kanamam var:((((((((((

ozgekrd

evrimdışı
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2008
3.299
271

merhaba
dün benim kanamam olmuştu
dün gece acile gittik devlet hastanesine ve ne gariptir ki icapçı doktor yoktu bu nedenle bizde bugün için randevu aldığımız özel hastaneye gittik doktorum yaşlı ve tecrübeli bir doktordu ve çok ilgilendiler...

önce ultrasonla baktılar ve ne yazıkki keseyi göremedi doktor bey.
daha sonra vajinal muayene yapması gerektiğini söyledi benim moralim inanılmaz bozuldu ve elle kontrol etti Allahım hiç bu kadar ağlamamıştım resmen elini soktu ya

ben bundan yaklaşık 2 ay önce idrar yolu enfeksiyonu geçirdim ve benim o zaman rahimin sağa kaymış bu nedenle göremeyebileceklerini söyledi doktorumuz şu anda göremedikleri için yok sayamadıklarını söyleyip bana düşük hapı iğne ve elevit verdi 2 hafta sonra tekrar gideceğim ve ona göre kesin bir cevap verilecek tabi benim moralim oldukça kötü durumda

resmen adet oluyorum şu anda bu da dr a göre o iltihaptan kaynaklanıyormuş düşük tehlikem yokmuş elle muayene ettiğinde söyledi o kanal kapalı düşük tehlikesi yok dedi verdiği ilaçlar rahimi yumuşattığı için iltihap hemen atılacak ve rahim yine eski yerine gelecekmiş ve eğer varki ki inşallah vardır bebek gözükecekmiş birde rahimin ters olmasından şüphelendi ki buna da 2 hafta sonra bir değişiklik olmazsa bakacaklarmış

kızlar sizin etrafınızda buna benzer bir durum yaşayan tanıdığınız oldumu acaba bana yardımcı olursanız çok sevinirim zira kendimi gerçekten şaşkın ve çaresiz hissediyorum

ne olacak hiç bilmiyorum bana hamile değilsin falan demedi doktor offff kafam öyle karışık ki bu arada kan testim 841 çıkmıştı 2 hafta önce

benim gibi durum yaşayan ve adet gibi kanaması olan hiç oldumu ???

geçmiş olsun cnm ya
kanaman çok mu oluyor
bebeğe zararlı oabilir bence başka bir dr.a daha git sen
rahim yumuşatıcı ilaç ne verdi ki dr.un progestan mı?
rahmin yumuşamasıyla iltihabın ne alakası varmış anlamadım
bence tekrar dr.a gitmelisin.

X