Var msnz? Sonu gzel olacak. Sigara ien arkadalarmz Sigaradan soutalm!Haydi

son günlerde sigarayla ilgili şunu duydum sigaranın bağımlılık süresi 24 saatmiş ne kadar doğru bilmiorum ben hiç sigara içmedim çok şükür içen birinin yanında da duramıyorum boğulcak gibi oluyorum nasıl bi zevk gerçekten bu güne kadar anlayamadım dumanı içine çekmek onla avunmak fln hem bu işin maddi boyutu da var parayı yakıp dumanını solumak gibi birşey bu sonra bi bayana sigara kokusu hiç yakışmıyor bence erkeğe de tabi çok aşırı içenlerin tırnakları sapsarı oluyo üstleri başları baştan aşağıya acı acı kokuyo bi de bile bile lades demek bu zehir yani her yer radyasyon her yar kanserojen madde şimdi zaten hastalıklara çok yakınız lütfen diorum bi de sigara içerek vücudumuza eziyet etmeyelim bağışıklık sistemimizi yıpratmayalım herşeyin başı sağlık:)

işin kötüsü ben sigarayı bırakmak da istemiyorum, sadece zararlı olduğunun farkındayım.. onun dışında pek bi severim kendisini...

Hedefim! bu güzel forumda bütün arkadaşlarımı sigarasız görmeden pes etmeyeceğim :kızgın:

canım yaa azmine hayran kaldım..:)) ama bu pek benim için mümkün değil sanırım en azından şimdilik kızgın bir anımda başladığım bu illeti yine bir kızgınlıkla bırakabilirim diye düşünüyorum etkiye tepki misali yoksa külliyen zararlı hem cebime hem de hiç düzelmek bilmeyen sağlığıma türlü türlü hastalıklardan muzdaribim malesef tabi ki bunda sigaranında payı var gel gör ki bırakmak için irademi zorlamıyorum bilerek ve isteyerek..

hiç anlama bu çabaları. biz size gelin sigaraya başlayın diyormuyuzda siz bize aman bırakın diyorsunuz. bi rahat bırakın ya hu... içen içer içmeyen içmez...

X