almanyada en çok tercih edilen bayan parfümleri

K

KUZUMMMMM

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi KUZUMMMMM
almanyada yaşayan bayan arkadaşlar bana almanyada en çok tercih edilen bayan parfüm markalarını yazarmısınız ?

• Konu Sahibi KUZUMMMMM
hadi arkadaşlar lütfen bana almanyada rövanşta olan parfüm markalarını yazarsanız çok sevinirim.

• Konu Sahibi KUZUMMMMM
Escada cok tercih ediliyor benim bildigim kadariyla...birde Jean paul Gaultier...fisfisfis

Fakat bunu netten arastirsan daha iyi bilgi alabilirsin canim...orda en yeni terih edilen parfümleri muhakkak bulursun..:nazar:

• Konu Sahibi KUZUMMMMM
Escada cok tercih ediliyor benim bildigim kadariyla...birde Jean paul Gaultier...fisfisfis

Fakat bunu netten arastirsan daha iyi bilgi alabilirsin canim...orda en yeni terih edilen parfümleri muhakkak bulursun..:nazar:

teşekkür ederim arkadaşım sağol. netten çok araştırdım ama bulmadım.

• Konu Sahibi KUZUMMMMM
arkadasim chanel cok tercih ediliyor ben bütün genclerde görüyorum bu parfmü
ayrica cartier cok güzel bir faarfüm muhtesem kokusu var yoldan giderken herkes soruyo ismini
benimde var bu parfümlerden bide dior addict var bunlar bayagi popüler hepside cok güzel kokuyor

• Konu Sahibi KUZUMMMMM
arkadasim chanel cok tercih ediliyor ben bütün genclerde görüyorum bu parfmü
ayrica cartier cok güzel bir faarfüm muhtesem kokusu var yoldan giderken herkes soruyo ismini
benimde var bu parfümlerden bide dior addict var bunlar bayagi popüler hepside cok güzel kokuyor

biriciğim çok teşekkür ederim arkadaşım sağolasın

• Konu Sahibi KUZUMMMMM
başka bilgisi olan yazarmı lütfen ?

• Konu Sahibi KUZUMMMMM
hadi arkadaşlar yardım edin bana orda parfümde hangi markalar tecih ediliyo en çok. böyle temizlik hissi uyandıran bir kokuları var ama bir türlü bulamıyorum.

Kımse yokmuuuuuu lÜtfen bılgılerınızı paylaŞın benle.....
Orda baŞka hangı markalar rÖvanŞta

anlaşıldı kimse yardımcı olmıycak bana heralde neyse fikrini söyleyenlerede teşekkür ederim arkadaşlar

benim en cok kullandiklarim ve popüler markalar:
Diesel
Joop
Esprit
Bruno Banani

Anlayamadim arkadasim, neden ögrenmek istedigini. Herkesin kullandigi kokusu farklidir diye düsünüyorum, yani Almanya genelini bilemem.
fisfisfis

Anlayamadim arkadasim, neden ögrenmek istedigini. Herkesin kullandigi kokusu farklidir diye düsünüyorum, yani Almanya genelini bilemem.
fisfisfis

canım arkadaşım almanların böle birbirine benzeyen aynı tarz bi kokuları var. çok güzel antalyada hangi alman turiste denk gelsek aynı kokuyolardı. tam benim zevkime uygun bir tarz.böle temizlik hissi fres bi koku çok güzel.
yani o kokuyu bulmaya çalışıyorum.

chanel chance, armani code, bulgari omnia eau de parfum herzaman tercih edilir

ben gunluk jovan seviyorum..birde bir arkadasimdan satin aliyorum dolma bir parfum harika bir kokusu var ve kalici... ama adi yok :)
birde armani empario (beyaz) ben o sisesini tercih etmistim .. kursunu rengi olanida cok guzel
bunuda öyle gunluk sikmiyorum .. amni manisi biraz yuksek oyuzden :)

bende teyzemden biliyorum herşeyi esprittir esprit kullanır bide chanel bana getirirdi coco matmesielle

X