Nakış İğne oyası modelleri

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.

BenDenizYildizi

Guru
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2006
3.385
20
3229034865_4eab63e242.jpg

kaynak:fiyonk.net

Son düzenleme:
çok güzell. herbi elişini kendi kendime öğrendim ama iğne oyasını öğrenemedim.

Kızlar zor değil aslında basit ama zaman geçtikçe uzmanlaşıyorsunuz. ılk başta hemen iyi şeyler çıkmıyor ortaya . Benim annem çok güzel yapar iğne oyasını. Hatta müsait bir zamanda bir kaç örnek paylaşırım. bende öğrendim ama yapmıyorum . yani öyle kendim model falan çıkaramıyorum ama mantığını biliyorum .sıkı yapanın ki çok güzel oluyor.
annemin yaptığı güzel iğne oyaları var . acaba satışa çıkarsam talep olurmu ne dersiniz . delikafadulden

Eskiden bebekler yeni doğduğunda üzerine örtülen tülbentlerin kenarı mutlaka iğne oyası oluyordu. özeniyordu insanlar demekki . en güzeli olsun diye uğraşıyorlardı. Şimdi her şeyin pratiği çıktı ama o elişlerinin güzelliği çok çok ayrı bence.belki eklerim foruma bakalım. annem çeyizime güzel iğneoyaları koymuştu . kullanmaya kıyamıyorum öyle bekliyorlar. benim bebişimde kız olursa çeyizi hazır olmuş olur :) belki kıyarsam satmayı düşünürüm.

Bende yapamayanlardanım :) Yaptığım zaman hiç düzgün olmuyor, halkalardan mutlaka birisi büyük diğeri küçük oluyor vs vs... Ama süper hızlı ve çok güzel yapabilen bir teyzem var onu çok kıskanıyorum! :)
Paylaşım için teşekkürler...

DİĞER İĞNE OYASI VİDEOLARI İZLEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKLERE TIKLAMANIZ YETERLİ.....
YOUTUBE KANALIMA ÜCRETSİZ ABONE OLMAYI UNUTMAYALIM..
1-,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

2,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

3,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

4,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

X