Düz siyah kıyafete ne renk uzun kolye yakışır ?

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2006
3.433
10
Arkadaşlar benim çok sevdiğim ve sürekli giydiğim düz renk bir siyah kazağım var sade modelde...
ona biraz renk ve şıklık katmak için üstüne renk renk uzun kolyeler deniyorum ama bir türlü siyah kazağa yakışan renk kolye bulamadım...mesela gümüş rengi kolyeler gitmedi çok sırıttı... mavi, yeşil,kırmızı falan da denedim renklidir diye...onlar da olmadı...
sizin bu konuda önerilerinizi bekliyorum...

Siyahı üzerine her renk gider.Gösterişli olsun diyorsan altın rengi, gümüş rengi ise modern bir hava yaratır.Yalnızca taşlar ve bakır tonu zincirle tamamlanmış bu takı bile siyahla gayet güzel olur bencekaydirigubbakcemile5

Son düzenleyen: Moderatör:
BENCE İRİ BONCUKLU KOYU KAHVERENGİ VE KAHVERENGİ TONLARI KOLYE kaydirigubbakcemile2:KK66:

sanırım siyahın üzerine gümüş rengi kolyelerden ziyade altın rengi olanlar daha çok gidiyor öyle değil mi ?
parlak gümüşler çok sırıtıyo..mat gümüşler ise çok sönük kalıyor

ben en çok altın ve gümüş rengini yakıştırıyorum..ama her renkte güzel olur :)

tatlim bence iri boncuklu biseyler göze cok carpar hangi renkde olursa olsun siyah zaten her renk yakisir bence ben kizim oldugundan beri pek takip takistiramiyorum ama kizkardesimin kombineleri süperdir takisina göre ayakkabi rengini yada takisina göre makyajinida ayarladimi offfff süper oluyo bence yada takiya göre toka bandana tac veya cicekli tokalar

Siyah kıtafet üzerine yeşili çok yakıştırıyorum özellikle.

Gerçi biraz da ayakkabıya/küpeye bağlı kolye seçimi ama yeşili çok seviyorum siyah üzerine
yerimseniben

X