lk birlikteliin acsz ve kansz olmas normal mi??

sevimteacher

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2007
45
0
40
Arkadaşlar nişanlımla (nikahlıyız) ilişkiye girdik ama hiç beklediğim gibi olmadı yani ne kan geldi ne de öyle bir acı hissettim sizce bu normal mi büyük ihtimalle esnektir kızlık zarım ama acımaması normal mi sizce?

çok acı duyulması zaten nadir rastlanan bir durum zarın esnek yada hiç oluşmamış olabilir bir dr a görünebilirsin bu konuda acı yırtılma durumunda ortaya çıktığından senin böyle bir durumun olmadığından acı hissetmemiş olabilirsin

Evet gerçekten hiç acımadı kesinlikle daha önce kimseyle birlikte olmadım ama acımadı valla ben bunu şans olarak görmüyorum kötü hissettim kendimi o an...

canım herkesten kan gelmeyebilir,herkesin okadar acısı olmayabilir.tabii normal.kendini kötü hissetme.

benimkisi de seninle hemen aynısı sadece 1 damla kan hariç. ben de hiç acı hissetmedim. bence normaldir, herhangi bir anormallikle karşılaşmadım. illa ki her zar kanıcak diye de bir durum yok. çok çeşitli zarlar var. eğer kafana takıyosan bir jinekoloğa git kaç yönünden yırtıldığını bile söyler sana..

Gidicem inşallah ama 1 ay geçti üstünden gene de belli olur mu acaba?? Çok büyük hayal kırıklığına uğradım ama kanamayacağı hiç aklıma gelmemişti

Evet olur bende 1 damla olmasını kafama takmıştım meğerse kanlanması azmış ve yırtılmış. Dert etme sen kendin git için rahat etsin, sonra da eşinle gidersin

canım aynı durum bende de oldu ne acı ne kan bu durum bünyeden bünyeyede değişiklik gösterebilir bence biz şanlı insanlardanız içini rahat tut

normaldır bence
okdr sartlamısız kı kendımızı acıcak dıye yasamadım o anı ama ben bılee sartlıyım :KK70:

oh ne güzel şanslısınız. kendini hazır hissetiğin anda ağrı olmaması normal zaten. kendimiz öyle şartlandırmışız ki emin olduğumuz halde o kanamayı görmek istiyoruz. ben de ısrarla eşime hani kanadı mı nerde diye sormuştum. :)

yok canım gitmedik ya bilmiyorumda benim görüşüm insan kendini hazır hissetiği anda beraber olmalı illaki o gece olacak diye şartlandırdığı ve üzerinde bi baskı hissetiği zaman ister istemez kendini kasar ve acır gibime geliyor. ama sen içinin rahat etmesini istiyorsan hemde genel bi kontrol amaçlı dr görün derim

Evet gerçekten hiç acımadı kesinlikle daha önce kimseyle birlikte olmadım ama acımadı valla ben bunu şans olarak görmüyorum kötü hissettim kendimi o an...

niye kötü hissedesinki herkesin bünyesi farklıdır öncelikle bunu anlamalısın sadece zar da değil ilişkiye hazır olman rahat olman rahmin genişliği darlığı bunlar hep faktör birsürü değişken var sonuçta.

herkesin vajina yapısı farklıdır. bendede çok az kan gelmişti kimisinde de çok fazla kan geliyor mesela. önemli olan kan gelmesi acıması değil zaten önemli olan kızlıkda değil nişanlınla birbirinize güvenmeniz söz konusu. Onu bunu düşünüp kendinizi sıkmayın hayatı yaşamaya öutlu olmaya bakın. bir ömür boyu mutluluklar.

canım neden takıyor ve üzülüyorsun ki...bu gayet normal. herkeste vajenin yapısı bir değil. eğer rahatsan ve eşin anlayışlı ise zaten acı hissetmiyorsun. kan olayına gelince benim de olmamıştı. ilk vajinal muayenemde zaten dr anladı. ya çok kanaman olmuştur yada hiç olmamıştır dedi. sonuçta yapı meselesi...hiç kafana takma..

Arkadaşlar nişanlımla (nikahlıyız) ilişkiye girdik ama hiç beklediğim gibi olmadı yani ne kan geldi ne de öyle bir acı hissettim sizce bu normal mi büyük ihtimalle esnektir kızlık zarım ama acımaması normal mi sizce?

evt canım aynı durum benim de başıma geldi hemde nokta farksız yani ilişkimde ne bir kanama ne bir acı hiçbirşey olmadı sen gibi bende çekindim hatta ağladım :KK43: ama hiç jinekoloğa gitmedim kadın hastalıklarına gittiğimde dr.a ilişki sırasında bazen fazla acı oluyor zarda yırtılma olmadı bunun sebebi bu olabilirmi dedim hiç birşey demedi bana evleneli 2 yıl oluyor hala benim kafama takılıyor ve jinekologa gitmeyi düşünüyorum bende kendimce herkesin normal benimmi anarmol diye düşünüp tasalanıyordum ama böyle şeyler pek çok kişinin başında varmış yaaa fisfisfis:eek:

MERHABA SEVıMTEACHER
benimde hiç kanamam olmadı çünkü kızlık zarım çok esnekmiş.6 yıllık evliyim ilişkimiz normal devam ediyor ama kızlık zarım hala duruyor. anca normal doğum yaparsam yırtılırmış seninde büyük ihtimal esnektir. korkmanı gerektirecek bi durum yok bence

X