Hamileyimmmmmmm çok şükür allahımm çok şükür

sevim_li

oğlum+kocam=benn
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
1.978
8
38
MERHABA ARKADAŞLAR BELKİ HATIRLAYAN ARKADAŞLAR VARDIR KASIMDA TÜP BEBK YAPMIŞTIM POZİTİFTİ FAKAT 6 HAFTALIKKEN DÜŞÜKLE SONUÇLANDI PES ETMEDİM NORMAL Bİ KADIN DOĞUM DOKTORUNA BAŞVURDUM İLAÇ TEDAVİSİY DENEDİK 2 AY 1. AY HÜSRANLA SONUÇLANDI ADETİM GEÇTİĞİ HALDE 2. AAYDA UMUTSUZ GİTTİM YİNE ADETİM GEÇTİ AMA İLAÇTANTIR DİYE TESTTE YAPTIRMADIM DOKTORA GİTTİM BU AKŞAM VE ÇOK KÜÇÜK BİŞEYİMİN OLDUĞUNU SÖYLEDİ gamyoncuiremsu YANİ :CüvCüv: HAMİLEYİM ALLAHIM HERKESE NASİP ETSİN CUMA GÜNÜ İÇİN BENDEN TEKRAR Bİ TEST İSTEDİ DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN NE OLUR BENİM DUALRIM BÜTÜN İSTEYENLERLE ALLAHIM KİMSEYİ BU MEŞAKETLİ YOLLADA Bİ ÇARE BIRAKMASIN :Saruboceq:

MERHABA ARKADAŞLAR BELKİ HATIRLAYAN ARKADAŞLAR VARDIR KASIMDA TÜP BEBK YAPMIŞTIM POZİTİFTİ FAKAT 6 HAFTALIKKEN DÜŞÜKLE SONUÇLANDI PES ETMEDİM NORMAL Bİ KADIN DOĞUM DOKTORUNA BAŞVURDUM İLAÇ TEDAVİSİY DENEDİK 2 AY 1. AY HÜSRANLA SONUÇLANDI ADETİM GEÇTİĞİ HALDE 2. AAYDA UMUTSUZ GİTTİM YİNE ADETİM GEÇTİ AMA İLAÇTANTIR DİYE TESTTE YAPTIRMADIM DOKTORA GİTTİM BU AKŞAM VE ÇOK KÜÇÜK BİŞEYİMİN OLDUĞUNU SÖYLEDİ gamyoncuiremsu YANİ :CüvCüv: HAMİLEYİM ALLAHIM HERKESE NASİP ETSİN CUMA GÜNÜ İÇİN BENDEN TEKRAR Bİ TEST İSTEDİ DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN NE OLUR BENİM DUALRIM BÜTÜN İSTEYENLERLE ALLAHIM KİMSEYİ BU MEŞAKETLİ YOLLADA Bİ ÇARE BIRAKMASIN :Saruboceq:

çok sevindi allahım sağlıkla kucağına aldırır inşallah :nazar:

tebrikler canım senin adına çok sevindim rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:nazar:

canım tebrk ederim rabbim sağlıcakla kucaklamanı nasip etsin yavruşunu:nazar::nazar:

tebrikler canım allah kucağına da almayı nasip etsin darısı başımıza

sevim li canım çok tebrik ediyorum..hayırlısıyla kucağına alırsın inşş.öpüyorum canım..

rabbim yavrunu hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah

ne kadar güzel bir haber...
gözünüz aydın..
sağlıkla kucağınıza almanızı diliyorum...
ve bu yola baş koyan bütün arkadaşlarım,
umudunuzu hiç kaybetmeyin...
Allah anne olmak isteyenlere o mutluluğu yaşatsın inşallah...
sevgiler...

Tebrikler canım. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq:

canım 2nciye kendlğindemi kaldın hamile sorununuz kimdeydi bana söyliyeblrmisn bizde yaptırdk tüp bebk ama sonu hüsran tabi oyüzden merak ettim banada dyolarda bi kadın doğum doktoruna görün dye sizn neydi sorun çok sevindim inşallah bebişinikucağına alırsın

canım 2nciye kendlğindemi kaldın hamile sorununuz kimdeydi bana söyliyeblrmisn bizde yaptırdk tüp bebk ama sonu hüsran tabi oyüzden merak ettim banada dyolarda bi kadın doğum doktoruna görün dye sizn neydi sorun çok sevindim inşallah bebişinikucağına alırsın

canım evet kendiliğinden derken ilaç tedavisiyle bizde poblem eş faktörüydü eşime yurtdışından gelen bi ilaç klomen ve e vitamini kullandırdı banada adetin 3. günü klomen yumurtalarım çatlkadıktan sonrada progestan verdi bende ilk denememi tüp bebek yapmıştım 6 haftada düşük yaptım bu tedaviyi düşkten sonra adet olup bu doktora gittim geçen ay bizimde hüsrandı sonuç ama bu ay allahım yüzümüze baktı darısı herkesin başına :nazar:

canım tebrikler allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin gözünüz aydın olsun

Canım, tebrikler.Bebişlerini sağlıkla kucagına alırsın inşallah. Dualarımız seninle

X