serophene kullanan yokmu ya..

E

EU3

Ziyaretçi
dokotr bana ganofen yazdı.onu bulanamk serophene de olur dedi.onu aldık.
klomenı önermiyorum onun fırması iyi değil dedi.
iğne olarakta pregly verdı onu bulamzssanız overelii alın dedi. yarın ege uvıversıtesının ordakı eczanelre bakıcam iğneye bulabılrsem bıde ganofen alıcam

ben bu ay serophene kullandım canım bugun doktordan geldım yumurtalarım cok guzel dedı bırsuru istenılende fazla dedı catlama ignesı vuruldum banada aynı ignelerı yazdı ikisinide alıp goturduk pregly ıyı dedı onu vuruldum bakalım hayırlısı

kaça aldın canım iğneleri_
ganofene mı vermıstı bulamayınca serophene aldınız yoksa dırek serophenımı alın dedi

ben buay hap kullandımya arkdşalr hapa başaldıktan sonra 2kez ilşkimiz oldu eşimle.ben hiç zevk almadımçok acı çektımyaa varmı benım gıbi bunu yaşayan.akıntım da olmadı hiç.kafaya taktım bunuyaaa

kafaya takma canım bukadar benım akıntım cok oldu igneyi vurulduktan 30saat sonra ilişkiye gırdıgımızde yurtalıklarım cok agrıdı normalmiş oda

benım akıntım yok normalde bole bıseyi uzun zmandır yasamıyodum.yara oldugunda yaşamıştım çok canım yanıyodu ozman kaşınıyodu bıde sımdı kasıntıda başladı ayy inşbide o çıkmaz yaaa

canım bende 4 ay önce kullandım serophene ni..ama yumoşlarım gelişmedi,dr um çatlatma iğnesi vurmadı kendiliğinden çatlasınlar dedi.ama olmadı hamile kalamdım..ama ben ilişkide hiç ağrı hissetmedim..inşallah tez zamanda hayırlısıyla hamile kalırsın canım benim..

ya benım agrım akıntım olmuyor oyuzden agrım oluyor.
bide dunde kaşıntı oldum panık yaptım biraz yaa ben enson gecn yıl 2ay ganofene kullnmıştım ozmanda olmuşmuydu böle hatırlamıyorumki

yok canım benim..gonaphene kullandığımda da hafif ağrım olmuştu sanırım bende tam hatırlamıyorum ama..sen kafana takma psikolojikte olabilir.benim ilişkide ağrı şikayetim yoktu.valla bilmiyorum ki benim 2,5 sene oldu o hapı kullanalı gonaphene le kızıma hamile kaldım ben..şimdi tekra tedaviye başlıycam 2.için bakalım bu sefer hangi ilacı yazacak dr um..

merhaba arkadaşlar ilaçla ilgili yazılarınızı okudum ama sonra bırakmışsınız yazmayı. bende bugün başladım ilaca günde 1 tane morale çok ihtiyacım var. Raebzeh ne oldu sonucun hayırlıdır inşallah haberler... ben çok ümitsizim kızlarrrrr...... :çok üzgünüm

canım ben bı ay kullandım serophene yı bıraktım sonra ali-ye arkadaşımz hamıle sımdı.
sıkma canını raht ol.morale ihtiyacım var demissin hangi konuda?

canım ben bı ay kullandım serophene yı bıraktım sonra ali-ye arkadaşımz hamıle sımdı.
Sıkma canını raht ol.morale ihtiyacım var demissin hangi konuda?

1 yılı geçti korunmuyoruz ama malesef bişey yok hala ..bütün testler yapıldı eşim ve benim için hiçbir sorun yok ama olmuyo olmuyoooooo..... çok üzülüyorum bu duruma insanların konuşmalarını geçtim artık bi arkadaşımın bebişini görsem kötü oluyorum...herşey bana karşıymış gibi sankiiii..... Psikolojim çok bozuk

X