İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran Sevgilisi, Eşi İkizler Burcu Olanlar

hayatımda ikizler burcu kadar dönek bir burç görmedim . erkekleri için söylüyorum . yani asla olmaz dediği şeyi yarın yaptığını görürseniz hiç şaşırmayın . birde acayip egoisttirler . egosunu sarstıysanız sizi düşman ilan eder küser falan kendi kendine .. böle çocuk gibi tipler . ama acayip komiktirler buda iyi yanı . ama kötü huyları aha çok olduğu için iyi huylarını kapatır ..

aynen benim sewgilim de 2zler we fecii dengesiz burcunun bütün özelliklerini nasıl gösterebiliyor şaşıp şaşıp kalıyorum....
şu an ayrıyız ama yapıp yapıp pişman olmak ikizler burcunun özelliği,ben de bekliyorum bir umut :KK70:

:) Evet ikizler erkeğinin tipik özelliği yapıp pişman olması ama bari pişman oluyorlar, diğerleri pişman bile olmuyor :))

hayatımda ikizler burcu kadar dönek bir burç görmedim . erkekleri için söylüyorum . yani asla olmaz dediği şeyi yarın yaptığını görürseniz hiç şaşırmayın . birde acayip egoisttirler . egosunu sarstıysanız sizi düşman ilan eder küser falan kendi kendine .. böle çocuk gibi tipler . ama acayip komiktirler buda iyi yanı . ama kötü huyları aha çok olduğu için iyi huylarını kapatır ..

:)) evet hemen küserler

ayarsız bu ikizler erkekleri 4 senedir sevmesem 1 gün kahrı çekilmez akşam arar yarın şöyle yapalım
böyle yapalım yok seni çok özledim aşkım balım sabah kalkar buluşuruz
yok her yerim ağrıyo yok içimde bi sıkıntı var napsak ne etsek orayamı gitsek ay bilmiyorum
ömrümü yedi bu adam benim 4 senede ama genede o
aşk böle bişi herhalde :))))))))))))

Gelgitleri çoktur gerçekten ama iyi insanlar :))

Nısanlımda ikizler. Cok çabuk parlayan sonra puf dıye sönen,fazla kararsızlılları olan ( mesela gel tatlım şuraya girelim der ben o dükkana bı ayağımı doların diger ayağımı sokarken vazgeçtim der ) uyuz olurum, cok esprili, bıraz dengesiz. Kıskanç sahıplenıcı. Cok zeki dikkatli olunması gerekn burç. Ama benım ıcın en guzel burç :)))))

Benim nişanlımda ikizler burcu ve yükselenide ikizler :) tam bir ikizler yani anlıycağınız.
Sürekli onun istediği şeyler olsun ister,Hep kendisini haklı görür haksızda olsa haklı çıkartır,çok hazır cevaptırlar hayatta altta kalmazlar yani en azından ben şimdiye kadar altta kaldığını görmedim :KK70: haksızken bile haklı olup trip atar günlerce bizde roller biraz değişik ben erkeğim o bayan sanki :KK70: kendilerini beğenirler sürekli kendileriyle yetenekleriyle övünürler,hisleri çok kuvvetlidir bunu test edip onayladım :) veee gelelim en önemli konuya çok iyi yalan söylerler FAKAT eğer karşısındaki kişiyi seviyorsa değer veriyorsa ve kaybetmekten korkuyorsa söylediği yalanları en ufak boyutlara indirger beyaz yalanlar diyelim biz bunlara hatta yalan söyleyemez sevdiği kişiye çünkü kendini ele verir bir şekilde :) neye kızıcakları belli olmaz çok mutluyken bir anda sinir küpü olabilirler, çok fazla zekidirler karşısındakinin zihnini okurlar neredeyse tabi bu birazda karşısındakini tanımaya bağlı. Birde en nefret ettiğim davranışları çok fazla meraklıdırlar ama herşeye karşı sürekli etrafı incelerler kim ne giymiş falan gibi yani. FAzlasıyla sivri dillidirler hiç çekinmeden herşeyi söylerler karşısındakini kırmak umurlarında olmaz. Sinirlendiklerinde ağır sözler sarf edebilirler ama hatalarını anlayıp özür dilemesinide bilirler. Bazı arkadaşlar romantik değiller demiş bilemem ama benim nişanlım oldukça romantiktir süpriz yapmaya bayılır aksine aslan kadını olarak ben romantik hiç değilimdir öyle aşk sözleri falan söyleyemem kolay kolay. Anlıayacağınız bir ikizler erkeği çok fazla sabır gerektirir eğer o sabır bende var diyorsanız neden olmasın :) Ben bir aslan kadını olarak hayatımda böyle bir erkek çeşidi daha tanımadım diyorum.. Ve son olarak ikizler erkekleri bağımlılık yaparlar çünkü tam bir muammadırlar sürekli çözmek için uğraşırsınız uğraştıkçaa sizi içine çeker bi bakmışsınız kaybolmuşsunuzzz :)
:KK52:

