Gelinbaşı ve Gelin Tacı Bursa Kervansaray Otelini kuaförü

ranunu

kocacıkının papatyası
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
375
2
39
Arkadaşlar 31 ekimde Bursada düğünüm var ve tuttuğumuz salonun anlaşmalı olduğu kuaför Kervansaray Otelinin kuaförü. ama ben tereddüt ediyorum.daha önce orada saç yaptıran var mı ? varsa hizmet kalitesi nasıl ?

yardımcı olursanız çoık sevinirim

Arkadaşlar 31 ekimde Bursada düğünüm var ve tuttuğumuz salonun anlaşmalı olduğu kuaför Kervansaray Otelinin kuaförü. ama ben tereddüt ediyorum.daha önce orada saç yaptıran var mı ? varsa hizmet kalitesi nasıl ?

yardımcı olursanız çoık sevinirim

canım daha çok varmış gerçi ama hiç tereddüt etme yanılmıyorsam adı KUAFÖR RAMAZAN idi bi yakınımın oğlunun sünnet düğününde yaptırmıştı harika olmuştu canım çok uzmanlaryerimseniben

canım daha çok varmış gerçi ama hiç tereddüt etme yanılmıyorsam adı KUAFÖR RAMAZAN idi bi yakınımın oğlunun sünnet düğününde yaptırmıştı harika olmuştu canım çok uzmanlaryerimseniben

evet evet kuaför Ramazan
ya çok var ama daha önce kötü anılarım var kuaförlerle ilgili o yüzden bu en özel günümde sorun yaşamak istemiyorum da

ay biraz olsun rahatladım ya saolasın :1hug:

cnm sen hangi şubesine gidiceksin benim bir ay önce düünüüm olduu besop düün salonlarının anlaşmalı kuaförüydü biz gümüş tepedekinw gittik saçlarımda uzun olduğu için eve gittiğimde herkez postişmi filan diorduuuu tek kelimeyle mükemmel hatta düünden sorada saç kestirmeyede oraya gittm bence pişman olmazsıın şuanda giittiğim tek kuaför cnm bide kuaför ramazan çekirgedeki şubede adamın dünya birinciliği var ukraynada nete yaz bulursun ama emin ol dier şubedekilerde süper gümüştepedekini tavsiye ederim zaten adam adını lekeliyecek insanları şubelerinde çalıştırmaz

bende kuaför ramazanın çok iyi olduğunu duydum.ben orhangazide oturuyorum burdan oraya saç yaptırmaya gidenler var.
ücret konusunda bir bilgin varmı.benimde 4 haziran kınam olucak eğer uygun olursa bende oraya giderim

benimde 15 kasımda düğünüm var arkadşlar bende ramazan kuaföre gidicem birinciliklerini duydum tavsiye üzerine gidicem gerçekten çok iyi duyudm

X