Kulak iltihabı..Acil yardım

Gulumse21

Sevdan hep tutkudur .
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
296
4
36
arkadaşlar erkek arkadaşımın kulağında sorun varmış tadavi edilemiyo bişiy yapmıyolr dio .başınçdan dolayı olmuş küçükken .su kaçmaması gerekiyomuş.kaçınca iltihap akıyomuş oda kokarmış.yane hiç hoşlanmadım ben bu durumdan varsa bilginiz lütfen önemli mevzu nu hayat boyu yane bilgilerini bekliyorum

Canım öncelikle çok gecmiş olsun nasıl tedavi edilemiyormus ?
İhmal etmeyin iyi bir doktora görünsün kokulu koyu sarı renginde akıntım oluyodu bu sebepten doktora gittim orta kulak iltihabı dediler kulak zarında delik var dediler o sebepten akıntı oluyo dediler.
Daha sonra ameliyat oldum kulak zarımdaki delikte açılma yapmıs su kaçırmamam gerek grip olmamam gerek e buda mumkun değil:1no2:
Ve şimdi ikinci ameliyatıma karar verdik :çok üzgünüm:
KIsmetse nisan ayında ameliyat olucam senağlama
Sizde ihmal etmeyin iyi bir doktora görünün ..
ßenide ßilgilendirirsen sevinirim ..
Çok geçmiş olsun Raßßim şifa versin :Saruboceq: a.s.

Canım öncelikle çok gecmiş olsun nasıl tedavi edilemiyormus ?
İhmal etmeyin iyi bir doktora görünsün kokulu koyu sarı renginde akıntım oluyodu bu sebepten doktora gittim orta kulak iltihabı dediler kulak zarında delik var dediler o sebepten akıntı oluyo dediler.
Daha sonra ameliyat oldum kulak zarımdaki delikte açılma yapmıs su kaçırmamam gerek grip olmamam gerek e buda mumkun değil:1no2:
Ve şimdi ikinci ameliyatıma karar verdik :çok üzgünüm:
KIsmetse nisan ayında ameliyat olucam senağlama
Sizde ihmal etmeyin iyi bir doktora görünün ..
ßenide ßilgilendirirsen sevinirim ..
Çok geçmiş olsun Raßßim şifa versin :Saruboceq: a.s.

selam benimde kulak kemikçiğimde erime var ameliyat olmam gerekiyormuş iyi bir doktor arıyorum sakıncası yoksa varsa bildiğin bi kbb ci ismini yazabilirmisin tesekkürler

X