Bölgesel İncelme Slim n lift supreme korse kullanan var mı?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

1bocuk1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2009
76
5
5 ay önce sezaryen doğum yaptım kilolarımla ve şişkin göbeğimle başım dertte ek besinlere geçtiğimiz için artık diyete başlamak istiyorum yanısıra korse de kullanmak istiyorum bu korse nasıl reklamlarını çok gördüm ve etkilendim açıkçası.karnımdaki şişkinliği kapatırmı gerçekten,kullanan arkadaşlar lütfen fikir verin...

güzelim ben kullanmadım ama tv'den gördüğüm kadarıyla bayağı bi vücudu toparlıyor..kullanan arkadaşlarda muhakkak vardır....

Ben bir hevesle düğünümüz olduğu için almıştım ve 129 tl verip almıştım.Bırakın 3 bedeni 1 beden bile ince göstermedi sakın paranızı çöpe atmayın!

kızlar bu korse hakkında başka fikri olan yok mu??4 temmuzda düğün var ve benim göbüşüm var kocaman bunu almayı düşünüyorum offfffffff çok kararsızım

Ona 120 YTL verenekadar Penti'nin korsesini alın. Aynı şekilde göğüs altından baldıra kadar olan bir korsesi var fiyatıda 20 ytl!!! kazıklanmayın derim. Bir korse sizi ne kadar sıkabilir ki 3 beden ince göstersin.

bu korseyi almayı ciddi ciddi düşünüyorum ama kararsızım kullanan var mı lütfeen cok aciilll mafoldumben bikacgüne kadar alamam lazım ya da göbeğimi yok etmem:1no2:

ya ben aldım en sonunda ama ikili olan değilde tek aldım 30 milyona internetten. bikaç ay oldu.çok büyük bir fark olmuyor ancak,arkadaki katlar düz görünüyor,bide oturduğunda kat kat olmuyor karnın fazla.birde kaç beden giyiyorsan o bedende veya bir beden büyüğünü almanı tavsiye ederim çünkü çok sıkıyor..ucuzunu araştırıp öyle al,çünkü çok fazla da para verilecek mucize bişey değilmiş :)

benim evde iki tane korsem var onlar gibi yapcaksa almam zaten benim göbek mide var normal korseler sıkıştırıyor daha çok bayram için elbise oldım zarif gösterirse almayı planlıyordum boşuna par vermeyim bari kendi korsemi giyerim daha iyi

arkadaşlar ben doğum yapalı 2.5 ay oldu sezeyan olduğu için göbeğim kaldı bu korseden aldım iki tane geldi biri ten biri siyah renk bence inanılmaz topluyor 4 kilo fazlam var hepside göbğimde herhalde ve harika bir ürün biraz pahalı ama kesinlikle tavsiye ediyorum

Ben de bu korseden aldım .arkadaşında dediği gibi bi ten rengi bide siyah geldi.

adam getirir getirmez bi heves denedim hemn .giymesi bi ölüm .bu kadar sıkı ne giyseniz düz gösterir zaten :)
bende bir beden bile incelme olmadı .benim vucudum çıkıntılı olmadığı için sanırım.bende kedi arkaşa katılıyoru m bu korseye o kadar para verene kadar pentininkini almak daha mantıklı .benim 120 tl gitti boşa .çekmecede yer kalabalığı yaptı sadece .

ayrıca askıları o kadar rahatsızki omuzlarımı yüzücekti nerdeyse :KK43:

kızlar ben aldım yanlış hatırlamıyorsam 150 lira verdim orjinal sitesinden aldım. şöyle söyliyeyim. boyum 172 kilom 70 basen kalça göbek problemim var maalesef tüm balık etli ya da kilolu türk kadını gibi. kilo veriyorum yavaş yavaş spor yapıyorum hiç kendimi sıkmıyorum ayda 3 klo bana kaafi 3 ayda püfff hem incecik hem sağlıklı hem depresyona girmeden zayıflamayı umuyorum gelelim asıl konuya ben çok memnun kaldım. yani mucize beklemeyin sadece kontur düzeltiyor. yani fırlayan yağları yayıyor daha estetik görünüyorsunuz göbeğiniz katlanmıyor çok daha düz duruyor. daha rahat kıyafet seçebiliyorsunuz mutlu oluyorsunuz yani ama kocaman bir göbeğiniz varsa yapacak hiçbir şey yok ZAYIFLAMALISINIZ korseden medet umup o kadar para vermeyin derim ama ah şu simitlerim olmasa göbeğim daha bir sert durup sarkmasa kat kat olmasa biraz da basenlerim toplu görünse diyorsanız tam size göre. ama şunu da söyliyeyim giyerken adamı öldürüyor gerçi birkaç kullanımdan sonra daha rahat giyiyorsunuz ama ilk giydiğimde "ben bunu günde 3 kez giyip çıkarsam zaten zayıflarım" demiştim. o kadar yani. ha bide elbiselerin altından hiç fark edilmiyo demelerine bakmayın az da olsa fark ediliyor. ben haff üstüme yapışan bir elbisemin altına giyemedim mesela popomdan çok belli oluyordu. kumaş pantolanda da fark edilmese de sanki çorap giymiş görünümü veriyor haberiniz olsun. dediğim gibi hafif toparlanmak istiyorsanız tam size göre. bu arada bir çok kez korse almıştım ama gerçekten bu en iyisi o yüzden orjinalini alın derim paraya kıyacaksanız hadi kolay gelsin