Tam beni anlatmışsın yalnız olmadığıma o kadar sevindim ki ben aslanım sevgilim ikizler çevremde bana Allah sana peygamber sabrı vermiş diyorlar :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ikizler burcu son derece zeki , espirili, ailesine düşkün eğlenceli bir burçtur.
Bakmayın söylenenlere...

Ben bunu bir yay olarak söylüyorum :KK51:

Bi aslan burcuyum erkek arkadasım ikizler tam biz bu ya :)
Aslında şanslıyız aslan yonetıcı ıkzler dengesz :)
Dengeyı kuran aslan yorucu ama tatlı sabır dıye haykırın ve sesszce ıkızlerın yanında kıvrılın uyuyun aslanlar :KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tam beni anlatmışsın yalnız olmadığıma o kadar sevindim ki ben aslanım sevgilim ikizler çevremde bana Allah sana peygamber sabrı vermiş diyorlar :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah sabırlar versin :)))) Benim 4 yıldır başımda bu tatlı bela :KK4:

nişanlımın umursamazlığı ve boşvermişliği dısında ha birde ben konusurken benı bazen dinlemıyor yada ben bıse anlatrken o alakasız seyler söyluyor :KK50: bunun dısında bı sıkıntısını görmedim kendisi dengesiz değil :KK16:

benimkinin yükselenide ikizler her saniye çıldırtma yeteneğine sahip bazen farklı bi dünyada yaşıyor diye düşünüyorum :KK70:

nişanlımın umursamazlığı ve boşvermişliği dısında ha birde ben konusurken benı bazen dinlemıyor yada ben bıse anlatrken o alakasız seyler söyluyor :KK50: bunun dısında bı sıkıntısını görmedim kendisi dengesiz değil :KK16:
Ayyyyy ben ilk cümlede kendimi gördüm resmen benim de hayatım umursamazlıktan boşvermişlikten ibaret hahah. Kız erkek aynı demek ikizler

Ayyyyy ben ilk cümlede kendimi gördüm resmen benim de hayatım umursamazlıktan boşvermişlikten ibaret hahah. Kız erkek aynı demek ikizler
aynen iyiliğine çok iyi ama umursamaz degısmeyede niyeti yok simdi ben naptım diyo hep hahahaha

Şu yorumları okumasam eşimin burcundan şüphe ederim. Ama adamın doğum belgesini saklamislar ve doğum saati bile yazıyor. Yükselen de kova. Eşim evcimendir evine çok bağlıdır evden çıkmaz hossohbettir çok sevimlidir :) y alanını hiç yakaladım hiçte suphelenmedim. Ailesini sever ama bağımlı değildir. Hatta ben kalk gidelim demesem aklına gelmez. Tek kusuru biraz tembel :KK70: Burçların ziyade yaradilis ve aile terbiyesi de önemli bence.

X