Yüzdeki tüylerden yakarak kurtulun...

prenses_1234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
175
1
kızlar güzellik uzmanı komşumuz çakmakla tüyleri yakarak 5,6 senasnta yok ediyor güçlü çıkmazmı dedim hayır zamanla yok eder dedi kendi yüzündede denemiş yoktu ayrıca teyzemde bunu duyar duymaz uyuglamaya geçti ve yüzünde bitane tüy kalmadı bende onaylamıyodum yakmayı ama onlarda azaldığını görünce yaktırdım teyzemde 3 ay oldu hala kıl çıkmıo

kıs vallamı:)kaş kirpikde gitmesin sonna.ben istenmeyen tüylerimden kurtulabilirmiyim yani öle.istediğim tüylere bi şi olmıcak dimi:)

kızlar hatta bi örnek veriyim ona bi kız geliomuş hot,rmon bozukluğu varmış kızda kıllarıda iriymiş yaka yala ayvacık tüyüne dönüşmüş gözüme tülbent bağladı kaşında gözükmücek diğer yerleri yaktı saçlarınızda toplayın kendiniz yapmayın birine yaptırın

ay cok ılgınc ya ama sankı jiletle alıns gıbı olmaz mı kızlar ya ben bosuna mı laser yaptırıyorum

canım dedim ya gözünüzü kaşınızı kirpiğinizi tülbent yada başka bişiyle kapatın tüy olan yerleri çakmakla gezindirin çok çıksa kendide yapmazdı herhalde teyzemde aynı şekilde tüy kalmamış bende yaktırdım sordum çoğalırsa die çoğalmaz yaktıkça azalır dedi uyguldağı kızda çoğladığını görseydi yapmazdı herhalde
10,15 güne bide tekrarlayın bende yaktırdım kızlar ilk bilemicem görecez

sertleşmez mi yakılan bölgeler yaa,amcamın kızı da bi yandan yemek yapıyodu,bi yandan da kollarını ocağın diğer gözüne tutuyoduhihoyyyt bunu da bi deneyelim bakalım,kobaya döndük vallakaydirigubbakcemile3

valla canım bilmiorum ya güzellik uzmanı olmasına güvendim yaktırdım teyzemdede vede kendindede gördüğüm için cesaret geldi valla ne zor bu kadın olmak ya :)

valla canım bilmiorum ya güzellik uzmanı olmasına güvendim yaktırdım teyzemdede vede kendindede gördüğüm için cesaret geldi valla ne zor bu kadın olmak ya :)

Annemde eskiden kollarını yakardı.
Aman o koku:bbo:
Yarın sorayım bakayım azalmış mı onunkide:nazar:

kızlar güzellik uzmanı komşumuz çakmakla tüyleri yakarak 5,6 senasnta yok ediyor güçlü çıkmazmı dedim hayır zamanla yok eder dedi kendi yüzündede denemiş yoktu ayrıca teyzemde bunu duyar duymaz uyuglamaya geçti ve yüzünde bitane tüy kalmadı bende onaylamıyodum yakmayı ama onlarda azaldığını görünce yaktırdım teyzemde 3 ay oldu hala kıl çıkmıo

yanan saç nasıl cansızlanır küser uzamaz bu da böyle bir durum olabilir ;ama dikkat derim kaşınız kirpiginiz de arada şehit gitmesin:jeyyar::jeyyar:

X