Evli adamla birlikte olan bir kişiyle görüşürmüydünüz?

T

TheShe

Ziyaretçi
Şimdi özetliyim..
Sevgilimin kuzeni, aynı zamanda iyi anlaştığı sık görüştüğü en yakın arkadaşı diyebilirim.
Adam evli, karısı boşanmıyor. Aslında adam da çok zorlamıyor sanırım (çok saçma ama bulunduğu çevre dolayısıyla ticari kariyerini etkiler, tepki alır diye düşünüyormuş)
Evine doğru düzgün gitmiyormuş bile adam, ya kızda kalıyor ya da eşiyle aynı odada bile uyumuyormuş, yani eş de sevgiliden haberdar. Bir şekilde evlilik bitmiş ama çevreye evli rolü oynuyolar.
Kızla adam bilmiyorum ama 3-4 senedir falan beraberler, ben sevgilimle tanıştığım zamanlar bizi evlerine davet ettiler, tanışmak görüşmek istediler. Açık açık söylemedim nedenini o zaman ama kestirip attım, sonuçta kuzeniyle tanışacaksam eşiyle tanışmalıyım metresiyle değil diye düşündüm. Sevgilim evlerine yanlız gitmiş artık onları kırmamak için, işle ilgili falan da görüşüyorlar sevgilimle.

Bu kişilerden çok da bahsetmedik o zamanlardan beri, geçen gün sevgilim daha ayrıntılı anlattı. Adam eşinden boşanıp bu kızla evlenmek istiyormuş, biz buna da karşıyız tabii, yuva üstüne yuva kurulmaz diye düşünüyoruz. Ayrıca kız benim yaşımda aslında kariyer sahibi de bir kız (bu noktaya da şaşıyorum), adam da baya olgun fisfisfis
Ben normalde kendime yakıştıramıyorum bu kızla tanışmayı ama acaba tanışıp ona göre mi karar versem diye düşünmeye başladım.
Sonuçta sevgilimin kuzeni ve birlikte zaman geçiriyorlar. Bilmiyorum işte kafam karıştı, siz neler düşünüyosunuz, benim yerimde olsanız tanışırmıydınız v.s..

Aralarındaki ilişki resmi birşeyler kazanmadan sanırım görüşmezdim..

tanışırdım ama çok samimi olmamaya çalışırdım, benim için rahatsız edici bi durum

aslında bunun kararını vermek biraz zor
insanları o duruma getiren aşamaları bilmek öyle yargılamak gerek
ama her ne olursa olsun ben pek hoş karşılamazdım bu durumu
tanışmakta istemezdim açıkcası :nazar::nazar:
aşk gönül ferman dinlemez evliliğimiz bitti ama boşanmadık gibi durumları bahane olarak buluyorum
çevre iş dolayısıyla gibi sebepler bence yapılanı gizlemek adına söylenmiş şeyler
sevgilisi ile aynı evi hatta bazı şeyleride paylaşıyorsa evliliğe bu yüzden gerek görmüyordur
aksi takdirde sevdiği kişinin eşi olmasını onunla bir hayat gerçimeyi her ne olursa göze alır
eşini bir şekilde boşardı
bu sebeplerden dolayı ben görüşmek istemezdim :1no2::1no2:

Herkesin hayatı kendinedir derim ben.. kimsenin ilişkisine etlisine sütlüsüne karışmam. yarın öbür gün iyi olurlar kendilerinden bilinirr, kötü olurlar benden bilirler... bu yüzden ben tanışırdım fakat çokta geliş gidiş kurup çokta samimi olmazdım asla yargılamaz neden böle yaptığını asla sormazdım dedimya bana düşmez.. nasıl kimsenin yanii 3. kişilerin benim ilişkime karışmasını hoş bulmuyorsam kimsenin ilişkisine evliliğinede karışmaz sadece uzaktan izleyici olurdum.. amaaa eğer ucu bana ve sevdiğim adama dokunuyorsa veya dokunacaksa gerekli tedbirlerimide alırdım..

