Hero baby

hatzone

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2007
123
1
Kızlar oğlum 4 buçuk aylık ve ben şimdiye kadar mama olarak aptamil verdim. Aranızda ülker hero baby devam maması kullanan varmı? Onu denemek istiyorum. Ek gıdalarada geçtik, yoğurt, muhallebi, meyva suyu veriyorum. bebeğim sadece geceleri emiyo mecburen geçtik artık ek gıdalara. Sizlerde durum nasıl? :ecrin_bebek:

ben kullandım ama acı bır mama yanı alırmı bebeğin bılemıyorum bızımkı almadı gecelerı hep verdım oyle bıtırdım

benımkıde 4.5 aya kadar anne sutu aldı gecelerı almaya başlamıştı sonra onuda almamaya başladı umarım senınkı bırakmaz devam eder

bende emziremiyordum gerçi sütümde yokmuş zaten biraz geç farkettik hiçbişey yemiyo sevmiyo meyva suyu falan ama ülker lactum aldık içiyo

benim uyuzda sadece hipp alıo.hem meyve prelerini hem mamasını.cok sevdi bende ööledelikafadulden

Kızlar oğlum 4 buçuk aylık ve ben şimdiye kadar mama olarak aptamil verdim. Aranızda ülker hero baby devam maması kullanan varmı? Onu denemek istiyorum. Ek gıdalarada geçtik, yoğurt, muhallebi, meyva suyu veriyorum. bebeğim sadece geceleri emiyo mecburen geçtik artık ek gıdalara. Sizlerde durum nasıl? :ecrin_bebek:

arkadaşım benim kızım hero babyi hiç sevmedi tadı çok kötü, bence bebelac ver daha güzel.

Biz de 11 aylık yeğenime hero baby kullanıyoruz,gayette memnun beyefendi,kilosu,boyu gayet normal,şu an 3.de zaten..

X