Ksa srede etkili olacak bir yntem

yaaa ama bu haksızlık bız aylarca ezıyet cekıyoruz masajlar tadı kotu yıyecekler ıcıyoruz kı azıcık buyusun dıye sızde olan seyı ıstemıyosunuz olmayanlara verın barı hihoyyyt dum duz olmasındansa bence 90 cok daha ıyı ınsan olmayınca cok daha fazla utanıyo senağlama

rejene diye bi krem varmış bendede ergenlikteki büyümeyle çatlaklar oluştu hem bu çatlakları gidermek hemde küçüklmesini sağlarmıki kullanan varmı acı veriyor acıyor hep ağır olduklarından doktor yokmu burda

Bende bu sıkıntıyı çektim o yaşlarda hep küçük gösteren istemediğim şeyleri giydim
aslında şimdiden büyük sayılmam :)
18 yaşındayım
8 kilo verdim küçüldüler ama bana göre hala büyükler :)
Bikinide sorun cidden bulamıyodum ve yarım bikiniler giymek zorund kalıyodum ve buda çok üzücü bi durum oluyordu :)
Titreşimli bel kemerini bende denedim ama kalbim sıkışmaya başlamıştı .. bence tehlikeli deneme :)
Zayıfsında kilo ver diyemem ameliyat yada göğüslere özel yapılan sporlar var benim halamın kızı baya bir küçültmüştü ben 2 hafta yaptım işe yaradımı anlamadım :)

canım ben 21 yasındayım ve aynı dertten bende yakınıyodum annemle babama 16-17 yasımdan beri baskı yapıyorum ameliyat için ama ilerde emziremezsin daha erken falan diyip durdular hep.. en sonunda ikna ettim ve doktora gittik ilerde emzirmemdede sorun olmıycağını ve çok gec kaldığımı boşuna bu kadar sene bu yukleri taşıdığımı söyledi..eğer durumun varsa anneni babanı al git sadece konusmak içinde olsa bı doktorla görüş yanlış hatırlamıyorsam 15 yaşında hastası olduğunu söylemişti doktorum...tabi çok aşırı büyüklükte olması lazım 16 yasında ameliyat olman için onun dışında yapmayabilirler ama yinede bi konusmakta fayda var..seni çok ii anlıyorum sadece bikini değil ne badi giyebiliyoruz ne gömlek, giysekte o ıgrenç bakıslar eksik olmuyo ustumuzden..olmazsa bı kac sene sık dişini tatlım ama sonra mutlaka ameliyat ol emzirme olayına falan takılma yani sen takılmasan bile ailen takılabilir bu konulara onlarada söyle artık tıp çok gelişti bu konuda sorun olmuyo.. sadece ufacık yapmıyolar çunku ne kadar küçülürse o kadar emzirme oranı düşüyo benim bir benden küçüldü o bile yetti....şimdi takmamaya çalış bi kac sene sonrasının hayalini kur bu günlerin geri gelmez iki sene daha dayan sonra kurtulursun dertlerinden ins:1hug:

rejene kremi işe yarayabilirmi kızlar toparlayıcı olarak şu doğum çatlaklarını yok eden rejene zaten hızlı büyümeden çatlaklar çıktı hem onlar gider hem küçüklür

slm kıslar bende aynı dertten muzdarıptım 75 dd takoodum 6 yıl once amelıyat oldum tawsıye ederım

merhabalar...ben 16 yaşındayım.göğüslerim yaşıma göre çok büyük.boyumda 160.çoğu zaman göğüslerim acıyo yani vücudum taşıyamıyor.ayrıca görüntü bakımındanda hiçte güzel değil.yaşım itibariyle ameliyat olma gibi bir ihtimalim olmadığı üzere göğüslerimin ufalmasını isterken aklıma zayıflatıcı bel kemerleri geldi.sizlere sorum hergün düzenli olarak bel kemeriyle göğüslerimi zayıflatmam sizce mümkünmüdür?mümkün ise yan etkileri olur mu?sarkmaya karşı bi takım kremler varsa bunlarla geçirilebilr mi?lütfen bu sorunuma çare bulabilir misiniz?gerçekten vericeğiniz bilgiler doğrultusunda bişe yapmak istiyorum.yardımcı olursanız dünyaları bana vermiş olacaksınız...cevbınızı bekliyorum...saygılarımla...:çok üzgünüm:

ya canım kilon 50 imiş, boyun 160, göğüs ölçünde 90!

doğru anladım dimi?

birincisi daha yaşın genç! sen omuz bölgeni, göğüs kaslarını vs çalıştırmalısın bence.

bel kemeri filan acaip tehlikeli bir şey! sakın ola ki deneme!

sarkmadan bahsetmişsin bir de, o kadar gençsin ki en mantıklısı snein önce bir doktora danışman, o çözüm bulamıyorsa- yada tavsiye veremiyorsa- bir spor hocasına/ fitness hocasına filan danış!

sakın ha sakın kafana göre birşey yapma.

bikinin altını farklı beden üstünü farklı beden al! ne bileyim. kafana da çok takma!

ideali 90 60 90 derler! havanı at!

lütfen bir uzmana sor ama!!!!