bu arada benimkinde askı yok. o korseyi de denemiştim ablam hediye etmiştim gerçekten berbattı hem işe yaramıyordu hem çok rahatsız dı ama bir ay önce aldığım bambulu korse hakkındaki düşüncelerim yukarıda belirttiğim gibi. bu arada birşey paylaşmak isterim. doktorlar bırakın korseyi çok sıkı kıyafetleri bşle önermiyorlar organlara inanılmaz zarar veriyormuş. dolayısıyla benim gibi kısa süreli acil etkili bir şeye ihyiyacınız varsa ve almayı düşünüyorsanız gün içinde kısa süreli kullanın derim ben öyle yapıyorum

bende internetten bi siteden aldım geldi ama çok küçük hayatta giremem içine değişime gönderdim .ama benimki orjinal değil tabi.naylon ve sertti ama fazla değil.korse ile form tutan tanıdıklarım var bakalım bende neler olacak.tabi içine girebilirsem:)

kıslar bu ürün hakkında başka düşüncesi olan varmı? internette şöyle bir araştırdım herkes orjinal diyor ama çok uçuk fiyat farkları var. top shop ta 150 diğer sitelerde 50 tl olan bile var. acep orjinal diyenler nalan mı söylüyor:eek:lmaz:

kızlar ben aldım yanlış hatırlamıyorsam 150 lira verdim orjinal sitesinden aldım. şöyle söyliyeyim. boyum 172 kilom 70 basen kalça göbek problemim var maalesef tüm balık etli ya da kilolu türk kadını gibi. kilo veriyorum yavaş yavaş spor yapıyorum hiç kendimi sıkmıyorum ayda 3 klo bana kaafi 3 ayda püfff hem incecik hem sağlıklı hem depresyona girmeden zayıflamayı umuyorum gelelim asıl konuya ben çok memnun kaldım. yani mucize beklemeyin sadece kontur düzeltiyor. yani fırlayan yağları yayıyor daha estetik görünüyorsunuz göbeğiniz katlanmıyor çok daha düz duruyor. daha rahat kıyafet seçebiliyorsunuz mutlu oluyorsunuz yani ama kocaman bir göbeğiniz varsa yapacak hiçbir şey yok ZAYIFLAMALISINIZ korseden medet umup o kadar para vermeyin derim ama ah şu simitlerim olmasa göbeğim daha bir sert durup sarkmasa kat kat olmasa biraz da basenlerim toplu görünse diyorsanız tam size göre. ama şunu da söyliyeyim giyerken adamı öldürüyor gerçi birkaç kullanımdan sonra daha rahat giyiyorsunuz ama ilk giydiğimde "ben bunu günde 3 kez giyip çıkarsam zaten zayıflarım" demiştim. o kadar yani. ha bide elbiselerin altından hiç fark edilmiyo demelerine bakmayın az da olsa fark ediliyor. ben haff üstüme yapışan bir elbisemin altına giyemedim mesela popomdan çok belli oluyordu. kumaş pantolanda da fark edilmese de sanki çorap giymiş görünümü veriyor haberiniz olsun. dediğim gibi hafif toparlanmak istiyorsanız tam size göre. bu arada bir çok kez korse almıştım ama gerçekten bu en iyisi o yüzden orjinalini alın derim paraya kıyacaksanız hadi kolay gelsin

inan okurken beni anlatıyorsun sandım, yaz günü korse mi giyilir demiştim
slim n fitin reklamını izlerken, ama bambudan yapılan boğmuyormuş anladığım kadarıyla
benimde bir sürü korsem var, ama öle özel günlerde falan fırlayan göbek,yanlar istemediğimden dolayı düşünüyorum açıkcası ama fiyatı çok geldi, biraz daha düşünmem lazım heralde:)))

bende görümcem için alıcam oda orjinal sitesinde 2 tanesini 129 a bulmuş bende başka sitelerde 20 lira olduğunu biliyorum ama fark varmıdır acaba birde ona 1 beden küçük al demişler ama siz o kadar darki içine giremiyorum demişsiniz kaç beden aldınız ki benim görümcem 1.50 boyunda 55 kilo falan acaba kaç beden alması lazım S mi, M mi fikri olan varmı

kızlar bende kullandım hala 2-3 yıldır arada sırada diğer modelleride alıyorum FORMeasy diye bir marka var çok iyi rahat kullanımı ve fiyatlarıda iyi 129 TL para verip bende TV deki reklama kanmıştım fakat FORMeasy yi bir arkadaşım tavsiye etti oldukça iyi ve fiyatlar süper.. en pahalı korsesi 40 lira ve bence verdiğim paraya değer bende 6 modeli var..

ben formeasyi tavsiye ederim..

X