En kolay göğüs küçültme yöntemi

rima77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
59
0
36
kizlar hem kolay hemde sabir isteyen bir is
hergun yapmaniz gerekiyor bende cok ise yaradi.her gun yatmadan once veya ne zaman isterseniz goguslerinize normal sicaklikta su dokuyorsunuz daha sonra sabunu iyice goguslerinizde gezdiriyorsunuz iyice yayilsin sonra guzelce masaj yapiyorsunuz goguslerinize tekrar yikiiyorsunuz bol bol sicak su dokuyorsunuz 1-2 defa tekrarliyorsunuz.bunu hergun yaparsaniz daha cabuk sonuc alirsiniz bana gore kolay bir yontem umarim sizdede ise yarar...

sıcak su sarkıtıyo soğuk su işe yarıyor diolardı:KK43:

canim sarkitma konusunda pek bir bilgim yok ama sadece kucultuyor o kadar bende sarkma falan yapmadi...

dustayken gögüslere bi sıcak bi soguk su tutarsan o da gögüsleri sıkılastırırmıs diye duymustum bende

kaç gün boyunca bu işlemi yapınca sonuç aldın cnm bnde denemek istiorum benimkilerde çok büyük:KK43:

her dusa girdigimde yapıyodm ama genelde yazın yapıyorum cünkü kısın soguk suya dayanmak zor oluyo küçülsün diye degilde sıkılasıp daha diri görünsün diye yapıyorm işede yarıyo ama bende simdi gögüslerime strec bant sarıp kosmayı denicem bakalm :)

valla bnm bildiğim soğuk su ve bende işe yarıo...soğuk suyla göbeğe bacaklara ve göğüse masaj yaparsanız sıkılaşır ve dirilerşir.selülite de iyi gelio....kışın banyodan çıkarken tutup çıkıom...yazın sadece soğuk suyla yıkanıorum daha diri

Banyoda deneyin Su hızlı şekilde gelirse Kan akışını hızlandırır Ve yağları yakar :)
buda her bölgede işe yarar sadece göğüsler de değil . .
Örneğin göbek :)

arkdaşlar benim sol göğsüm sağ göğsüme göre 1 beden fark ediyor acba 7 aylık bebeğim var emzirme bitince göğsüm küçülürmü sadece o ğösümü emiyor ne olur yardımcı olun?

emzirmeyle alakası yoktur
zaten farkederseniz herkesin bir göğsü bir göğsüne göre ya küçüktür ya büyük :))
azcık :)

yaa ben 17 yaşındayım sağ göğsüm sol göğsümden bi beden daha büyük sütyen alırken hep büyük görğsüme göre alıyorum ve bişey giydğimdee acaip belli oluyo.büyük böle emzirmişimdee sarkmış gibi duruyoo biraz da .bn onu küçültmek ve dikleştrmk isityorum nasıl yapabilrim doğal yöntemlerlee

yaa ben hiçbişey anlamadım.konu sıcak su ile açılmış soğuk su ile devam etmiş.sıcak su küçültüyor mu şimdi? zaten her göğüs küçültme konusuna göğüs büyütme konusu karışıyor başlık amacından sapıyor.ben de göğüs küçültmek isteyenlerdenim ve lütfen biri açıklık getirebilir mi sıcak mı soğuk mu?

işe yarıomu peki ya ablamınkiler çok büyükk küçültmek istio:KK70: grçktenn küçültosa aplamaa söliiymm sevinsinn baree:emir_bebek: amaa banaa sorarrsanız büüykk göğüs dahaa güsel pence

Sıcak su nasıl yağ yakar ya...

Benim bildiğim soğuk su o.

X