Küçük göğüslü olmaktansa büyük göğüslü olmayı tercih ederim ; ki öyleeyim :) yani 8o 85... Bence hiç bu kadar kafaya takmaya ve sağlığı tehlikeye atmaya gerek yok .. Çatlak giderici kremlerin incelmeye etkisi yok diye biliyorum ama yinede emin değilim :) Üst tarafı çalıştırıcak sporlar ile küçültmekte mümkün .. Etkili bir yol biliyorum istersen anlatabilirim :)

canım bence deneme.sonuçta elektrik dalgalarıyla çalışıyor o aletler.kalbine zarar verebilirsin

:eek:lmaz:
adı üzerinde bel için tek çözüm yolu ameliyat olmak bende aynı dertten muzdaripim bikini bulmakta çok zorlanıyorum ama ne yapayım ameliyat olmayıda düşünmüyorum

Bence şu aşamada bikini için küçük gösterici modelleri seçmekten başka çaren yok..

Yani revaçta olan modeller değil de, ufaltıcı modelleri seçmelisin..

İlerde de gerekirse ameliyat olursun..

Takma bu kadar canım:)

Öncelikle herkese merhaba. Uzun süredir burayı takip ediyordum ama yeni üye oldum.
Benim kız kardeşimde de aynı sorun var. Şu an 18 yaşında ama 95 beden sütyenler bile olmuyor. Kendine göre ne bir sütyen bulabiliyor ne de istediği kıyafeti giyebiliyor.Yakında düğünüm var. Kardeşime bir elbise bulabilmek için kaç saat dolaştık, kaç elbise denedik bilemezsiniz. Üstelik çoğuna göğsü sığmıyor, fermuarlar kapanmıyor. İnanın çok üzülüyorum onun için. Ailem ameliyat olmasına izin vermez. Şimdilik sıkılaştırıcı etkili kremleri kullansın diyorum. Örneğin Nivea My Silhouette var evde, onu kullanabilir. Hiç böyle birşey deneyen oldu mu aranızda?

Kızlar sakın o titireşimli aletleri göğüs bölgenizde kullanmayın, kalp ritminizle oynarsınız. :eek:lmaz:

16 yaş için şuanda senin yapabileceğin tek şey spor... Spor yaap ki ileride sarkma olmasın, malum büyük göğüsler kolayca sarkar. Şuan sana garip görünüyor ama yaşın ilerledikçe vucudun gelişmesini tamamladıkça daha düzgün bi şekle sahip olabilrler. 3-4 yıl bekle bakalım bi. :1rolleyes:

canım bence göğüs boyunla uğraşma şimdi çok tehlikeli bir yaştasın vücudun oturmaya göğüslerden başlıyor çünkü şimdi göğüslerinin büyümesi bitmiş artık vücudun oturucak şimdi küçültürsen 2 yıl sonra pişman bile olabilirsin

canım ben 50 kiloyum benim kiloma göre de göğüslerim büyük ama ben bundan şikayetçi değilim,
70 cm bel ölçülü D cup sütyen kullanıyorum sütyenini doğru seçersen ve düzenli olarak spor yaparsan göğüslerin çok şekilli durur zayıf olman büyük avantaj çünkü o zaman çok seksi duruyo herkes de benim göğüslerimin çok hoş durduğunu söyler, ben her gün plates lastiğimle sadece 10 dakika göğüslerimi çalıştırıyorum böylece daha diri ve şekilli duruyo giydiğim her kıyafet yakışır bence sen de spor yapmayı dene ve kaliteli sütyenler kullan çünkü ucuz aldığın göğüs formuna uymayan sütyenler göğsü hem şekilsiz hem de daha büyük gösteriyo 90 veya 95 beden sütyen zaten sana olmaz beli geniş gelir önemli olan sütyenin CUP ölçüsü benim D cup eminin sana da olur bel ölçünüde belirleyip öyle sütyen seç eminim çok seksi olursun

X