Tanisirdim:nazar:...neticede herkes acik kartlarla oynuyor...Adami karisini ve o kizi baglayan bir mesele bu...:kahve:

gönul işi bunlar kımın ne zaman ne yasayacagı bellı olmaz
daha tanımadan ayrgılamıssın kı kızı gorussemmı dıyorsun

bilemiyorum...
ilerde zora sokabilir seni
olur da boşanmadı karısından ve hatta sevgiliden ayrıldı
ve sen de sevgilinle evlendin.
demezler mi karısı benken o kızla neden tanışıp görüştün diye
tanışmak bi yerde kabul de etmektir.

Eş , sevgiliden haberdarsa ve o sorun etmiyorsa ben de etmezdim , görüşürdüm ...

Görüştüğümde karşı taraftan aldığım elektrik , ortamın haliyeti ruhiyesi de bir dahaki görüşme için bana

fikir verirdi zaten...

Baktım , olmuyor rahatsız oluyorum ; bir daha gitmezdim...

bu karşımdakinin kişiliği ile alakalı bana yansıttıkları kadarıyla...ama temkinli olurdum...direk ön yargılı da yaklaşmazdım ...

Sonuçta bu durum onların özel hayatı,seninle özel yaşamlarının ne ilgisi var ki.Sen de sevgilinin yakını diye tanışıp görüşeceksin istersen.Kafana uygun insanlarsa bunu seçersin zaten yok sana hitap etmiyorlarsa sınır koyarsın.

tanışmazdım o kızın yerınde olsam boşanmadan gelme derdım. onlar kendıne yandaş arıyor sanırım. ılerıde basın agrıyabılır bence yapma. adam guzel bır seneryo yazmış kız da yemiş gıbı geldı bana. hıç kanmam bu numaralara boşanmak ısteyen boşanırdı. göruşmedıgını eve gırmedıgını kanıtlaması yeter.

Herkesin hayata olan deger yargıları farklı olabilir.
Ve herkesin konuya bakış penceresi farklıdır.
Ben tanışırım. Fazla samimi olmamaya özen gösteririm:1closedeyes:

ben tanışmazdım,! ,bana ters!resmi bişeyler olunça belki ama yinede çok samimi olmazdım!merhaba merhaba,o kadar!

sevgilimin kuzeni olduğu için tanışırdım ama çok da samimi olmazdım.

Tamda benim başıma gelen bir olay :1no2:
Eşimin çok samimi çocukluk arkadaşı evli ve bir cocuk babasıydı 7 yıl öncesi.
Bizde eşim ile çıkıyorduk. Eşim seni arkadaşımla tanıştırıcam kız arkadaşı ile de tanışmış olursun demişti. Detayları bilmediğim için tanıştık. İyi hoş bir bayandı. Daha sonra eşim arkadaşının evli ve ayrılmak üzere olduğunu söyledi bana. Çok şaşırdım ama tanışmıştık bir kere bir daha da denk gelip görüşmedik ikinci bayan ile. Sonra biz evlendik falan derken bizim evimize gelmek istediler hayırlı olsuna benim itirazlarıma rağmen eşim gelmelerine ikna etti. Kapıyı bir açtım gelen başka bayan...Afalladım resmen yerin dibine girdim...Meğerse eşi ile barışmış paşa benim evime gelen nikahlı karısıymış...Kendi eşi çok daha cana yakın çok anlayışlı. Ama ben eşi ilede görüşmüyorum artık çünkü vicdan azabı çekiyorum kadının yüzüne bakmaya utanıyorum...Eşimin arkadaşı ile de yolda falan karşılaşırsak adam kafasını yerden kaldıramıyor utancında...Ve şu an iki çocuk sahibi bu adam :kızgın: Kıssadan hisse, senin yerinde olsam görüşmezdim...

kesinlkle hayr..evli o adam sonçta.belki çockları var.hadi onlarıda geçtim ya eşi? çok çrkin bşey..sonçta dünyada erkek kıtlığı yok.bi tek o adammı var yani..

sanmam. tanışmam.eşini düşünürüm o an. ve onun yerine koyarım ,kendimi...yok tanışmazdım.

senağlamaasla görüşmezdim bugün başkasının evini yıkan yarın benim evimi de yıkar allah sabır versin o adamın karısına

X