikasit ,gunde 3 adet progestan,3 günde 1 proluton depot iğne ve günde 1 ecopirin(bebek aspirini) kullanıyorum...benim crinone jel artık sona erdi.. 10 haftayı geçtin dıye... dinlenmek önemli unutma canım... yerimseniben

Canım bende 5+3 günlükken kanamam oldu bana dondurulmuşlar transfer edilmişti.hemen doktoruma gittim çok şükür kesemi ve bebişimi gördüm çok rahatladım.Şimdi 6+4 günlük önümüzdeki haftakalp atışları için gidicem.bende folik asit,,jel ve estrofem kullanıyorum.

Canım bende 5+3 günlükken kanamam oldu bana dondurulmuşlar transfer edilmişti.hemen doktoruma gittim çok şükür kesemi ve bebişimi gördüm çok rahatladım.Şimdi 6+4 günlük önümüzdeki haftakalp atışları için gidicem.bende folik asit,,jel ve estrofem kullanıyorum.

Bende 7+4 hamileyim.Benim de aynen senin gibi dondurlmuş 3 embriyomun ikisi tuttu çok şükür.Transferi beklerkenden tut,geçen haftaya kadar koyu renkli lekelenmelerim hep oluyordu.Ben 5+3 te gebelik kesesini veiki bebeğin de kalp atışlarını gördük.Bazı gebeliklerde erken bazılarında biraz daha geç allınabiliyormuş görüntü.Ben hala Progestana devam ediyorum 3x2 olarak,estrofem,estraderm kullanıorum:kahve:..

merhabalar ben 5+5 günlük hamileyim dün gece azda olsa kanamam oldu doktora gittik düşük tehdidi dedi ve serum verdi daha sonra tüp bebek doktorumu aradım tüp bebekte bu tür kanamalar normalmiş sizde yaşadınızmı bu tür sorunları birde kesem 14 mm ama içerisinde bebek gözükmedi sizin bebekleriniz ne zaman gözüktü?

Öncelikle geçmiş olsun arkaşdaşım.Ben de transfer sonuunu beklerken bile bu kahverengi lekelenmeler yaşadım.En son zamanlarda hafif hafif pembe renkli akıntılarım dahi oldu.Tedavin mikroenj. yöntemi ile olduysa bizim bu sürecimizi en iyi yine kendi dr larımız anlaybiliyor.Yani bir başka kadın doğumcuya göre bu kanamalar düşük sebebi olarak yorumlanabiliyorken tüp bebk dr ları bu işe çok normal yaklaşıyorlar ki,bu gerçekten böyle.Ben de şuan 7+4 ikizlere hamileyim ama geçen haftaya kadar hep lekelenmelerim oldu,sorun yok,sakin ol inşallah.Ayrıca bebekleri 5+3 te gördük,hatta kalp atışlarını bile aldık.Bu görüntü ve kalp atışı alınması kişiye göfrfe değişebiliyormuş,erken yada geç yani.Sabırla bekle,bebeğin seninledir inanıyorum a.s.

slm arkadaşlar bende 4. tüp bebgi denedim 12.günü sonuç 377 çıktı 2 gün önce az kanamam oldu şimdi sarı oldu anlamadım düşüyomu acaba bana yardım edin:çok üzgünüm:

yok canım ya o bende de oldu hemde sarı marı değildi valla bildiğin kan kırmızısı rengındeydı sıkma canını bişey olmaz allahın izniyle dinlen ve bol su iç sırt üstü yat gerekırse doktorunu ara fitil verebılır progestan

benimde 12.gün değerim 377 idi. 5+4 günlük iken 3-4 saat boyunca çok kötü kanama geçirdim. hatta üç tane pıhtı düşürdüm. ama doktora gittiğimizde iki tane kese hala yerinde duruyordu. fakat doktor keselerin çevresi kan dolu, büyük ihtimalle düşük olur dedi. şuan 6+4 oldum. kanama yok ama sürekli k.rengi akıntı geliyor. ve ben sürekli yataktayım. umarım birşey olmaz.

X